Anlaştığımız// anlaşamadığımız burçlar

Koç burcuyum
Sevdiğim burçlar başta Kovaa tabi ki ama sadece erkek olanlari. 😄 Tanidigim butun kova erkekleriyle ya cok iyi arkadastim ya da iyi sevgililerdi ve eşim de kova.
Ama tandigim kova kadinlariyla hep didiştik.

Terazi kadinlarini severim.
Yay erkekleri severim.
Oğlak kadin severim.

Sevmediklerim başta ikizler. Kadin erkek farketmez ikizlerle hiç anlaşamadim.
Akrep sevmem, balikta olmaz.
Boğa da sevmem.
Koç erkekleriyle de olmaz. 😄

Koç burcuyum
Sevdiğim burçlar başta Kovaa tabi ki ama sadece erkek olanlari. 😄 Tanidigim butun kova erkekleriyle ya cok iyi arkadastim ya da iyi sevgililerdi ve eşim de kova.
Ama tandigim kova kadinlariyla hep didiştik.

Terazi kadinlarini severim.
Yay erkekleri severim.
Oğlak kadin severim.

Sevmediklerim başta ikizler. Kadin erkek farketmez ikizlerle hiç anlaşamadim.
Akrep sevmem, balikta olmaz.
Boğa da sevmem.
Koç erkekleriyle de olmaz. 😄
Ay kova erkeği seviliyor muymuş 😂 Kova erkekleri en yalancı burçlar listesinin başını çeker genelde. Bir de anlamsız havaları. Hiç sevgilim falan olmadı tanıdığım genel kovalar bana hep itici geliyor 😂

Aslanım en iyi anlaştıklarım ikizler bir de aslanların erkekleri. Biraz da yay diyebilirim.
Başakları, kovaları ve akrepleri pek sevmem. Koçlarla da anlaşamıyorum genelde.

-Benim Güneş Koç, Yükselen İkizler,Ay Kova.
-Sevdiğim burçlar: Tüm ateş ve hava gruplarıyla iyi anlaşırım. En yakın arkadaşlarım hep hava grubundan çıkar. Yay,Aslan,Koç,Terazi,İkizler,Kova🫶
-Sevmediğim burçlar: Yengeç,Balık ve Oğlak burçlarıyla anlaşamam. Yengeç,Balık bana çok manipülatif ve duygusal geliyor. Oğlaklar da genel olarak kasıntı,ukala ve cimri vibe veriyor😂
- Nötr olduklarım:Boğa,Akrep,Başak. Özellikle Marsım akrep,5.evim Başak olduğu için toksik akrep ve başak erkeklerine çekiliyorum,elimde değil🤷🏻‍♀️

Ay kova erkeği seviliyor muymuş 😂 Kova erkekleri en yalancı burçlar listesinin başını çeker genelde. Bir de anlamsız havaları. Hiç sevgilim falan olmadı tanıdığım genel kovalar bana hep itici geliyor 😂

Aslanım en iyi anlaştıklarım ikizler bir de aslanların erkekleri. Biraz da yay diyebilirim.
Ben de kova erkeğini severim ya. Kova erkeklerinin çok toksik özelliğini görmedim genelde karşılıklı konuşup ayrıldık veya ilişki bitti. Koç kadını olarak Kova ve Terazi erkekleri bizlere pek zarar veremiyorlar tam tersi biz biraz onlara zarar veriyor olabiliriz😂 Benim tanıdığım kova ve terazi erkekleri genelde kibar,altan alan tiplerdi.

Benim birlikte olduğum kovalar hep kibar, efendi tiplerdi. Sakin, alttan alan konuşabilen insanlar. Bir zararini görmedim. 😀 Havali olduklari bir gercek ama onun havasi bana geçmez. 😄

Yengeç burcuyum 😊
Sevdiklerim oğlak ve yengeç
Sevmediklerimse net ikizler
Ama gel görki kocam ikizler burcu ben bu adamı nasıl seviyorum peki kafamda deli sorular 🤣🤣🤣

akrep erkeği benden10 km uzak dursun aman ne entrikaalrı bitiyor ne her yerde dikkat çekmeleri insan hep kıskanıyo :KK70:sustukları zamanda çok sakinleşiyolar felan insanın kafasını karışıyor hehehe
balıkta çok mızmız
kova ve yay erkeği çok çok iyi anlaşırım
yakın kızçelerimden çoğuda kova burcu yerim :)

Benim birlikte olduğum kovalar hep kibar, efendi tiplerdi. Sakin, alttan alan konuşabilen insanlar. Bir zararini görmedim. 😀 Havali olduklari bir gercek ama onun havasi bana geçmez. 😄
Neyse iyi bari, ablamın oğlu kova doğuyor diye üzülüyorduk söyleyeyim onları da sevenler varmış diyeyim de sevinsin 😂😂

X