Aof Sinavlarina Son 28gün

kızlar tam sınav haftası ben stres içindeyim evli olmanın verdiği sorumluklar
akraba toplantıları misafirler gelen gidenler iş mesaiileri hepsi üst üste ya düşünmekten bunaldım
eeee bide eş durumu tabii
allahım yardım et bizlere nasıl çalışıyorsunuz anlatın bakalım bize
yada bu şarttlar altında nasıl çalışırdınız???*

off şuan şok durumundayım 3. sınıfı 3 dersle tekrarlıyorum zaten o ayrı bir sinir konusu neyse dersleri bitirdim baya zaman oldu tekrarlıcam sınavlara kadar yazılarınıza baktım sınav yerleri gelmiş demişsiniz bende aöfbüro sayfasından bakayım dedim alacagınız kitaplar bölümünede tıkladım Türk Vergi Sistemi - kitap,, Anayasa hukuku - kitap düzeltmesi yazıyoo yaa konularmı değişti napıcam ben şimdi ,, şubatta gittim büro bilgi değişikliklerim için yeni kimlik kartımıda aldım ozaman bişey demediler şimdi yeni soyadımla bi kimlik daha alıcam onu sınava dogru alırsın dedi kadın bende bi ara gidicektm off yeni kitabı alan varsa konuların değişmediğinii sölesiin noluurr :KK43:(

off şuan şok durumundayım 3. sınıfı 3 dersle tekrarlıyorum zaten o ayrı bir sinir konusu neyse dersleri bitirdim baya zaman oldu tekrarlıcam sınavlara kadar yazılarınıza baktım sınav yerleri gelmiş demişsiniz bende aöfbüro sayfasından bakayım dedim alacagınız kitaplar bölümünede tıkladım Türk Vergi Sistemi - kitap,, Anayasa hukuku - kitap düzeltmesi yazıyoo yaa konularmı değişti napıcam ben şimdi ,, şubatta gittim büro bilgi değişikliklerim için yeni kimlik kartımıda aldım ozaman bişey demediler şimdi yeni soyadımla bi kimlik daha alıcam onu sınava dogru alırsın dedi kadın bende bi ara gidicektm off yeni kitabı alan varsa konuların değişmediğinii sölesiin noluurr :KK43:(

yok canım ya türk vergiyi bugün alınca baktım o kadar ciddi bir değişiklik yok sıkma canını ama sınav öncesi alıp gözatmanda fayda var yada okulun e-öğrenme sayfasından derslerin alıştırmalar bölümünde özetleri var oradan bir bak

Kizlar Bende Bugün Gittim Kimliğimi Aldim Yeni Kimlikeler Bi şeker Ki Beyendim.bide Almam Gereken 2kitap Olduğunu Söyledim Bayan Bana Internetten Indirceksin Dedi Böylede Gicik Bişi Yani öyle Bilginiz Olsun Sizinde

arkadaşlar bu sene ilk senem ve çalışmaya çalışıyorum inşallah sınvımız iyi geçer arkadaşlar eoğrenmeden çalışın yada muratın yardımcı kitaplarını tavsiye ederim herkese kolay gelsin

slm kızlar. benimde ilk senem. fırsat buldukca çalışıyorum. bi başladığım zaman 2 ünite filan bitiyo, başlamak önemli. iktisat ve matematikten kalmayı düşünüyorum çünkü 8 dersim var hepsine birden bakamıyorum iş ile çok zor oluyor.

ben 3üsenemdeyim ve hala iktisat dersinden geçemedim ve 1sınıfın dersinin geçmeden 3sınıfa geçemiyormuşun bela bi ders busene hem 2sınıfın 4dersini hemde 1sınıftan hukuk ve iktisadı vermeye çalışıyorum
birde öyle kötü biieşy ki yeni başalyanalar için saöylüyorum yıl sonu ortalamana bakıyosun 48de kalmışın bidahaki sene bidaha başla 50olsa geçeceğin dersden 2puanla kalıyosun nu yüsden yüksek notlar almaya çalışalım

evett hanımlar ne durumdasınız günler kısalıyo ilk etapta 28günken 22gün kaldı şimdi.benim sınav yerim gelmiş itüde giriyorum sınava çalışmalar nasıl gidiyorrr

kıslar bende 1 aydır çalışıyorum ama çocuk ve ev işleri malum yavaşım takıldığım konular var. inşallah kimsenin emekleri boşa gitmez.

