arkadaşlar kız bebekmi erkek bebekmi

bebişinizi kızmı istiyorsunuz erkekmi ?

• Ankete Katılan
    79
ben bi kızım olsun istiyorum.eşimde kızımız olsun istiyor.kız çocuklara karşı aşırı ilgim var.ben birz süslüyüm kızım olsada süslü süüslü gezsek beraber.inşallah nasip olur

BEN İKİ ÇOCUK DÜŞÜNÜYORUM KISMETSE...
KIZ ÇOCUK ANNESİ DE, ERKEK ÇOCUK ANNESİ DE OLMAK GÜZEL.
BU BENİM İLK HAMİLELİĞİM. CİNSİYETİ HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL.
CUMA GÜNÜ ÖĞRENECEĞİM İNŞALLAH, O ZAMAN BURADA DUYGULARIMI YAZARIM :))

Ben Kiz çocuğum Olsun Isterdim Yani Bende Böle Süslüyümdür Işte Eşimle Bir örnek Giyinmeyi Renk Uyumunu Falan çok Severim Kizim Olsa Aynen Onada Ayni şeyleri Uygulardim çarşiya çiktiğimda Kiz çocuk Kiyafetlermden Kendimi Alamam Ama Ikinci çocuğumunda Erkek Olmasini Isterdim Ama Yine De Kiz çocuklarina Karşi Aşiri Bi Sevgim Var Tabiki Allah Sağlikli Versin Diyorum Kizda Olsa Erkekte Olsa Sağlikli Ve Hayirli Olsun Daha Yok Ama Olursa Düşüncelerim Böyle

Kız erkek hiçç farketmez Allahım hayırlısı ile ellerime versinde bebeğimi..
Ama Babası şimdiden oğlum diyor bende kızıyorum..Kız ise sana küser diyorum..Benim için hiç önemli değil..

benkızım olsun isretdim çünkü alah bağışlarsa bir oğlum var o yüzden kızım olsun isterim ama herşeyden önce sağlıklı olsun...

Ben asiri derece kiz istiyordum Allahta gonlume gore verdi.Ama erkekte olsa farketmezdi evlat bu sonucta canindan parca

benim içinde farketmez sağlıklı olsunda bebişim..ama kız çocuklarını giydirmek süslemek daha zevkli olduğu için bekarken hep kız isterdim..hatta bir sürü bebeklerim vardı saklamıştım..ama oğluşum olacak teyzesi..sağlıklı olsunda tosunum başka bişi istemem..bunu yazarken bile hissetti heralde tekme attı yaaa..kızdı oğlum bana :roflol: kızda neymiş hadi ordan benim oğlum bitanee yerim ben onu :icecream::asigim:

bende kızım olsun istiyorum hayırlısı , sağlıklı olsunlarda, buayda bekliyoruz bakalım hamile kaldıysam cinsiyet ikinci planda:KK43:(

ben ilk beybimin erkek olmasını istiyorum,kısmet tabi kız da olsa erkek de olsa benimmmma.s.

kızlar cogunlukta bizde eşimle kız istiyoruz ama bakalım hayırlısı 5 hafta sonra ögrenicez

:emir_bebek:ben kiz bebek diye oy verdim cunku 35 haftalik hamileyim uc yasinda bi oglum.bide insallah subatada kizim olucak allahin izniyle.allah tum isteyenlere hayirlisiyla bebek versin.hamilelerede insallah sag saglim bebeklerini kucaklarina almayi nasip etsina.s.

ya tabi hayrlısı olsun ve saglıklı olsun diyorduk ama eşimde bende kız olmasını cok istedik ve kızımız olcaaaaak

valla ben önceden kız bebek istiyordum ama fikrim değişti şimdi erkek olsun istiyorum.yine allah hayırlısını nasip etsinde.ama 8 aylık evliyim ve artık bi bebe istiyorummmmmmmm:çok üzgünüm:

evet bende çok istiyrum kız olmasını inşallah allah herkesin gönlüne göre verir

X