Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim.düzgün bi tablo tutamadım ama geçtiğimiz iki aya göre ateşim daha düşük seyrediyor.ovulasyon kitine göre ayın 21 i ve 22 si daha koyu olmak üzere pozitif sonuç verdi kit.ama daha önceki aylarda bu testlerden kullanmama rağmen tahmini yumurtlama günümün ertesi günü 37 yi geçerdi.ama bu ay 36.5 lardadı ertesi günü,o yüzden acaba yumurtlama olmadı mı acaba diye düşündüm.
Bu arada sana sağlıklı hamilelikler dilerim:)

her ay aynı çıkacak diye beklemeyin değişiklikler normaldir. yumurtlama olmuştur bence sen ölçmeye devam et önemli olan değerin kaç olduğu değil genel seyri zaten. Çok teşekkürler dileklerin için umarım sizlerde en kısa zamanda yaşarsınız :)

juliacım kan hapı vermedımı dr.hamılelere verırler normalde.kan yapıcı seyler ye canım yaa.pekmez falan ıyı gelır.kuru uzumde galıba ıyı gelıyordu.

var ilaçlarım hep kullanıyorum zaten ama başta değerim 12 idi normaldi yani,bende akdeniz anemisi çıktığı için değerlerim artmayacaktı zaten,demir ilacı içmemin de bir anlamı yok fayda etmiyor,oğlumda da böyle olmuiştu , artık napalım çekecez :)

karats değerlerin çok iyi gününü sen daha iyi bilirsin test yapabilirsin yani.Ben öğrendiğim gün adetime daha 3 gün vardı ve bel ağrısından ölüordum ,yatırmıştı beni :)

her ay aynı çıkacak diye beklemeyin değişiklikler normaldir. yumurtlama olmuştur bence sen ölçmeye devam et önemli olan değerin kaç olduğu değil genel seyri zaten. Çok teşekkürler dileklerin için umarım sizlerde en kısa zamanda yaşarsınız :)

tamam canım,teşekkür ederim..inşallah bakalım..
peki her gün aynı saatte ve sabah olması şart mı?bir de digital mi daha sağlıklı
yoksa diğer cıvalı olanlar mı?

Canlarım sayfalarınız çok dolduğundan sizi yeni bir başlığa yönlendiriyorum.

Yeni sayfanız hayırlı uğurlu gelsin ,yeni hamile haberleriyle şenlensin inşallah.Lütfen linki tıklayınopuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba
Eski yorumlarınıza denk geldim rüyanızda patates soymususnuz bende bugu gece öyle gördüm,siz hamile kaldınız mı rüyayı gördüğünüz zaman ve bebeğiniz neydi cinsiyeti ?

Merhaba bir zamanlar çok popüler olan bu başlık için daha güncel başka bir başlık var mı ya da bu başlığın eski mesajlarını okuyanlar orada mı acaba?

Bir buçuk aydır ateş ölçüyorum, temmuz ayı itibariyle denemeye başlayacağız fakat grafik okumak konusunda birbirimize ihtiyaç duyabiliriz. Eğer orada benim gibi birileri varsa bilgi paylaşımı yapmaktan memnuniyet duyarım.

Sevgiler..

X