Kalıcı Makyaj Uygulamaları Ayten Kömürcü İle Kalıcı Makyaj ve Kalıcı Makyajın Silinmesi

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak
merhaba bende kalıcı kaş yaptırdım fakat hiç memnun kalmadım silmek istiyorum ama tam olarak silinmiyor nasıl silebilirim

Merhaba,

İstenmeyen kalıcı makyaj uygulamalarından, cilt altına uygulanmış pigmentin, cildin dışına çıkarılması sayesinde kalıcı olarak kurtulmak mümkün.

Silmek istediğimiz pigmente bağlanarak, kendisi ile beraber cildi dışına çıkmasını ve bu sayede kalıcı makyajın silinmesini sağlayan bir solusyonun, aynen kalıcı makyajın uygulanmasında olduğu gibi, pigmentlerin bulunduğu ciltaltına uygulanması ile, kalıcı makyaj tamamen silinir.

Herhangi olumsuz bir yan etkisi olmayan bu uygulama sonrasında, istenirse tekrar kalıcı makyaj uygulaması yapılabilir.

Asit, kremler ve çeşitli lazer uygulamaları, özellikle kalıcı makyaj silme konusunda istenen başarıyı yakalayamamaktadır. Ayrıca bu gibi uygulamalar, cilde zarar vererek ve pigmentin dağılmasını sağlayarak, gerçekten silinme ihtimalini zorlaştırmaktadır.

Görüşmek dileğiyle

Ayrıntılı bigilendirme için iletişim numaralarımız;; 0216 47 82 82 ve 0555 865 49 99

İpek kirpik kalıcı makyaj konusu içerisinde yer alıyomu bilmiyorum ama alıyorsa öncesi sonrası zararları yaptırdıktan sonra nelere dikkat edilmeli ne süreyle yenilenmeli fiyat bilgisi bunları öğrenirsek sevinirim şimdiden teşekkürler

ayten hanım merhabalar hamıleyken kas konturu yapılmasında sakınca varmıdır gercekten ?

ayten hanım merhabalar hamıleyken kas konturu yapılmasında sakınca varmıdır gercekten ?

Merhaba puccca

Daha once hamilelik doneminde kalici makyaj yapilmasi ile ilgili bir soru uzerine verdigim cevabi burada da tekrarlamak istiyorum izninizle ;

"Aslında tamamen lokal bir işlem olan ve vücudun diğer kısımlarında herhangi bir etkiye sahip olmayan kalıcı makyaj uygulamalarının, buna rağmen gebelik sürecinde yapılıp yapılmaması bende de hep soru işaretleri yaratıyor.

Gebelik dönemi, anne ve karnındaki bebeğin çok hassas olduğu ve dış faktörlerden etkilenmeye çok açık olduğu bir dönem olduğundan, herhangi başka bir faktörden dolayı meydana gelebilecek olumsuz bir durumdan, kalıcı makyaj işlemlerinin sorumlu tutulmaması açısından, gebelik ve süt verme dönemi dışındaki herhangi bir zamanda uygulanması daha doğru olur düşüncesindeyim.

Kalıcı makyaj yaptırdıktan sonra, hamile kalmak ve gebelik döneminin başlamasının herhangi bir risk yada olumsuzluk yaratmayacağını söyleyebiliriz.

Gebelik döneminin herkes için geçerli olağan risklerinin dışında, özelikle hormonal ve metabolik değişiklikler nedeniyle, cildimizin yapısında da önemli değişimler olmaktadır. Bu gibi durumlar, kalıcı makyaj işlemlerinden elde edilecek sonuçları doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle, kalıcı makyajın gebelik sürecinde ve emzirme döneminin başlarında yapılması çok doğru bir yaklaşım değildir."

Gebelik donemini, kendine has sorunlar ve guzellikleri ile saglikli bir sekilde tamamladiktan ve en kiymetlimizi kucagimiza alip, anne olmanin keyfini surmeye basladiktan sonra nasil olsa bol bol zamanimiz olacak. Bence gebelik ve emzirme donemi sonrasi, kalici makyaj uygulamalarini planlamak en iyisi.

