Angina Pektoris

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.878
29.932
60
untitled.png

Tarihler: 30 Mayıs 2018 Çarşamba ~ 30 Mayıs 2018 Çarşamba 30 Mayıs 2018 20:00

Yer: Asmalı Sahne

Ücret: - Tam 45.00 TL Öğrenci 35.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Yemenici Abdüllatif Sok. Hoş Apt. No:9 Kat: 1 Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0536 875 75 91 - 0532 574 45 57

Angina Pektoris oyunu mayıs ayında Asmalı Sahne'de sizlerle...

“ _ Ne?
_ Farkında mısın?
_ Ne? Yoo… Hiçbir şeyin farkında değilim. Ben sadece hatırlamaya çalışıyorum. Zihnim yok gibi. Sadece şeyi hatırlıyorum. Bir yerden geliyordum ve başka bir yere gitmem gerekiyordu. Ya da onun gibi bir şey.
_ İşte, tamam.”
“Yazar" ın yazamaması, yazmasından meşhur. Ya varlıkla yokluk arasında durmadan sendeleyen kahramanları? Tuhaf karakterler, karar verilememiş türler, değişken konular, bozulan biçimler… Angina Pektoris, kaygan zeminin çarpıntılı, alaycı, birazcık da hüzünlü eğlencesi.

*Angina Pektoris: Bir tür kalp hastalığı. Belirtileri: Göğüste ağrı, baskı, sıkışma hissi. Birkaç dakika süren nöbet sırasında; ölüm korkusuyla karışık bir iç sıkıntısı, ter solgunluk, konuşamama, ağrının sol kola yayılması semptomları görülür. Ölümcül değil, genelde kroniktir.

Yazan: Çağıl Tekten
Yöneten: Emre Tandoğan
Kostüm: Elif Arman
Işık: Enrico Zeber
Asistan: Yunus Emre Can
Afiş Görseli: Naji Chalhoub
Oyuncular: Çağıl Tekten - Atakan Yılmaz

*Oyun tek perde, 50 dakikadır.

- Öğrenci biletlerinin girişte öğrenci kimlik kartı ibrazı mecburidir.- Öğrenci kartı ibraz etmeyen kişilerden fiyat farkı alınacaktır.- 7 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır.- 7 yaş ve üzeri bilete tabidir.
İstanbul.net.tr

X