Anal seks kavgası

En büyük derdin bu olsun Ferhans.Senin için dert bile olsa cinsel bir konu.Bdv de ne dertler var yani.Bu adamdan bir cacıkta olmaz yani söyleyeyum.
Öyle deme çok üzüldüm, bütün güvenim yerle bir oldu.anlamiyorlar ama gerçekten değer verdiğim ve karakterine güvendiğim birisiydi.hayata karşı da karamsar düşüncelere neden oldu bende.yalnız geldik yalnız gideceğiz diyorum.

Eman salla gitsin Ferhans. Gorusuceksen kesin olarak bu konunun sınırın oldugunu ve istemedigini belli et. Sen bilirsin yani. Ciddi iliski olsa gorusme derdim ama degil o yuzden cok takilma. Sen ne istiyosun?
Evliliğe gitmiyordu ama ciddi bir arkadaşlıktı bizimkisi.sadece seks arkadaşlığı değil yani.çok şeyler gördük geçirdik mücadele ettik.sandığınız gibi değil.hayata karşı da güvenim çok kırıldı.yalnız geldik yalnız gideceğiz diyorum artık.

Öyle deme çok üzüldüm, bütün güvenim yerle bir oldu.anlamiyorlar ama gerçekten değer verdiğim ve karakterine güvendiğim birisiydi.hayata karşı da karamsar düşüncelere neden oldu bende.yalnız geldik yalnız gideceğiz diyorum.
Sen bu adamla ciddimi düşünüyorsun?Aranızda ki sadece cinsellik degilmi?Yoksa sevgilimisiniz.Genelde 3 4 kişi takılıyorum dediğin için öyle söyledim.
Ciddi bile olsanız senin isteklerini önemsemiyor ben bunu istemiyorum dersin karşında ki adamda bunu kabul eder yok sürekli zorlayacaksa senin isteklerine saygı duymayacaksa olmaz o iş.

Sen bu adamla ciddimi düşünüyorsun?Aranızda ki sadece cinsellik degilmi?Yoksa sevgilimisiniz.Genelde 3 4 kişi takılıyorum dediğin için öyle söyledim.
Ciddi bile olsanız senin isteklerini önemsemiyor ben bunu istemiyorum dersin karşında ki adamda bunu kabul eder yok sürekli zorlayacaksa senin isteklerine saygı duymayacaksa olmaz o iş.
Bence de. Zorlayacaksa tek tarafin istemesiyle olacak bisey degil. Guvenin kirilmasin herkes ayni degil Ferhans. Benim sana tek tavsiyem Van gibi bi yerde boyle gunu birlik cok esli iliskiler gizli kalmaz. Karsina cikan adamlarin da seni hep tek gecelik görmesi mumkun. Yasadigin seyde bana gore sorun yok. Ama Van bunu ne kadar kaldirir. Insanlar birbifine ne anlatir. Ne kadar yayilir. Bunlar bende soru isareti.

Ne karakteri ? Ben ortada karakteri olan bir adam goremiyorum.Kendini kandirmacan o senin

İki dakikada orgazm olan kadın olduğuna inanmak istemiyorum 😂 bambaşka bir ütopya herhalde. İki dakikada yumurta haslanmiyor nasıl orgazma erişiyor insanlar?
İnanır mısın ben de kendime inanamıyorum 😂
Eşim de inanamıyor çoğu zaman.
Doğum öncesi tık yoktu hatta imkansız gibi bişeydi orgazm olmam.
Doğumdan sonra böyle bi şeyler oldu.
Evet evet hiç bişey olmasa bile kesinlikle bişeyler oldu 😅