Simdiden saglikli bir gebelik donemi ve kolay bir dogum dileklerimizi yolluyoruz :)

Kil tekniği ile yapilan kasların kendiliğinden silinmiş hali nasıl oluyor?o tek tek çizilmiş kıllar birkaç ay sonra dağılıp kalemle boyanmış gibi bi hal alıyor mu?tesekkurler

İpek kirpik kalıcı makyaj konusu içerisinde yer alıyomu bilmiyorum ama alıyorsa öncesi sonrası zararları yaptırdıktan sonra nelere dikkat edilmeli ne süreyle yenilenmeli fiyat bilgisi bunları öğrenirsek sevinirim şimdiden teşekkürler

Merhaba,

Ipek kirpik uygulamamiz olmamakla birlikte, kaliciligi ortalama 1-2 ay civarindadir. Tabii bu sure icinde ihtiyac oldukca bakiminin yapilmasi ve ilaveler gereklidir. Ayrica cikartilmasi sirasinda kullanilan cozucu solusyonlarin, kendi kirpiklerinize ve kirpik diplerinize zarar verme ihtimali var .

Fiyat konusunda pek bilgim yok maalesef.

Karar sizin :)

Merhaba dolgun gorunmesi icin dudak kontoru ve iliyner surdurmek istiyorum Maliyeti ne kadar olur kaç yil kalir

Merhaba Serap hanim

Dudaklari daha dolgun gostern kalici ruj uygulamalari ile dudaklarin daha belirgin ve genc gorunmesini saglayan dudak konturu uygulamalari ortalama 3-4 yil kalicidir.

Gozlerinizin seklini ortaya cikaran ve istenildiginde daha degisik bir gorunume kavusturan kalici eyeliner uygulamasida, ister alt, ister ust yada isterseniz herikisi beraber olacak sekilde uygulanabilir. kalici eyeliner'in kalicilik sureside ortalama 3-4 yildir.

Site kurallari ve etik sebeplerle burada fiyat bilgisi veremiyoruz. Ancak bize irtibat numaralarimizdan ulasmaniz durumunda sizi daha detayli bilgilendirmekten memnuniyet duyariz.

Irtibat telefonlarimiz; 0216 467 82 82 ve 0555 865 49 99

Gorusmek dilegiyle

Kil tekniği ile yapilan kasların kendiliğinden silinmiş hali nasıl oluyor?o tek tek çizilmiş kıllar birkaç ay sonra dağılıp kalemle boyanmış gibi bi hal alıyor mu?tesekkurler

Merhaba

Kil teknigi ile kas konturu aslinda cok eskiden bu yana varolan bir teknik olmakla beraber, son zamanlarda populer hale gelerek sanki yeni bir teknikmis gibi lanse edilmekte.

Kalici kas konturu uygulamalarinda, kil tekniginin yaninda, bircok baska tekniklerde ayri ayri yada kombine edilerek uygulanir. Burada onemli olan, sizin cilt yapiniz, varolan kas ozellikleriniz, size uygun olacak sekilde yapilacak kas konturunun sekli vb. gibi bir cok konunun degerlendirilerek en uygun tekniklerin uygulanmasidir.

Kil teknigi ile yapilan tek tek kas gorunumu, mutlaka zaman icinde cilt ozelliklerinden dolayi bir miktar yayilarak, baslangictaki incecik yapisini kaybedecektir. Mesela yagli bir ciltte yayilma daha fazla olurken, kuru ciltlerde bu daha az olur.

Kalici makyaj uzmaninin, igne ve pigment secimi ile kendi teknigide bu sureyi uzatir yada kisaltir.

Ozellikle, T bolgesi yagli olan kisilerde, bu yayilma daha belirgin olsada, kil teknigi ile yapilan kas konturunun sonucta yinede kalemle dumduz boyanmis gibi gorunmemesi beklenir.

sonuçlar bir harika size ulaşmak isterim silme işlemi yaptırmak istiyorum bende yanlış tecrübesiz bir yerde yaptırmıştım cok yukarda ve kırmızı oldu sonunda sildirme ,işlemi yaptırmak istiyorum nasıl ulaşabilirim.
Silme işlemi yaptırmak istiyorsanız Ayten hanım bu işte en iyilerinden biri.Kalın siyah Orantısız çok kötü yapılmış olan kaşlarımı Ayten hanım Mucizevi bir şekilde eski haline getirdi.kimse inanamadı.gercekten benim kaşlarım çok kötü
Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz iz miz kalmıyor
Silme işlemi çok önemli ve şidetle Ayten Hanımı tavsiye ediyorum ona minnettarım

merhaba bende kalıcı kaş yaptırdım fakat hiç memnun kalmadım silmek istiyorum ama tam olarak silinmiyor nasıl silebilirim
Tam olarak siliniyor emin olun Ayten hanımla tanıştıktan sonra anlayacaksınız bu dediğimi
Benim önce ki sonra ki diye foto paylaşsam gözlerinize inanamazsınız
Ben Ayten körmükçüye gitmiş ve çokk memnun kalmış biri olarak söylüyorum

