Amway in artistry ve beutycycle markalı ürünlerini kullananların yorumlarını görelim.

artistry ın karma ciltler için olan temizleyici tonik ve nemlendirici kullanıyorum memnunum

arkadaşımın annesi önerdi. bir tane amwayde uzman olan bayan geldi. yüz tipimi analiz ettirdim. yaglı, sivilceli. zaten biliyordum denemedğim şey kalmamıstı. ne kadar paraysa vercem dedim kadına artık birşeyler düzelsin. ben 7.sınıftan beri sivilcelerle başım dertte.18 yasındayım hala gecmedi. kadın toprak serisini önerdi.70 tl o seriye ve 25 liraya gözenek temızleyıcı maske aldım. 95 lıra verdım. tabi kadın o gun benım yuzumde denedı temızledı tonıkledı krem sürdü. o gün memnun kalmıştım yüzüm parlamştı. 2 ay 3 ay kadar bir süre kulandım. fakat hiç bi değişiklik olmadıgı ıcın bıraktım. gercekten verdğim paraya acıyorum. ben öğrenciyim. ve yemek yemeyip o parayı biriktirene kadar canım cıkmıstı. amacım amway i karalamak değil. annem temzlık ürünlerini hala kullanıyor cok kalıtelı bir marka bence. ama nedense bana yaramadı. zaten ne yaradı kii :KK43:

Son düzenleme:
amwaya üye olsam kazancım ne olur nasıl üye olunur üyelik ücreti varmı her ay sipariş verilmelimi kısaca bilgi alabilirmıyim

merhabalar,amwaya üyelik hakkında bilgi istemişsiniz,ben de yeniyim ama kısaca vereyim:ilk etapta 12 tl dosya parası veriyorsunuz.bunun dışınıda sadece ilk siparişinize mahsus marka tescil ücreti ve ürün tanıtımları içeren kitap seti ve cd için toplam 65 tl ödüyorsunuz.6 ay içinde ben bu işi sevmedim ürünleri kullanmak istemiyorum derseniz üyeliğinizi kolayca iptal edebilir ve 65 tl nizi geri iade alabilirsiniz.ayrıca ilk siparişinizde 100 puanı tamamlarsanız(bu yaklaşık 340 tl ediyor) bu 65 tl nin 42 tlsini şirket sizden almıyor,diğer ay da 100 puan yaparsanız 25 tl hediye kuponu alıyorsunuz.ayrıca 100 puan kendi satışlarınızdan size 100 tl kar getiriyor.hiç riski yok,ayrıca ürünleri çok kaliteli,ben ilk etapta ürünlerimi ucuza almak için başladım ama şimdi para kazanmak için iyi bir yol olduğunu da biliyorum.şimdilik aklıma gelenleri yazdım umarım yardımcı olabilmişimdir.tavsiye ederim.eğer üye olmak istersen ve daha detaylı bilgi edinmek istersen seni sponsoruma yönlendirebilirim. iyi akşamlar.ha bu arada her ay sipariş zorunluluğun yok, 90 tl lik alışverişe kargo bedava.tekrar iyi akşamlar.

şampuan ve saç kremini kullanan var mı?kullanmayı düşünüyorum da.yorumlarınızı bekliyorum.

şampuan ve saç kremini kullanan var mı?kullanmayı düşünüyorum da.yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba, ben de Amwayin ürünleri ile yeni tanıştım ve alış fiyatına sahip olmak için üye oldum :) Benim saçlarım çok kıvırcık ve gür ve kabarır Satinique Nazik günlük bakım şampuanı ve satinique nemlendirici saç kremini kullandım ve bugüne kadar hiçbir üründen memnun olmadığım kadar memnunum. Kuruduktan sonra ertesi gün veya daha sonra bile parmaklarım saçlarımın arasından akıyor ki bu benim için imkansızdı :) bu ürünleri tavsiye ederim ayrıca konsantre yapılarından dolayı çok az bir miktarı bile temizlemeye yeterli oluyor. Ürünler hakkında sorularınız olursa yardımcı olurum :)

