Babişlerin yaramazlıkları

bxixdxixxsxxixm

KALBİM EGE' DE KALDI
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
1.193
2
42
Slm Kızlar, Benim mide bulatım falan çok olmadı 8. haftadan sonra başladı, 12. hafta bitti. Öyle başdönmesi gibi şeylerde olmadı. Ama 6. haftadan itibaren aşırı uykum var uykuya doyamıyorum. Kendimi yorgun hissediyorum.Çalışıyorum iş yerinde başımı masaya koysam uyucam. Eve kendimi zor atıyorum. Sizlerinde öyle mi acaba.:emir_bebek:

Slm Kızlar, Benim mide bulatım falan çok olmadı 8. haftadan sonra başladı, 12. hafta bitti. Öyle başdönmesi gibi şeylerde olmadı. Ama 6. haftadan itibaren aşırı uykum var uykuya doyamıyorum. Kendimi yorgun hissediyorum.Çalışıyorum iş yerinde başımı masaya koysam uyucam. Eve kendimi zor atıyorum. Sizlerinde öyle mi acaba.:emir_bebek:

benimde hiç midem bulanmadı hiç ama hiç ama yordunluk ve uyku bendede hat safhada baş ağrılarım geçti çok şükür ama ben eve gider gitmez yemekten sonra uyuyakalıyorum saat bazen 20.00 bile bekleyemiyorum umarım kısa zaman sonra geçer hiç birsey yapamaz hale geldim bazen eşim diyor canım sıkılıyor uyanda azıcık konuşalımfisfisfis

Semrasçım bende hiç bir iş yapamıyorum. Temizlikçi temizliği yapıyor. Kayınvalidem ve annem ütülerimi, yemeğimi yapıyorlar. Ben sadece uyuyorum. Çok kötü bişey ya dünyayala ilişkimi kestim. CADIARZU

migde bulantim gecti denilebilir ama cok cabuk yoruluyorum.bazen kolumu kaldiracak halim olmuyor bazende ordan oraya zipliyorum.
bebisimin bir yaramazligi var ise bir turlu aseremiyorum, canim bisey yemek istemiyor.o yuzden bebisime kiziyorum annesine neden sunu yiyelim,bunu pisir anne canim cekti demediginden :teselli:

Semrasçım bende hiç bir iş yapamıyorum. Temizlikçi temizliği yapıyor. Kayınvalidem ve annem ütülerimi, yemeğimi yapıyorlar. Ben sadece uyuyorum. Çok kötü bişey ya dünyayala ilişkimi kestim. CADIARZU

aynen bıdışım calışınca birde daha çok fark edebiliyorsun yorgunluk uyku
hatta söylemesi ayıp geçenlerde çok komik birsey geldi başıma işte o kadar uykum gelmiştiki Wc''de otururken içim geçmiş :roflol:
sonra içeri birisi girdi lavaboya sesten irkilip uyandım ben nerdeyim diyorum
yaklaşık 15-18 dk öyle kalmışım

aynen bıdışım calışınca birde daha çok fark edebiliyorsun yorgunluk uyku
hatta söylemesi ayıp geçenlerde çok komik birsey geldi başıma işte o kadar uykum gelmiştiki Wc''de otururken içim geçmiş :roflol:
sonra içeri birisi girdi lavaboya sesten irkilip uyandım ben nerdeyim diyorum
yaklaşık 15-18 dk öyle kalmışım

Semrasçım dikkat etmeliyiz kendimize yakında yolda yürürkende uyuyakalabiliriz. sırnaşık şey

Semrasçım dikkat etmeliyiz kendimize yakında yolda yürürkende uyuyakalabiliriz. sırnaşık şey

Gecenlerde esimle trende giderken uyuyakalmistim,2 dklik yok icinde nerdeyse taksi tutacaktik.yastigimi yanimda tasim en iyisi.bank buldum mu kivriliveririm bi koseye :sm_cool::sm_cool:

İyi fikir aleynacım bundan sonra yanımızda yastıkla gezelim.Bank, yeşilli,k bankamatik neresini bulursak artık orada uyuyalım:içelim:

slm kızlar aynı dert bendede var ben gündüz saat 2de kalkıyorum 1saat oturuyorum tekrar yatıyorum akşam eşim gelene kadar uyuyoruz bebişimle benimki çok yaramaz mesaneye baskı yapıyo sanırım sürekli lavabodayım uykulardan kalkıyorum.anesinin bitanesiiiiii ya benim ilk bebeğim çok merak ediyorum çok hevesliyim kızlar ya birde evlenip ankaradan çoruma geldim burada yapayalnızım o benim herşeyim olacak arkadaşım bebeğim seni çok seviyorum