selam hanımlar vizeler bitti sırA finallerde finallere bişey kalmadı çok az bi zman var ben bugünden itibaren vizede iyi aldığım derslerime çalışıcam ki onları vereyim bütede diğerilerini vereyim sizlere şimdiden başarılar haydi birlikte çalışmaya başlayalım:teselli::teselli:

hanımlar naıl ders çalışıyorsunuz banada anlatırmısınız benim içimde hiç istek yyok kitabı bile açasım gelmiyo

3yıldır veremedim iktisada giriş dersini nasıl geçmem konuusnda bilgisi olan varsa ne olur bana göstersin artık böb geldi aynı sorularla karşılaşmaktan

ben daha başlamadım .. bu akşam başlıyım bari hatırlattıgınız iyi oldu.. ben sadece okuyommm son 1 hafta tüm dersleri kitaptan 3 tanedesinden 50 aldım bi tanesi 40 :)))) kalcam herhalde ama problem değilll

AŞK MELEĞİ ben DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MYO MUHASEBE mezunuyum bizim makro ve mikro iktisat derslerimize RADİKAL gazatesinde ekonomi yazıları yazan bir hocamız giriyordu çok güzel ders anlatırdı hakkını verirdi ama sınavlarda çok zor sorardı ben geçemem bu hocadan diyordum ama takıntısız geçmiştim.aöf İKTİSAT sınavları nasıl bilmiyorum ama en azından arkadaki özetlere çalış arkadaki soru modellerine bak sıra sizdeleri oku inan yaparsın canım korkma...ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN...benneyaptımki

teşekkür ederim canım ama netten bir sürü test çıakrıyorum deneme yapıyorum murta yayınlarının kitabından çalışıyorum yinede olmuyor gerçi ilk defa bu ara sınavda iktşsattan 50 aLMIşım finaldende alırsam geçerim inşallah dersi derste dinlemek daha güzel

hanımlar bugün itibariyle 16gün kaldı çok az bi zaman benim sına v giriş belgem geldi ama internet sitesinde hala yazmıyor.herzamanki gibi çok alakasız yerlerde sınava giricez herşeyin hayırlısı olsun daha çk çalışmak iiçin bişeyler önerseniz bana

arkadaşlar aklıma takıldı ben 2. sınıfım ama final ısnavları ağırlıklı son konulardan mı çıkıyordu yoksa hepsinde aynı ağırlıktamı şaşırdım baştan çalışsam yetiştiremem sona çalışsam yanlışmı yapıyorum aklım karıştı cevaplarsanız sevirim

arkadaşlar aklıma takıldı ben 2. sınıfım ama final ısnavları ağırlıklı son konulardan mı çıkıyordu yoksa hepsinde aynı ağırlıktamı şaşırdım baştan çalışsam yetiştiremem sona çalışsam yanlışmı yapıyorum aklım karıştı cevaplarsanız sevirim

ağırlıklı son konular,sondan çalış arkadaşım sonraa test çözmeye başla ilk konular zaten deneme testlerınde var yanı test çözerken tekrar etmiş gbi olursun ilk konularıı... herkeze başarılar a.s.

Son Konular Ağirlikli çikiyor Ama Zaten Insanin Kafasinida Son Konular Kariştiriyo Okdar çok Ki Hangi Birini Ezberlicez

3 dersim var hala çalışmaya başlamış değilim ne oluyor bana çözemedim vizelerde böyle değildim çok istekle aylar öncesinden çalışmaya başlamıştım...
Notları elime dahi almadım ama bu akşam almayı deneyeceğim kıslar dua edin ne olur üst sınıfa geçmem lazım:çok üzgünüm:

X