Ayağımın üst tarafı kararmasına bir çözüm yok mu?

endoplazmikbirhatunum

Çok sevioooo
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
84
1
Merhabaa arkadaşlar ayağım üst tarafı sürekli kararıyorr açık ayakkabı giydiğim zaman kötü duruyor kremler sürdüm sürekli Banyoya her girdiğimde kabak lifiyle yıkadım ama yinede geçmiyor nasıl geçerr bilgisi olan varsa lütfeen yardım etsin:KK43::KK50:

merhaba canım, yanlış anlamadıysam bende de aynu sorun var

ayak üstü derken bileğin biraz altı dimi:44:

bende neler yaptım, kanayana kadar kazıdım ama yok, krem falan boş, doktoro gitmeyi düşünüyorum, yazın çok kötü görünüyor:KK59:

merhaba canım, yanlış anlamadıysam bende de aynu sorun var

ayak üstü derken bileğin biraz altı dimi:44:

bende neler yaptım, kanayana kadar kazıdım ama yok, krem falan boş, doktoro gitmeyi düşünüyorum, yazın çok kötü görünüyor:KK59:

Evet aynen o dediğin yer :) Bende çok uğraştım ama olmadı sadece sağ bacağımda var ondada dikkat ettim hep üzerine oturduğum için sürekli yere geldiği için oluyor sanırım :S açık ayakkabı giydiğimde kötü görünüyor kimseninde bu konuda bir bilgisi yok sanırım :/

Evet aynen o dediğin yer :) Bende çok uğraştım ama olmadı sadece sağ bacağımda var ondada dikkat ettim hep üzerine oturduğum için sürekli yere geldiği için oluyor sanırım :S açık ayakkabı giydiğimde kötü görünüyor kimseninde bu konuda bir bilgisi yok sanırım :/

enteresan çünkü benim de sağ tarafta daha çok:KK37: benim doğumdan sonra oldu, çocukla beraber yerlerde sürünmekten sanırm sertleşti deri:KK59:
resmen kazıdım, kremler, vazelinler sürüp çorap giydim ama banamısın demedi:KK50: son çare yazın bi cildiyeciye gidicem:KK59:

açık ayakkabı ve babetler de kapkara gözüküyor kir gibi sinir oluyorum:KK47:

peeling yapmayı denediniz mi
benim de bilek kemiğimde aynı probşem vardı
peeling yapmaya başladığmdan beri öyle bişey olmadı
pamuk gibi ayaklarım :KK16:

peeling yapmayı denediniz mi
benim de bilek kemiğimde aynı probşem vardı
peeling yapmaya başladığmdan beri öyle bişey olmadı
pamuk gibi ayaklarım :KK16:

evet canım yaa açarmısın nasıl bişey yaptığını

benim ayağımın her tarafında uyguladığım yöntemler üstünde işe yaramıyor malesef:KK50:

benim vücudumun her yerine uyguladığım peelingden bahsedeyim
yoğut ve mısır ununu aynı oranda koyuyorum, mısır unu azcık daha fazla olabilir
içerisine bal katıyorum, karıştırıyorum
sonra onu masaj yaparak uyguluyorum
5 dk lık masajdan sonra kendi haline bırakıyorum
kuruduktan sonra da suyla yıkıyorum

aynı sorun bende de var. hem ayagın arkası hem de parmaklarımın ustu karardı. 2-3 haftadır ugrasıyorum düzelmesi icin kese peeling vs. bi işe yaramadı. acnelyse diye krem var lekeler icin deriyi soyuyo. onu suruyorum.parmak üstünü tahris etti, arkayı soyuyo biraz ama coook az.
annem limon sür diyo. diz kapagı kararınca icin falan o işe yarıyomus. bana pek yaricak gici gelmiyo ama...
ben de acık ayakkabı giymek istiyorum :KK43:

2yil oncesnde kalms bir konu ama yine de belki bu sorunu olanlara care olur umidiyle yaziyorum cok uzun zamndr ayak bileginin hemen altinda olusan kararmayla ugrastm cok ufak biseydi takintili olmam sebebiyle her dusta rendeleme ponza tasi vs sert keselerle gecirmeye calsmam sebebyle kocaman bi leke olustu. Ama herseyin bi caresi varms :) kisa surede sonuc aldgm seruvenimi anlatym oncelkle eczaneden uresal fort adli kremi aldm bi hafta her gece kullandm asiri yagli bi krem olmasi nedeniyle (vazeline benziyor) pek umit vermemsti neyse ise yaramadgni dusundgm bi gun dustan sonra baktm ki ayagmdaki o kararma soyulms ve alta bembeyaz taze deri gorunuyor ki tam bir hafta sonra.. ayni dertten muzdarip olanlar denesnler benden tavsiye.

Ben denemedim ancak vücutta oluşan lekeler şçin LRın peeling ve kremleri çok işe yarıyormuş. Öncesi ve sonrası fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla çok başarılı

Kızlar sudokrem işe yarıyor hatta kararma olan tüm bölgelere.ben kışın yüzüme de akşm maske gibi yayıp sürüyordum.muhteşem bir ürün

Eklentiler

• E1F49ECB-A448-485B-A106-F6BFD25ECB55.jpeg
    E1F49ECB-A448-485B-A106-F6BFD25ECB55.jpeg
    25,4 KB · Görüntüleme: 65
X