ben diş macununu kullanıyorum ve çok memnunum diş yüzeyinde hiç bir pürüzlük olmuyor. diğer ürünlerini hiç kullanmadım

amway tüm ürünleri çok güzel ben de şanpuanı kulandım çok güzelmiş amway ürünleri görünce çok beğendim paramın boşa gittiğini anladim hem sağlıksız hemde paramıza zarar En Büyük KK

amway artistry ın selülit jelini kullanmıştım 4 sene önce sonucuna inanamadım bugüne kadar kullandığım hiçbir krem,jel işe yaramamıştı ama amwayin jeli selülitlerimin çoğunu ortadan kaldırdı ev arkadaşım bile inanamadı ben çok memnun kaldım tekrar alacaktım fakat kaldırılmıştı amway yapan arkadaşlar bu ürün tekrar çıktı mı bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

amway artistry ın selülit jelini kullanmıştım 4 sene önce sonucuna inanamadım bugüne kadar kullandığım hiçbir krem,jel işe yaramamıştı ama amwayin jeli selülitlerimin çoğunu ortadan kaldırdı ev arkadaşım bile inanamadı ben çok memnun kaldım tekrar alacaktım fakat kaldırılmıştı amway yapan arkadaşlar bu ürün tekrar çıktı mı bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

mesajınızı okuyunca selülit sorunu yaşayan biri olarak araştırdım ve malesef ürün satışta yok. umarım tekrar satışı yapılmaya başlar.

Ben Artistry Essentials gözenek temizleyici maskesini kullanıyorum. Herhalde 5 sene falan olmuştur.) Çok memnunum.
İçinde beyaz kil vardır. Gercekten güzel temizliyor. Siyah noktaları önliyor, olanları da yok ediyor. Ayrıca nemlendiriyor. Maskeden sonra cildim kadife gibi oluyor.))

Ben Artistry Essentials gözenek temizleyici maskesini kullanıyorum. Herhalde 5 sene falan olmuştur.) Çok memnunum.
İçinde beyaz kil vardır. Gercekten güzel temizliyor. Siyah noktaları önliyor, olanları da yok ediyor. Ayrıca nemlendiriyor. Maskeden sonra cildim kadife gibi oluyor.))

ben de deniyim onu bakalım.

selam kızlar. ben amway ile ablam sayesinde tanıştım o yapmaya başlayınca işi böyle bir şeyden haberdar olduk ve annemde üye oldu ablamdan ayrı şehirde olduğumuz için. annem temizlik ürünlerini kullanıyor ve birgün ablamla sponsoru çıka geldi. ellerinde bir makine ışınla cilt lekelerini v.s. görüyorsun müthiş bir şey. benim için toprak serisi çıktı o dönemde ben aknegel diye bir ilaç kullanıyordum ve gülerken bile çatlıyordu dudaklarım yüzüm çok fenaydı :KK43: ürünleri aldım ilaçlar bitince kullanırım dedim ama sponsor hemen o anda deneme yaptı düzenli 2 3 gün kullandım baktım cildim o kuruluğu attı yumuşacık oldu ilaçla birlikte silip süpürdü cildim güzelleşti. tabi ben şımarıklık yapıp bıraktım ürünleri haftada bir e düşürdüm sonra ayda bire. başka başka ürünler denedim ama yok amway gibisi yok yani. makyaj malzemelerinin hastasıyım. beautycycle allıklarını kullanıyorum kalemini spor yaparken kullandığım halde akma yapmıyor hiçbir şekilde. güneş kreminide kullandım yazın ama kış geldi yine kullanmıyorum. devamlılığım olmuyor bir ürüne karşı maalesef :KK43: bu arada temsilci olanlar için bi ara bauty in çantası vardı onu almıştım annemin üstünden laptop çantası diye kullanıyorum çok kullanışlı çok rahat ve çok çok sağlam :)
nutriway in besin desteklerini şiddetle tavsiye ediyorum özellikle öğrencilere omega 3ü anlata anlata bitiremem :) ürünler hakkında sorusu olanlara seve seve cevap verebilirim. ayrıca ürün temini ile ilgili soru yada sorunlarınızda mesajla ulaşabilirsiniz :):KK52:

X