Merhaba hanımlar,

Kalıcı makyaj yaptırmaya karar verdiniz ! Sonucun istediğiniz gibi olması, kalıcı makyajınızın uzun yıllar doğal ve estetik görünümüyle, güzelliğinize güzellik katması için, kalıcı makyaj işlemi öncesinde mutlaka dikkat etmeniz gereken önemli hususlar vardır. Bunlara dikkat etmeden yapacağınız seçimler ve yaptıracağınız kalıcı makyaj uygulaması tam tersi sonuçlar doğurarak yıllarca mutsuz olmanıza sebep olabilir.

Kalıcı makyaj uygulaması öncesinde gözden kaçırmamanız gereken hususlar şunlardır.

1- Kalıcı makyaj, eğitimli uzmanlar tarafından yapılan bir işlemdir. Özellikle, uygulamayı yapacak olan kişinin eğitiminden, uzmanlığından ve tecrübesinden emin olun. Herhangi bir problem ile karşılaşırsanız, muhatabınızın kim olduğunu net olarak öğrenin. Malesef ellerinde çanta ile, kapı-kapı dolaşarak, ev ortamında dahi bu işi yapan kişileri duymaktayız. Unutmayın, kalıcı makyaj ciddi bir işlemdir. Olumlu ve olumsuz sonuçları vardır. Olumsuz bir sonuç ile karşılaşmanız durumunda, her zaman rahatça ulaşabileceğiniz, kişisel ve kurumsal sorumluluk sahibi yerlerde uygulama yaptırmanız sizin için mutlaka çok yararlı olacaktır.

2- Kalıcı makyaj yapacak uzmanla birlikte, saç, ten ve göz renginizi de dikkate alarak uygulanacak renkler ve renk karışımları üzerinde mutlaka mutabık olmanız gereklidir. Özellikle cilt renginizi dikkate alarak uygulanacak karışımların hazırlanması, renklerin kısa sürede kızarması, koyulaşması yada istenmeyen renklere dönüşmesini önler. Uygulamayı yapacak kişinin özellikle bu konudaki tecrübe ve uzmanlığından emin olmalısınız.

3- Kalıcı makyaj işlemi öncesinde, örnek resimler üzerinden değişik kaş şekilleri arasında seçim yapılabilirsiniz. Ancak mutlaka, aynı uzman tarafından sizden önce yapılmış olan uygulamalardan birkaçını canlı olarak görmeyi isteyin. Bildiğimiz gibi artık teknoloji, resimler üzerinde çok çeşitli düzeltmeler yapılmasına müsaade etmektedir. Canlı örnekler görmek, uygulama sonrasında hayal kırıklığına uğramanızı önler.

4- Uygulamada kullanılacak cihaz ve boyaları kontrol edin. Özellikle vücut dövmesi amacıyla kullanılan cihaz ve boyalar, kalıcı makyaj cihaz ve boyalarından oldukça farklıdır. Dövme cihazları doğal olarak kullanılan boyaları daha derine bırakır, ayrıca dövme işleminde kullanılan boyalar inorganik içerikleriyle daha uzun süre kalıcılığa sahiptir. Daha derine yerleştirilen, ömür boyu kalıcı inorganik boyalar ile doğal renk ve şekilde, estetik açıdan başarılı kalıcı makyaj işlemleri gerçekleştirmek imkansızdır.

5- Eğer sık sık uçuk çıkaran biriyseniz, bunu belirtin. İşlem öncesi size önerilecek ilacı gerekli süre kullanmanız, kalıcı makyaj işlemi sonrası uçuk çıkmasını önleyerek rahat bir iyileşme dönemi geçirmenizi ve işlemin başarılı olmasını sağlayacaktır. Şeker hastalığı, kanama ve pıhtılaşma problemleri, geçirilmiş cilt rahatsızlıkları ...vb. sağlık geçmişinizi paylaşmanız, sizin için daha güvenli bir uygulama yapılmasına yardımcı olacaktır.

Doğal güzelliğin ölçüsü, ’sabah yataktan kalktığınızda’ veya ’duştan çıktığınız anda’ nasıl göründüğünüzdür. Spor yaparken, yüzerken veya iş yaşamı içinde gün boyunca makyajın bozulmadan aynen korunması çok zordur.

