Aradiginiz sarkilar,istek parcalar,sorular buraya

neyse arkadaşlar buldum şarkıyı gerçekten muhteşem yaa a.s

tolga futacı sölüyormuş biraz zor oldu ama buldum istersen yollarım

Evet cok güzel bi sarki,diziyi de severek izliyorum.. Nerden buldun sarkiyi canim?

geçen sezon yaprak dökümü dizisinde nejla'nın nişanında çalan şarkıyı bilen duyan varmı arkadaşlar.aslında bilindik bir şarkı ama benim orada dikkatımi çekti.aynı şarkı bazen tayfun talipoğlunun programı bam teli'nde de çalıyor.yardımcı olursanız çok sevineceğim........

limoni bi linkten indirdim ama sonra kaybettim o adresi isterseniz msn adreslerinizi yollayın mesajla ben yollarım size

kızlar ismini hiç bişeyini bilmiyorum.ama kral tvde çıkyoo.şarkı yabancı.saraybosna kelimesi geçiyo içinde.sarışın bi adam söylüyo.çok hoş ya şarkı.bilen bi adını söyleyiversin.kral tvde izledim kaç kere ama bi türlü isme denk gelemdi.

haktan gelen bir çığlık dur dedi sevdamıza
gökteki melekler bitsin dedi kirlenen aşkımıza
şu mecnunun dünyasından düştün zalim dillere
defol git hayatımdan aşkını devrettim ben ellere....

ya bu şarkıyı kim söylüyor bilen varmı varsa lütfen yazsın şarkının sadece bu kısmını biliyorum....:çok üzgünüm::sm_confused:

arkadaşlar, kızımın perfonmans ödevi için herhangi bir şarkının(gündemde olan parçalar oabilir)notaları lazım internetten araştırdık ama bulamadık akorlar var ama nota yok.Bu konuda yardım edebilecek arkadaşlar var mı acaba?

ya arkadaşlar yaklaşık 15 yıl kadar önce çok sevdiğim bi yabancı şarkı vardı rock tarzında söyleyenin ismini bilmiyorum dazlak bi kadındı ama şarkının ismi zambi idi o şarkıyı bulmayı çok istiyorum bilen varsa söyleyenin adını veya nasıl bulacağımı yardım etsin yıllardır arıyorum hercai 34 canım popüler bi şarkı değil ama orta okuldayken fülütle çaldığım bi şarkı vardı dağlar ardında bir orman varmış istersen onun notalarını veririm ilk günki gibi aklımda hala

Kizlar evde müzigi son ayar acip dans edebilecegim veya temizlik yaparken dinleyebilecegim hareketli müzik parcalari ariyorum!
Hangi dilde olursa olsun, önemli olan icimi kipir kipir etmesi ve beni harekete gecirmesi yerimseniben

shakira-hips dont lie
sarbel-maria
lumidee-dance
nelly-hot in here
azul azul-apretaito
papa-gasolina
brtieny spears-crazy
thalia-por amor

ya arkadaşlar yaklaşık 15 yıl kadar önce çok sevdiğim bi yabancı şarkı vardı rock tarzında söyleyenin ismini bilmiyorum dazlak bi kadındı ama şarkının ismi zambi idi o şarkıyı bulmayı çok istiyorum bilen varsa söyleyenin adını veya nasıl bulacağımı yardım etsin yıllardır arıyorum hercai 34 canım popüler bi şarkı değil ama orta okuldayken fülütle çaldığım bi şarkı vardı dağlar ardında bir orman varmış istersen onun notalarını veririm ilk günki gibi aklımda hala

cranberries-zombie

Ilk kez yaklasik 10 yil once duydugum ve bugun bir magazada tekrar duyup hatirladigin bir sarkiyi ariyorum . Ne adini biliyorum sarkinin tam olarak ne de seslendiren kisiiyi .
Soyleyen bir erkek , ingilizce birsarki . Sadece nakarati aklimda , bir erkek can havliyle haykiriyor ´´Cideeeee...´´ diye .
Bu kadarcik bilgiden sonra umarim bulurum .

falco-jeanny

sanırım bu:)

bişey değil.bu şarkı dünya klasikleri arasında ben de çok severim.klasik konusunda vardır biraz bilim.

iyi dinlemeler:teytey:

bir sarkı hakkında sorum daha olacak kömür gözlüm sende sevda ne arar şirin sözlüm sende vefa ne arar isimli şarkıyı kim söylüyor aceba bileniniz varmı :uhm:

X