Atatürkün ölmeden az önce söylediği son söz

yazıklar olsun nankörlere
yazıklar olsun ATATÜRKe karşı olanlara
yazıklar olsun onun kurtardığı bu vatanda yiyip-içip bir de üzerine nankörlük edenlere!!!

Sevgili ATAM senin yaptığın devrimlerine ihanet edenlere verilecek en güzel cevap bıraktığın mirasa sahip çıktığımızı göstermektir En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE Sen rahat uyu ATAM izindeyiz En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE

insanın karşılaşacağı ölüm gerçeğinin son saniyeleri geldiğinde, o sırada yanında bulunanlardan Dr. Neşet Ömer bey Dilinizi göreyim efendim. Lütfen dilinizi dışarıya doğru çıkartın diye telaşlanırken, Atatürk, Dr. Neşet Ömer beye bakarak VE ALEYKÜMÜSSELAM diyerek gözlerini kapatmıştır. (Kılıç Alinin Anıları Sh 659. Hulusi TURGUT)

Peki, o sırada Atatürkün yanında bulunanlar telaş ve çaresizlik içerisinde kıvranırlarken ve hiç gereği yokken Atatürkün VE ALEYKÜMÜSSELAM demesinin anlamı ne olabilir diye bir soru akla gelebilir. Böyle bir sorunun yanıtını Kuran ayetlerinden öğrenelim. İşte Kuranın söyledikleri:

İyiliklerini içeren kitabı sağ tarafından verileceklere, melekler: SELAMÜN ALEYKE derler. (Vakıa Suresi 90,91)

çok güzellllllllllllllllllllll:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ATAM dunyada kı hıç bır lıder senın kadar buyuk ve mukemmel değil..sen bıze ozel olarak gonderıldın..Turk mılletı sana mınnettar..senı çok sevıyorum..cennette nurlar ıçınde rahat uyu mavı gozlu dev..

harika bir paylasım böyle birşeyi ögrendim sayenizde çok tesekkür ederim
şu saatte tüylerim diken diken oldu

Gerçekten çok güzel ya,çok etkilendim.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEBenim rahmetli dedem de öleceği zaman elini kaldırıp gel mübarek gel demiş sonra da vefat etmiş.

Dinsiz diyenlere de ders olsun bu.. En Büyük TÜRKİYE Nur içinde yat Atam, bu Vatanın evlatları seni unutmayacak..

Son düzenleme:
ATAM! Bir insan her yönüyle mi mükemmel olur? Sen bize gelen bir hediyesin,bir mucizesin. Seni çok seviyoruz. İzindeyiz...

Benim canım Atam.
Adını duyduğumda dahi burnumun direği sızlıyor.
Allah'ım nur içinde yatırsın.Ülkemizin sonunu da hayır eylesin Rabbim.

X