Kalıcı makyaj, her şart altında bakımlı olmak isteyenler için çok uygun bir seçimdir. Duşun altında dahi akmayan hafif bir eye-liner, dudak kontürü yada şekil verilmiş kaşlar sizi yıllarca terk etmez.

20 yılı aşkın bir süredir, Kalıcı Makyaj yapımı, silinmesi ve eğitimi konularında edindiğim tecrübelerimi Kadınlar Kulübü üye ve takipçileri ile paylaşmak için buradayım.

Bu başlık altında, kalıcı makyaj, kaş kontürü, dudak kontürü, kalıcı eye-liner uygulamaları, kalıcı makyajın silinmesinde yeni yöntemler, kalıcı makyajda dikkat edilmesi gereken hususlar, kalıcı ruj uygulaması ...vb. her konuda, bilgilendirmelerin yanında, sizlerin sorularını yanıtlayacağım.

Özellikle son yıllarda giderek artan, bozuk planlanmış ve yapılmış kalıcı makyaj uygulamalarının silinmesi konusunda, mikropunktuasyon olarak isimlendirilen
bir yöntem yardımıyla, çok büyük sıkıntıların yaşandığı bu önemli konuda elde ettiğimiz başarıları ve konu hakkındaki ayrıntılı bilgilendirmeleri, bu konu başlığı altında takip edebilirsiniz.

Konu ile ilgili her türlü soru ve önerilerinizi bekliyorum.
Sevgiler

merhaba ben 8 yıl önce kaş kontürü yaptırmıştım malesef kontür çıktıkça altından kırmızı bir ren çıktı ve hala 7 yıldır duruyor bir türlü silinmiyor napa bilirm bu kırmızı rengin silinmesi için

www.aytenkomurcu.com

Silme işlemi yaptırmak istiyorsanız Ayten hanım bu işte en iyilerinden biri.Kalın siyah Orantısız çok kötü yapılmış olan kaşlarımı Ayten hanım Mucizevi bir şekilde eski haline getirdi.kimse inanamadı.gercekten benim kaşlarım çok kötü
Silme işlemi çok önemli ve şidetle Ayten Hanımı tavsiye ediyorum ona minnettarım

Merhabalar siz ne zaman sildirdiniz acaba bende bu konuda dertliyim sonuc nasil oldu ve nasil bir surec izlediniz ben cok gitmek istiyorum ama malesef sehir olarak farkli bir yerdeyim ve cok korkuyorum daha kotu olur diye :KK43:

Merhabalar siz ne zaman sildirdiniz acaba bende bu konuda dertliyim sonuc nasil oldu ve nasil bir surec izlediniz ben cok gitmek istiyorum ama malesef sehir olarak farkli bir yerdeyim ve cok korkuyorum daha kotu olur diye :KK43:
Merhaba bende ki sonuç çok iyi ama benim en umutsuz halimde pidkolojim yerle birken Ayten Hanımı buldum tavsiye üzerine.olanca samimiyetimle söylüyorum gercekten işinde çok iyi o kaşları nasıl eski haline getirdi Çevremdekiler bile inanamadı,üç seans silmek gerekti benim kaşlarımı.emin olun çözümsüz değil yeter ki işini iyi yapan uzman yerlere gidin Ayten hanım merdiven altı yerlerde insanların bir nevi üç kuruşa hayatlarını karartan insanlara umut ışığı.Son derece nezih temiz ve uzman bir ekiple çslışıyor.bende sizin gibi daha kötü olur diye çok korkmuştum hiç pişman Olmadım

Kaşlarıma kıl tekniği ile uygulama yaptırmak istiyorum, Hem maliyeti, Hemde uzmanlığı ile ilgili sorularım var.Birinin bu konuda uzman oldugunu nasıl tespit edebiliriz?

ben de kaş konturu yaptırmak istiyorum ama o kadar çok eleştiri okudum ki
ilk aylar çok güzelmiş sonraları hüsran vazgeçtim

ben de kaş konturu yaptırmak istiyorum ama o kadar çok eleştiri okudum ki
ilk aylar çok güzelmiş sonraları hüsran vazgeçtim[/QU
Kaşlarıma kıl tekniği ile uygulama yaptırmak istiyorum, Hem maliyeti, Hemde uzmanlığı ile ilgili sorularım var.Birinin bu konuda uzman oldugunu nasıl tespit edebiliriz?[/QU
hakkında ki yorumlara bakın yaptığı işlere sonuçlra bakın sertifikalarına
Merhbalar Ayten hanımla iletişime geçebilirsiniz burdan yazın ulaşamazsanız bende iletişim bilgileri var paylaşabilrim

X