İğneli Epilasyon Ankarada İğneli Epilasyon yaptırıp memmun kalanlar......

hacettepe üniversitesine bende gitmeyı düşündüm ama gidi gitmez hamen alıyorlar mı nasıl bır yer bıraz bahseder mısın tlf edip randövü mü alarak gittiniz yoksa diek gittiğinızde kabul ediyolar mı nasıl oluyo

kujum, özel msj atamıyorum (50 msj meselesi).
pazartesi günü telefonlaxxxxxx randevu aldım. bugün öğleden sonra gittim. ücretli zaten. ücretsiz olsa belki çok sonraya randevu verilirdi ama öyle birşey olmadı. sevk filan almanıza gerek yok. gayet hijyenik, ilgili ve nazikler. benim hacettepe ile ilgili ilk intibam çok iyi. lazer de yapıyorlar. ben burada yazılanları okudukta sonra güzellik salonunda yaptırmaktan korktum açıkçası.
randevuyu alıp gittim. gider gitmez başladılar. iğnemi almıştım. sıhhiye köprüsünün orada kuaför malzemeleri satan yerler var hicaz pastanesinin gerisindeki sokakta. izgin kozmetik diye biryer. altın iğne almanız gerekiyor dediler hacettepeden randevu alırken. bir saate yakın sürdü epilasyon. acıdı ama ağdadan daha fazla acımıyor. gerçi benim canım çok tatlı değildir. bir de iğne yanlış deliğe girer , kıpırdamamalıyım diye düşünüp dişimi sıktım güzel sonucu düşünerek. bitince kızarıklık çok hafif oldu, o da eve gelene kadar(20 dakikada) geçti. şu an biraz uyuşma var. hani diş çektirmek için iğne vurulduktan sonra insanın yanağı hisssiz olur ya öyle bir uyuşma.
ben bir sorun yaşamayacağımı düşünüyorum inşallah. çünkü olsaydı şimdiye cildim reaksiyon gösterirdi. çünkü cildim karma, çok alerjik ve hassas . sir ağdadan sonra bir hafta kızarıklık geçmiyordu. şu an hiçbir kızarma, tahriş yok.

yani sonuç olarak biraz cesaret gösterip denemek lazım. ben bayramdan sonra yüzümün diğer kısımları için tekrar gideceğim. çünkü hepsini bir anda yapmıyorlar. bugün sadece favoriler ve çene altımın yarısı yapıldı. tamamen bitmesi ne kadar sürer dedim. en fazla bir yıl sürer, duruma göre 3 seansta da bitebilir dediler. inşallah emek, zaman ve para kaybım olmaz. ama ben hacettepeyi gayet ciddi buldum, sonuç alacağıma inanıyorum. kolay gelsin, iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
yalnız ben de dua istiyorum, hayırlı bir kısmet için :))))))

çok teşekkür ederim canım benı çok aydınlattın inşallah sonsuza dek durtuluruz bende randovü alayım oradan :) çok mutlu oldum umutlandım

hgsahan gelişmeleri bizimle paylaşır mısın? Ben de iğneli epilasyona gidiyorum ama iz kalıyor gittiğin yerde böyle bir sorun olmuyorsa bende oraya gitmeyi düşünüyorum

Lazer mi iğneli mi?
Yüz bölgesi için?

of çok kararsızım. maddi manevi yıprandım hala netice yok

Daha önce alexd. ve nd yag ile lazer denedim. daha da beter oldum.
şimdi bir de diod mu denesem yoksa iğneli mi yaptırsam bilemiyorum?
İğnelide de uzun ve acılı olmuyor mu? çok sayıda sert kıl var benim yüzümde...

Netice aldım evet iğneli ile bitti diyen var mı?

Bi de hacettepedeki merkez nerede? sıhhiyede mi? nasıl gidilir kızılaydan ben bilmiyorum

sıhıyede hacettepe sıhıye dolmuşunu bın hecettepenın orada ınecem de indirirler. ama sanırım hacettepeye gitmeden once telefon edilip randövü alınıyormuş

bugun bı güzellik merkezine gittim iğneli için dk ücreti 1.250 aldı altın kaplamalı iğneyıde 20 ytl ye sattı bu fiyatlar normal mı sizce arkadaşlar

Selam ben 2-3 yıl öncesine kadar ankarada iğneli epilasyona gittim,önceleri birkaç yer değiştirdim ama en son kızılay da tutku güzellik merkezine gitmiştim memnun kalmıştım,fakat dedim ya 3 yıl önceydi şimdi nasıl yapılıyor bilmiyorum.Bence lazer daha iyi iğneli çok can yakıyor.Bide epilasyondan sonra su değdirmeyin ve epilasyon yapıla yere medicasol sürün:)

yok ya hiç acımadı diyebılırım yuz bölgeme yaptırıyorum sınek ısırığından daha azdı siz hangi bölgenıze yaptırdınız ve ne kadar sürdü

bende çene blgesine yaptırdım ama sertti bazı kıllar çünkü cımbızla almıştım uzun süre oda çoğaltıyormuş ve sertleştiriyormuş.Birkaç yıl gittim ben epilasyona bayağı azaldı ama canım acıyodu ,çene altı daha hassas sanırım.sonra bıraktım sıkıldım çünkü ama tam bitmedi şimdide karınca yumurtası yağını deniyecem.

Benim iş arkadaşlarımdan ikisi lazer epilasyona gidiyorlar ve bacak,kol koltuk altı,bikini bölgesi çok memnun kalmışlar nerdeyse bitmiş gibi bence lazer daha iyi iğinelinin riski daha fazla.Gerçi herikisindede uzmanına gitmek lazım çünkü iz kaldımı geçmiyor kolay kolay

bundan 3yıl önce iğnelinin dakikası 70 krş tu ğinem vardı benim iğnede 20 tl normal bence ben bile epey oluyo 5 tl ye almıştım.

iğne normalde 3 mılyon ankarada sıhıyede kuaför malzemeleri satan yerde o bıle 3 mılyona sattığı halde kar yapıyoda estetisyen ne kadaz kazanıyo sizce 1 iğneden

slm kujum,
evet memnunum ama henüz ikinci seansa gitmedim. ilk seansın izi, kızarığı, kabuğu filan kalmadı.zaten öyle fazla bir yan etki görmedim sadece uyuşma hissi vardı. ikinci seansa gitmeden tekrar yazmak istemedim. çünkü 2.seansta yüzümün diğer kısımlarını (yanak ve dudak üstü) yaptıracaktım. bu perşembeye randevu aldım. bakalım inşallah memnuniyetim devam eder ama siz çok pahalı bir yere gitmişsiniz inşallah siz de memnun kalırsınız.
fiyatları tekrar yazayım hatırlatmak için. iğneyi kendim aldım.altın kaplama sıhhiyeden :3 tl, hacettepe'de cm2'si 6 tl. bence dakika başı usulden daha iyi. çünkü acıya dayanamayıp bazen mola istemek durumunda kalıyorsunuz ki zaten aşağı yukarı aynı hesaba geldi. benim bir saate yakın sürdü toplam ücret 54 tl. ortalama bir güzellik salonunun saat ücreti ile aynı fiyat.
leylaq, sizin için makine markasına bakacağım unutmazsam. kusura bakmayın arkadaşlar hala özel msj yazamıyorum. böyle ortaya oluyor ama çok özel değil nasıl olsa herkes yararlansın kamu hizmeti yapmış oluruz böylece

Son düzenleme:
teşekkür ederim canım ben hacettepeyı aradım ama telesekreter çıkıyo randövü alamıyorum

X