ankara da hymenoplasty oldum

Offf inşallah sorunsuz girebilmiştir daha sonrasında. Orada ben de yaptırdım böyle şeyler gözümü korkutuyor...
Merhabalar ben de 3 gün önce yaptım iki gündür büyük tuvaleti yaparken 1-2 damla kan geldiğini gördüm ama leke gibiydi oysaki doktorun dediklerine harfiyen uydum. Az önce de pansumanı yeniledikten sonra pansumanla beraber açık renkli kanama olmuş sende de var mıydı bu şikayetler

Belirtisi yoktu beni kandirdi tuttu dedi ama kolay bir şey değil yani kalıcıyi tutturan genelde yok, İstanbulq gidiyorlar genelde kalıcı icin

Kızlar merhaba 17 gün önce kalıcı dikim oldum. Baktığımda işaret parmak kadar bi delik ve içinde parça parça et var siyah iplikli.ağrı sızı batma gerilme hiçbirşey hissetmiyorum normal mi bu durum?​

Şu an da ben ameliyat olmadım ama delik küçük ve etrafı et var, kimde oldunuz ameliyat turgay dışında kimse tutturamaz eminim 2 yıldır görüyorum mesajları çünkü ve bende bir kez yaptırdım tutmadi

kendinize nasıl böyle bir şey yaptırabilirsiniz?! ve neden?!
sizler paketli mallar değilsiniz.
hymen denilen o zar parçasıysa yalnızca bir kaç milimlik bir bağ dokudan ibaret ve şu yaşınızda hiçbir işlevi yok.
o, ilk gece kan görecek diye, kendinize bunu yapmanıza sebep olan bir erkeği nasıl sevebilirsiniz? nasıl nefret etmezsiniz ondan?
çok üzülüyorum ben bu duruma ya.
zar diktirmek ne demektir ya?!
yapmayın bunu arkadaşlar. allah aşkına.
Kızlık zarı var olduğu halde kanama olmayabiliyormuş hatta

Esra demir yüzere oldum canım ben Ankarada burdan bi kaç kişi ondan sonuç almıstı daha uzaga gitme şansım yok zaten şehir dısındayım en yakın Ankaraydı kanama yok ama bılmıyorum delırcem ya doktorum bana sadece agır kaldırma kabız olma dedı bende kabızda olmadım agırda kaldırmadım bılmıyorum sonuc ne olacks bugun 16. Gün kaldı 14
Merhaba 6 ekimde randevum var Esra hanımdan memnun kaldınız mı? Kalıcı işlem tuttu mu? Yoksa geçici mi yaptırmalıyım?

Evet Ankarada canım Kalıcı oldum bugun 6. Günüm hala kanamam var ara ara bizim evde klozet yok alaturka tuvalet kullanıyorum çok korkuyprum tutmuycak diye ama bir kaç kişi esra hanımdan sonuc almıs ve doktorun bana soyledıgı %90 dügünden önce cagırmıyoruz dedi doktorda asistanlarıda cok tatlıydı işlemde genel anestezi uyguladılar ardından yemem için ekmek peynir çay felan ikram ettiler 4500 Tl fiyat
Merhaba kalıcı işlemi tuttu mu Esra hanımdan memnun kaldınız mı kalıcı mı yoksa geçici mi öneriyorsunuz nolur yardım edin ağlayacağım:KK43:

Merhaba kızlar 1 yıldır forumdaki tüm mesajları dönüp dönüp okudum. Kalıcı yaptırmak için İstanbul'a gitme imkanım sıfırdı ve koruyamayacağımı düşünüyordum. bu yaz tatilde İzmir'de geçici yaptırmayı düşündüm doktoru ayarladım planımız değişti gidemedim. Birlikte olmayı düğün gününe konuşmuştuk ama nişanlım kan gelecek mi gelmeyecek mi diye çok şüpheye düşmeye başladı ve yapalım kurtulalım dedim. 1 gün içinde kendi ilimde randevuyu tek doktordan bulabildim oda 15 bin dedi ama tek çare yaptırdım. İlişkiyi 1 gün sonra yaşadık ve çektiğim o kadar sıkıntı boşaymış dedim. İnanılmaz bir acıydı ve kanım durmayacak sandık bıçak atılmış gibi durmadan kanadı bugün 3. Gün hala leke halinde kan geliyor. Bana kalırsa kızlar 1 2 gün önce güvenilir bir doktora geçici yaptırın ve kurtulun. Umarım hepimizin vicdanı bir gün susar ve tamamen rahatlamış oluruz .

Merhaba kızlar 1 yıldır forumdaki tüm mesajları dönüp dönüp okudum. Kalıcı yaptırmak için İstanbul'a gitme imkanım sıfırdı ve koruyamayacağımı düşünüyordum. bu yaz tatilde İzmir'de geçici yaptırmayı düşündüm doktoru ayarladım planımız değişti gidemedim. Birlikte olmayı düğün gününe konuşmuştuk ama nişanlım kan gelecek mi gelmeyecek mi diye çok şüpheye düşmeye başladı ve yapalım kurtulalım dedim. 1 gün içinde kendi ilimde randevuyu tek doktordan bulabildim oda 15 bin dedi ama tek çare yaptırdım. İlişkiyi 1 gün sonra yaşadık ve çektiğim o kadar sıkıntı boşaymış dedim. İnanılmaz bir acıydı ve kanım durmayacak sandık bıçak atılmış gibi durmadan kanadı bugün 3. Gün hala leke halinde kan geliyor. Bana kalırsa kızlar 1 2 gün önce güvenilir bir doktora geçici yaptırın ve kurtulun. Umarım hepimizin vicdanı bir gün susar ve tamamen rahatlamış oluruz .
Dikimide anlatayım belki hala okuyan vardır önce batikonlu gazlı bezi içine sokup temizledi sonra uyuşturucu iğne yaptı sonra dikimi yaptı. Tüm iğnenin geçişini ipi çektiğini hissediyorsunuz benim sıkı bir dikim yapmış büyük ihtimalle sürekli orası gergindi ve ilişki olana kadar şiddetli ağrım oldu orda ağrı kesici ile yatıştırdım hep

X