Anneler günü yaklaşıyor

Evet anneler günü yaklaşıyor ben 8 aylık evliyim ve kayınvalideme hiç anne demedim şimdi anneler gününde sizler kayınvalidenizi arıyor musunuz anneler gününü kutluyor musunuz aramazsam ayıp olur mu
40 yaşındayım ve hiç anneler günü kutlamadım. Bir gün çocuğum olursa belki bende kutlarım ama bir anne olarak 🙏

Bizim iş yerinde bi kız anne olan tüm kadınlar anneler gününde mesaj atmıştı, hepsi çok mutlu olmuştu diğer gün söylemişlerdi.

O yüzden tanıdığın anne olan herkesin anneler gününü kutlayabilirsin sorun olmaz kasma kendini yeter .

Evet anneler günü yaklaşıyor ben 8 aylık evliyim ve kayınvalideme hiç anne demedim şimdi anneler gününde sizler kayınvalidenizi arıyor musunuz anneler gününü kutluyor musunuz aramazsam ayıp olur mu
benim annem yok ona ragmen.anne dedim harika anlaşamasakda bi sorun görmedim çokda memnun oldu.ben ilk bır kaç sene annem olmadıgı için böyle günlerde zorlanırım es gectim bu sene ama hediye ayarladık ayıp olurmu bilmem ama bi anne olarak memnun olur aransa diye düşünüyorum

En son cocukken anneler gunu kutlamistim. Hic kutlamam ne annemjnkini ne kayimvalideminkini. Genel olarak boyle gunleri anlamli bulmuyorum.

Ben çiçek sepetinden çiçek gönderirim yada çikolata çiçek şeklinde ve gördüğüm zamanda hediyesini veririm. Anneme ve kayınvalideme çiçek+hediye alırım ama bu sene farklı olacak anneme tur hediye edicem arkadaşlarıyla gitmesi için kv rahatsız onada hediye vericem. Teyzeme ve babaneme de çiçek alırım (buket gibi değil )

Anneminda kayinvalideminde kutlarım. Hatta halamı da arar kutlarim. Kendisi anne degil ama bize çok emeği var. Hediye de alırız bazen bu günlerde bazen normal günlerde annelerimize. Bu kadar. Ama bence bizim annemiz olmasına gerek olmaksızın sevdiklerimizin anneler gününü kutlamak güzel şey. Bazı arkadaşlarımın da kutlarım mesela. Çocuklarım, eşim, sevdiklerimde benim anneler günümu kutlar.

Eski konularınıza ve kayınvalidenize yaklaşımınıza bakarak; siz aramazsanız ayıp olmaz.

X