Gebeliğe Hazırlık AŞILAMA YAPTIRIP TUTANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

seymanurkp

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2023
408
101
26
Selam kızlar. Önümüzdeki ay Allah kısmet ederse aşılama sürecine gireceğim. Eşimde morfoloji düşük 0. Bende bildiğim kadarıyla herhangi bir problem yok. Doktor tüp bebekten önce aşılamanında yapılabileceğini söyledi. Ve biz de aşılama ile başlamayı düşünüyoruz. Bu süreçten geçenler bana biraz moral olabilir mi çünkü biliyorum ihtimal çok düşük... Sizde ya da eşinizde ne gibi problem vardı ve aşılama yaptırdınız?

Selam kızlar. Önümüzdeki ay Allah kısmet ederse aşılama sürecine gireceğim. Eşimde morfoloji düşük 0. Bende bildiğim kadarıyla herhangi bir problem yok. Doktor tüp bebekten önce aşılamanında yapılabileceğini söyledi. Ve biz de aşılama ile başlamayı düşünüyoruz. Bu süreçten geçenler bana biraz moral olabilir mi çünkü biliyorum ihtimal çok düşük... Sizde ya da eşinizde ne gibi problem vardı ve aşılama yaptırdınız?
Bende önünüzdeki ay baslicam aşılama sürecine bakıyorum ama detaylı bilgi veren yok gibi

Hsg temiz spermiyoramda güzel tek sorun amh , rabbim büyüktür , yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum zaten 3 ay öncesinde vitamin almaya başladım , pozitifi görüp bende burda sizinle paylaşmak istiyorum

Ne güzel valla eşimin morfoloji 2 bizi direk tüp bebeğe gönderdi şuan 3 aylık bı ilaç icicek eşim sonucuna göre ne olursa olsun ilk aşılama yaptırmayı düşünüyorum ağustosa kadar beklicem çoğu kişi sonuç almış ilaç sonrası olmazsa Ağustos da aşılamaya gidicem

Canım selam aşılama sürecini deneyebilirsiniz benim de eşimde hareket sorunu var aşılama için tedaviye başladık bakalım Allah herkesin gönlüne göre versin

Ne güzel valla eşimin morfoloji 2 bizi direk tüp bebeğe gönderdi şuan 3 aylık bı ilaç icicek eşim sonucuna göre ne olursa olsun ilk aşılama yaptırmayı düşünüyorum ağustosa kadar beklicem çoğu kişi sonuç almış ilaç sonrası olmazsa Ağustos da aşılamaya gidicem
Canım bizede çok olumlu konuşmadılar isterseniz direkt tüp bebek hakkınız var dediler bana kalsa aşılama ile başlamazdım ama çünkü bizim durumumuzda olan çoğu kişi olumsuz şeyler yazmış ancak eşim direkt tüp bebek istemedi şuan evrakları tamamlamaya çalışıyoruz bakalım rabbim isteyen hak eden herkese nasip etsin

Canım bizede çok olumlu konuşmadılar isterseniz direkt tüp bebek hakkınız var dediler bana kalsa aşılama ile başlamazdım ama çünkü bizim durumumuzda olan çoğu kişi olumsuz şeyler yazmış ancak eşim direkt tüp bebek istemedi şuan evrakları tamamlamaya çalışıyoruz bakalım rabbim isteyen hak eden herkese nasip etsin
Valla bilemiyorum ki aşılama tutma şansı yüksek mi ilk denemede tutma olsalisi yüksek mi yoksa direk tüp Bebek mi bilemiyorum

Eklentiler

• IMG_20240429_120048.jpg
    IMG_20240429_120048.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 26
Aşılama deneyin derim canım bizden daha yüksek şansınız zaten çok düşük bir ihtimal ama en azından denedik dersiniz
Aslında bende aşılama istiyorum ben aşılamada kullanılan ilaçlar daha hafif bana bir kere klomen verdiler bir tek o diye biliyordum hem maddi hem manevi olaraj dusundum geçen bir bayanla konuştum tüp bebek ilaclarin aynısı sadece dozajlari düşük fiyat olarak da 45 felan buluyor demişti galiba fiyatı tam hatırlamıyorum ondan kararsız kaldım inan bende

X