Arkadaşlar yardımmm

cilekcik

Guru
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
9
0
çiçekler sizlere bir şey danışmak istiyorum başıma kötü bir olay geldi erkek arkadaşımla iç çamaşırım varken sürtünme yoluyla ilişkiye girdim daha sonrasında ben ona arkamı dönmüştüm o o ara iç çamaşırımdan içeriye soktu penisini başka bir şey yapmadı öyle duruyordu eğer orada bikaç damla boşaldıysa ve iç çamaşırıma geldiyse ordanda vajinama bulaşıp hamile kalma olasılığım varmı? geçtiğimiz günlerde 2 gün akıntı geldi sarımsı bi akıntı.yaptığımız şeyin üstünden 8 gün geçti bugün gebelik testi yapayım dedim tek çizgi vardı fakat daha sonra t yazan yerinde sadece çevresinde hafif bi pembelik vardı içinde değil çevresinde ama sonra onunda geçtiğini gördüm ne olur yardım edin

bence hamile değilsindiröyle hemencecik hamile kalınmaz..1-2 damla ve içine bile girmemiş...
bu da sana ders olur ve böyle şeylere kalkmazsın..yapsan bile ertesi gün hapı kullansaydın...

bencede hamile değilsin .hamile kalmanın bile bi sürü şekli var.ama bencede böle üç buçuk atmaktansa keşke korunsaydın arkadaşım bundan sonrada daha dikketli olursun sana ders olsun

Ondan sonra dokunduğu için içime girmiş olabilirmi acaba spermler? Gebelikt testinde neden çevresi hafif pembe çıktı :KK43: dersimi aldım arkadaşlar bir daha tövbe

aynı şeye benzer bir durumu bende yaşadım 40 gün önce.geceleri uykularım kaçıyordu.6 tane kan testi yaptırdım korkumdam çok şükür hepsi negatif çıktı.en son 40.günde yaptırdım oda negatif çıktı.bu arada sana bir tavsiyem var.sakın idrar testi yapma.ben yapmıştım pozitif çıktı iki çizgi yani.şok oldum.ama kan testimde negatif çıktı.onların yanılma payı var.dikkat ol sende bende aklımızı başımıza alalım.bu bize ders olsun.korkma birşey olmamıştır.

erkekler rahatça huzurla gezsin tozsun siz burda üç buçuk atın
ne olursa olsun korunma yöntemlerine başvurun
o anda belki hakim olamıcaksınız kendinize
önleminizi alın çocuk değilsiniz.....

cilekcik canım senin ne durumda olduğunu ben çok iyi anlıyorum.aynı şeyleri bende yaşadım.netten görüştüğüm doktorlar ilişkiden 10 gün sonra yapılan kan testinin net ve kesin sonuç verdiğini söylediler.eğer maddi durumun varsa testi yaptır.zaten negatif çıktığında rahatlarsın.ama bence ona bile gerek yok.adetini bekle.olunca rahatlarsın.kendine çok stres yaparsan adetinde gecikir haberin olsun canım.sormak istediğin birşey olursa sorabilirsin.

Ya Allah aşkına bu saçmalıkları yazmayın artık buralara. Örfümüzü adetlerimizi bu kadar ezmeyin. Yeterince utanmazlık yapmışsınız bide bunları rahat rahat anlatıyorsunuz. Size kimse ayıbın ne olduğunu öğretmedi mi acaba?

X