Eşinin biraz teknik çalışması lazım.gerçekten işi bilince saatlerce sırılsıklam kalabiliyor bi kadın.kendimden biliyorum.en hassas yerlere hafif dokunuşlar yapmak gerekiyor ilişki boyunca.hoyrat olmayacaksın acele etmeyeceksin.sevişmek sanat gibi yapılmazsa işte böyle sorunlar ortaya çıkıyor.bu konuya eğilin bence.benim de acele eden ve hoyrat davranan partnerlerimde kuruluk oluyor çünkü.sizde bir sorun yok.teknik bilmeyen erkekte sorun.kendi kendine inanamayacaksın.
Ha yok ben senin yorumuna değil yorum yazdığım bayana şaşırdım benim eşimde benim ıslanmam için baya uğraşır hoyrat değildir ben sıkılıyorum bi yerden sonra kafa gidiyor bu seferde kuruyorum:KK70:

İnanır mısın ben de kendime inanamıyorum 😂
Eşim de inanamıyor çoğu zaman.
Doğum öncesi tık yoktu hatta imkansız gibi bişeydi orgazm olmam.
Doğumdan sonra böyle bi şeyler oldu.
Evet evet hiç bişey olmasa bile kesinlikle bişeyler oldu 😅
Ben de doğumdan sonra hassaslaştım hatta böyle libido dolmam da doğumdan sonra oldu.

Ben de doğumdan sonra hassaslaştım hatta böyle libido dolmam da doğumdan sonra oldu.
Benim libidodan mı yoksa fiziksel bir şey mi bilmiyorum ama sanırım fiziksel bi şeyler oldu.
Doğum öncesi acı olurdu örneğin, üste asla geçemezdim.
Şimdi bi rahatlama geldi aşağı inmiyorum öyle söyleyeyim 😂

Benim libidodan mı yoksa fiziksel bir şey mi bilmiyorum ama sanırım fiziksel bi şeyler oldu.
Doğum öncesi acı olurdu örneğin, üste asla geçemezdim.
Şimdi bi rahatlama geldi aşağı inmiyorum öyle söyleyeyim 😂
Doğumdan önce de vardı bi kudurukluk ama bu kadar değildi. Şimdi dokunsa başlıyor.

Merhaba arkadaşlar.4 senedir tanıdığım ve beni samimi bir şekilde sevip, özen gösterdiğini düşündüğüm en sevdiğim partnerimle dün gece çok tatsız bir olay yaşadık.şaşkınlıklar içindeyim gerçekten.güzel bir ortam olsun diye o gelmeden içki almıştım.tam sevişmeye başladık tutturdu anal ilişkiye girelim diye.daha önce yine uzun ısrarlar sonucunda 1 defa izin vermiştim bu duruma ama çok sıkıntı çektim sonrasında.malum aşırı zararlı bir olay.günlerce etkisi geçmiyor ki devamlı yapsan daha da büyük sorunlara yol açıyor.beni bir defa ikna etti diye düzenli anal ilişkiye gireceğimizi düşünmüş anlaşılan.sakin sakın de anlattım oysa ki zararlarını.neyse tam ilişkinin ortasında ben istemeyince üff tamam boşver deyip beni yatakta bırakıp giyinmeye başladı.ben de belli ki biraz sarhoşluğu da etkisinde şarap şişesini yere fırlattım.gittim yattım.kapiyı çekip çıksın diye.benim kırdığım şişeyi uzun uzun temizleyip, süpürüp gel hadi gel diye yanıma tekrar geldi.gideyim mi gitmeyeyim mi dedi.ben de git dedim.yarı yola kadar gidip geri dönmüş.ben yine yüz vermedim.bu sefer gerçekten sinirlenip çekip gitti yaşanan olay beni çok şaşırttı hiç beklemiyordum böyle bir olay.çok üzüldüm gerçekten.şimdi bu durumda bu ilişki nasıl devam edecek ya da devam etmeli mi? Çok büyük bir olay mı? Ne düşünüyorsunuz? ilk defa böylesi bir olay yaşandı.heh bir de sabah günaydın seni çok seviyorum diye mesaj atmış.
Sırf o zevk alacak diye g*tünün ne suçu var ayol.

X