anne olmayi cokkk istiyorum (tup bebek surecinde hamilelik belirtiniz oldumu?

E

EU3

Ziyaretçi
merhaba arkadaslar ben 1,5 yillik evliyim .10 gun once tup bebek icin transferim yapildi 2 gun sonra test yapacagiz cok sabirsizim ,heyecanliyim duaya cok ihtiyacim var. ilk denememiz ama sonuc negatif cikarsa cok uzulurum. benim gibi arkadaslardan bilgi almak istiyorum siz lerin bu gunlerde hamilelikle ilgili hic belirtiniz olmusmuydu. ben hic birsey hissetmiyorum sadece arada bir kasiklarimda adet sancisi gibi agrim oluyo okadar ne olur yardimci olunnnnn .

allah yardımcın olsun ıns tutunmustur bebısın sana uyku veryor olması lazım ama herkestede aynı seyler olmuyor sonucunu yaz inş hamıssındır

sorun bendeydi uzun yillardir adet duzensizligim var birde evledikten sonra kullandigim ilaclardan dolayi 15 kilo aldim buda olumsuz bir etken oldu guzel dilekleriniz icin allah razi olsun
carsamba ins olumlu yada olumsuz sonucu yazarim(ins olumlu olurrrr)

Merhaba arkadaşlar,bende yeni üye oldum ve ilk mesajım sizlere.Çarşamba günü sonucu öğrenecek olan arkadaşıma sonsuz şanslar diliyorum,benim bu gün transfer sonrası 8.günüm cumartesi günü öğreneceğim bende sonucu,inşallah hepimizin istediği hayaller gerçek olur.

canım hemen neden tüp bebek yaptırıyosunkı baska tedavı gormedınmı yasın küçük hem daha 1.5 yıl olmuş

butterfly's ,arev tesekkurler sonuc ins guzel olur carsamba mutlaka yazacagim arev sanada bol sans ins sende hamis olursun

derram; ben bekarligimdan beeri ilac kullanarak adet oluYorum ilaci kesince adetim geciyo ve son alti aydir ilac kullanmadim ayda sadece 1 gun adet gordum oyuzden bizde esimle tup bebek merkezine gitmeye karar verdik tup bebegi doktorumuz onerdi birde evliligin ilk yillarinda tup bebegin tutma sansinin yuksek oldugunu duymustum bizde o yuzden erken davrandik (birde yasinda baya etkisi oluyormus sanirim ) ins hersey cok guzel olur

Unvere sonuç pozitif olur umarım.Yarın belli olacak sanırım.
Aşılama yaptırmadın mı hiç?

Çok teşekkürler ben de yaklaşık 4,5 yıldır evliyim ve bu ilk denememiz.Belirti mi bilmiyorum ama aşırı derecede karnım şiş ve çok gergin;bir de hafif kasılmalar var;umarım bunlar olumlu belirtilerdir şu an karnım resmen bir kaç aylık hamile gibi şiş.Doktora sordum çok rahatsızsan gel serumla alalım şişliği dediler ama müdehale ettirmek istemiyorum bir yandanda;ancak rahat 10 gündür çok kocaman bir karnım varrrr.

inşaallah tutar canım benım adetlerım düzenli ama pko var 2.5 yıldır anne olamıyommmmmm

hayir yaptirmadim direkt doktorum tup bebegi onerdi carsamba belli olacak ins ama ben suan hic birsey hissetmiyorum arada bir ufak ufak agrim oluyo okdar ins bebisim tutunmussdur olumsuz olursa cok uzulurum ....:KK43:

Çok teşekkürler ben de yaklaşık 4,5 yıldır evliyim ve bu ilk denememiz.Belirti mi bilmiyorum ama aşırı derecede karnım şiş ve çok gergin;bir de hafif kasılmalar var;umarım bunlar olumlu belirtilerdir şu an karnım resmen bir kaç aylık hamile gibi şiş.Doktora sordum çok rahatsızsan gel serumla alalım şişliği dediler ama müdehale ettirmek istemiyorum bir yandanda;ancak rahat 10 gündür çok kocaman bir karnım varrrr.

cnım ohss olmuş olabilirsin nefes alırken falan rahatsızlık hissediyorsan dr a git .korkma albümin serum takıyorlar o da yarım saatte bitiyor zaten bende de olmuştu ,serum çok rahatlatıyor.ha bi de bol su iç

derram; neden serumla alacaklar ilaclar yan etki falanmi yapti acaba bende hep gobek vardi zaten ,tedaviye basladigimdan beri hic kilo almadim aradabir gobegimdeki igne yerlerim kasiniyo ama hamilelik belirtisi oldugunu sanmiyorum birde derram sen jel kullaniyomusun? (o beni cok rahatsiz ediyo)

ohss belirtilerinde nefes almada zorluk olduğu yazıyo;ancak nefes almada problemim yok normalde hiç göbeğim yokken kocaman bir göbeğim olunca her kes şaşırdı bu duruma ,olmazsa doktora gidicem serum için;bir de kullandığımız jelde hormon sonuçta ben günde iki defa kullanıyorum belki vücudum hormonlara karşı bu tepkiyi verdi diye düşünüyorum...zaten bu kadar araştırmaya bizlerde tüp bebek uzmanı olduk:)

ohss belirtilerinde nefes almada zorluk olduğu yazıyo;ancak nefes almada problemim yok normalde hiç göbeğim yokken kocaman bir göbeğim olunca her kes şaşırdı bu duruma ,olmazsa doktora gidicem serum için;bir de kullandığımız jelde hormon sonuçta ben günde iki defa kullanıyorum belki vücudum hormonlara karşı bu tepkiyi verdi diye düşünüyorum...zaten bu kadar araştırmaya bizlerde tüp bebek uzmanı olduk:)

:roflol: :roflol: ilahi arevcim valla doğru söylüyosun.herşey olabilir dr git için rahatlasın takmaa kafana.merak ettim göbek bıraktım dersin etrafa :roflol: :roflol:

:) dogru diyosun ama boyle bir ortam varken insan tecrubeli olanlara birsey sormaktan kendini alikoyammiyo ins hersey cok guzel olur (hepimiz icin)

tabi canım soralım öğrenelim.Benim 2. denemem arkadaşlar çok yardımcı oluyorlar sağolsunlar :enbuyukkk:

dogru diyosun eylul ama zaten fazla bir belirtim olmadigi icin kendimi kaptiramiyorum o yuzden uzuluyorum .ins senin de transferin ii gecer senin kacinci denemen ve hangi merkezde yapiyosun? (he bu arada bu sabah mide bulantisiyla uyandim acaba belirtimi yoksa psikolojik mi diye merak ediyorum bu saate kadar kahvalti edemedim) guzel dileklerin icin tesekkurler sana bolsans rabbim yureginden gecen guzelliklerle karsilastirsin...

X