Onkoloji - Kanser ve Türevleri Babam mesane kanseri ve kanser yayiliyor

Cok cok gecmis olsun oncelikle,tez zamanda sagligina kavusur umarim.gecen gun youtbe da bir doktorun videolarini izledim,bir kac dorduncu evre kanser hastayi iyilestirmis.Tedavisi bitkisel bitkiler uzerine.Dogru bitkilerin dogru donemlerde tuketilmesinin kemoterapiden daha etkili oldugunu vaad ediyor.Mutlaka arastirin derim,bitkilerjn sifasi sanilandan cok daha guclu.

Arkadaşımın eşi dünyada bile çok ender görülen bir kanser türüne yakalandı. Cerrahpaşa’da ki hoca bile sadece bir hastada gördüğünü ve o zamanda fakültede öğrenci olduğunu söylemişti.
Yurt dışından internetle yabancı doktorlarla irtibat kurdular. Onlarda ender bir kanser türü olduğundan olaya dahil oldular.
O zamanda bu kanserden kurtulan yok dediler ama tedaviyi uyguladılar. Arkadaşımın eşi iyileşti ve 12 yıldır sağlıklı.
İstanbuldaysanız Cerrahpaşa’ya bir gidin derim.
Rabbim şifasını versin inşallah.
Doktorun adini hatirliyor musunuz?

Bu hastalığın tedavisinden biri de moral. Bol bol moral verin insalalh şifa bulsun babanız. Bazı kitleler i maalesef kemoterapi besleyip büyütüyor . Ameliyat şansı yok mu acaba tabi ki doktor daha iyi bilir de. Beni zamanında çalıştığım hastane de Mehmet Salih iyikesici vardı kendine özel tedavi yontemler i vardı ve sevilen bir doktordu işinin ehli.İstanbul da misiniz özel hastane de bir de bildiğim kadarıyla devlet karsiliyo onkoloji yi ama

Babam doktoru yuzunden iyilesemeyecegine uzundur inaniyor zaten.. Devlet hastanesi ve dan dan konusan burnu havada doktorlarla dolu. Tamam gercekleri soyleyecek ama bu hastalikta moral motivasyon cok onemli. Bize soylesin. Kaldi ki uslubu da kotu. Bu daha iyi gunlerin tarzinda konusuyo. Ayrica hastanedeki tatsizliklar, kemoterapinin verdigi rahatsizliklar nedeni ile tedaviyi de birakmak istedi zor ikna ettik.

Özel hastaneler ücretsiz onkoloji de böyle bir şey var araştırın lütfen. SGK karşılıyor herseyini. Ben çalışıyordum o bölümde özel hastaneler kılıfını uydurmaya çalışıyor ama SGK ya şikayet edeceğim diyin tek kuruş almıyorlar çünkü ceza yiyorlar. Tertemiz kalabalık değil doktorlar iyi daha iyi hizmet alırsınız eminim . Lütfen bu konuyu araştırın babanıza acil şifalar dilerim valla çok düzelen gördüm insalalh babanizda onlardan biri olsun

Rabbim sizlere sabır versin ve babanıza acil şifalar versin.., Acil sağlık doktoru bir tanıdığım var hep der son evre kanser hastalarına aileleri bazen çok eziyet ediyor götür adamı evinde dinlensin.., huzurlu olsun. Bence babanızın fikrini alın belki hastane köşelerinde olmaktansa evinde sizinle huzurlu olmak istiyordur

1,5 yildir bu illetle mücadele ediyoruz. Mart ayinda doktor kemoterapinin ise yaramadigini hastaligin ilerlemeye devam ettigini söyledi. Tedaviyi birakabilirsiniz isterseniz dedi. Bizim israrimizla kemoterapi devam etti ve son kontrolde böbrege de sicradigi görüldü. Zaten son zamanlarda cok kilo verdi, hareket etmekte zorlaniyor. Onu kaybetmek istemiyorum. Ellerimizden kayip gidiyor adeta ve biz hicbir sey yapamiyoruz. Benzer seyler yasayan, doktor ya da alternatif tedavi önerebilecek olan var mi? Yarin da kontrolümüz var. Lütfen bize dua edin.
Doktor Elif Güveloğlu'nu bir araştırın hatta vakit kaybetmeden bir an önce iletişime geçin gidebiliyorsanız randevu alıp gidin. Kendisinin son evre kanser hastalarını iyileştirdiğine şahit oldum. İstanbul'da kendisi. Rabbim şifalar versin inşallah.

1,5 yildir bu illetle mücadele ediyoruz. Mart ayinda doktor kemoterapinin ise yaramadigini hastaligin ilerlemeye devam ettigini söyledi. Tedaviyi birakabilirsiniz isterseniz dedi. Bizim israrimizla kemoterapi devam etti ve son kontrolde böbrege de sicradigi görüldü. Zaten son zamanlarda cok kilo verdi, hareket etmekte zorlaniyor. Onu kaybetmek istemiyorum. Ellerimizden kayip gidiyor adeta ve biz hicbir sey yapamiyoruz. Benzer seyler yasayan, doktor ya da alternatif tedavi önerebilecek olan var mi? Yarin da kontrolümüz var. Lütfen bize dua edin.
Sizin için iyileştirdiği bir hastanın hikayesinin ss ini aldım.

Eklentiler

• Screenshot_20190701-033130.png
    Screenshot_20190701-033130.png
    440,3 KB · Görüntüleme: 219
  • Screenshot_20190701-033138.png
    Screenshot_20190701-033138.png
    207,5 KB · Görüntüleme: 217
  • Screenshot_20190701-033145.png
    Screenshot_20190701-033145.png
    433,4 KB · Görüntüleme: 191
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin... Benim annem de mesane tümörüyle uğraştı senelerdir. Ama bizim en büyük artımız erken teşhisti. Ameliyat olup Aydan aya sonra seneden seneye kontrollerini devam ettirip sonunda kurtuldu çok şükür. Nerde oturuyorsunuz bilmiyorum ama Göztepe eğitim ve araştırma hastanesinde İsmail bey vardı. Annemin ameliyatını ve kontrollerini yapan doktordur. Mesane üzerine güvenilir bir doktordur. Tabi eğer hala aynı hastanedeyse...

Doğuda ışkın diye bir bitki var.Sehirlere göre adı değişiyor.Onun önemli ölçüde gerilettigi söyleniyor.Bir de eşek sütü.Kaynatmadan memeden çıktığı gibi içiliyor.Hatta bunun için çiftlikler kurulmuş.Bu ikisini arastirmanizi öneririm.

X