ne diyim bıdışım doğru söylüyorsun benim olayıma ben bile şaştım kaldım
eşime anlattım akşam Wc giderken arkamdan geliyor artık geçen sordum gerek yok sen uyu dedim
sabah seni buralardan toplamıyım dedi:roflol:
ben normaldede çok uyurdum zaten şimdi kendimi alamıyorum uykudan
geçen rahatsızım deyim iş yerinin revirinde uyumayı bile düşündüm jeyyar
ne yalan söylüyüm

kızlar herkezin sorunu aynı anlaşılan bendede migde bulantım fazla olmamıştı zaten ama aşırı uykucu oldum 13 saat uyuyorum arkadaşlar yaa dile kolay kafamı yastıktan kaldıramıyorum resmen ne zaman biter kızlar bu yogun uyku halleri

kızlar herkezin sorunu aynı anlaşılan bendede migde bulantım fazla olmamıştı zaten ama aşırı uykucu oldum 13 saat uyuyorum arkadaşlar yaa dile kolay kafamı yastıktan kaldıramıyorum resmen ne zaman biter kızlar bu yogun uyku halleri

Bence bebisler dogsun o sekilde uyku sorunu bitecekmis gibime geliyor sırnaşık şey
yani " anne sen simdi yat dinlen,uyu uyuyabildigin kadar (naniknanik), bikac ay sonra gorusuruz jeyyar " gibi mesaj veriyorlar bence

pardon kızlar uyuya kalmışım yazdıklarınızı geç gördüm İş yerinde sandalyede hemde ... oturduğum yerde uyuyorum.ama var ya çok iyi geldi ne yalan söyleyim.
Semrasçım bu revir işini tuttum.
Aleynacım yakında yürürken uyuyanlar olarak haberlere bile çıkabiliriz.meşur olcaz kız sengözlerimebaksanab

pardon kızlar uyuya kalmışım yazdıklarınızı geç gördüm İş yerinde sandalyede hemde ... oturduğum yerde uyuyorum.ama var ya çok iyi geldi ne yalan söyleyim.
Semrasçım bu revir işini tuttum.
Aleynacım yakında yürürken uyuyanlar olarak haberlere bile çıkabiliriz.meşur olcaz kız sengözlerimebaksanab

sağol bıdışım ama gözüm kesmiyor çünkü ben bir uyudummu uyandır uyandırabilirsen bir yarım kalınca uykum böyle sarhoş gibi oluyorum o yüzden sadece fikir olarak kalsın

Doğuma daha çok var ben bebiğimi hemen kucağıma almak istiyorum. :çok üzgünüm:Ultrasyonda çok şeker görünüyo. Bi çıksın onun poposunu poposunu ısırcam. Çekeceği var benden. Erkek olursa tek kulağını deldircem. Şekilden şekile sokacağım. Kız olursa yandı zaten. Bir halası bir ben pek süslü olur matbezel. Of ya daha çok var. zaman durdu sanki. laelaelaelaelae

evet kızlar yaa cok zor günler gecmiyor aylar nasıl gececek biran önce kucagıma almak istiyorum istedigim herşeyi yapamıyorum yemeklerime dikkat harektlerime dikkat evim darma dagın toplamaya gücüm yok normalde cokda titizim ama yapamıyorum işte bebişime zarar vericek hic birşeye girişmiyorum offff biran önce temmuz gelse hep yazın dogum yapmak istemişimdir allaha cok şükür ama o sıcaklarda nasıl yapıcaz bilmiyorum artık kızlar

Bence bebisler dogsun o sekilde uyku sorunu bitecekmis gibime geliyor sırnaşık şey
yani " anne sen simdi yat dinlen,uyu uyuyabildigin kadar (naniknanik), bikac ay sonra gorusuruz jeyyar " gibi mesaj veriyorlar bence

bencede yaa uyuduk uyuduk yani bu zamanlar yoksa dogduklarında cektiricekler sırnaşık şey bende sürekli kafama takılıyodu cok uyuyorum neden diye böyle bir konu acılması içimi rahatlattı yani yanlız degilmişim :1closedeyes: tüm temmuz annişleride uykucu olmuş :1hug:

benim yaklasik iki aydir midem bulaniyo ve hergün istifra ediyorum :çok üzgünüm: iki gün önce kan kustum .. midem cok hirpalanmis hasteneye acile gittim sabaha karsi ve eve gitmeme izin vermediler iki gün hastanedeydim :teselli:
allah bütün hamislere kolaylik versin .. anne olmak kolay degilmis hayatimda ilk defa hastanelik oldum. :1shok:

X