Bana uygun film tavsiyeleriniz var mı???

Lambcım epey baktım ama download seçeneği dışında bulamadım bende :26:

Birde sen bir mesajı iki kez beğenmeyi nasıl başardın ayıptır sorması :))

Son düzenleme:
Yok filmi esim ariyor aslinda. :) Ki zaten önümüzdeki haftaya kadar izleyemem bulsa da. :)

Ikimizin de anlamasi icin ingilizce altyazi lazim evet. Altyazi bulmada problem olmaz da filmi bulamadim.

Ama belki esim bulur. :)

2 makale bitirdim bak bir yandan ödevime odakliyim yani :KK8::KK8::KK8:

4 nasil begenip begenmedigini yaz öyleyse :)
Tebrikler :KK9::KK9:

4 ü yarım bıraktık yazdım az önce görmedin sanırım:26:

Çok sıradan gidiyordu:KK50:

Yip man diye arasın eşin birde:KK34:

Yok filmi esim ariyor aslinda. :) Ki zaten önümüzdeki haftaya kadar izleyemem bulsa da. :)

Ikimizin de anlamasi icin ingilizce altyazi lazim evet. Altyazi bulmada problem olmaz da filmi bulamadim.

Lambım Türkçe dublaj bolca mevcut..Türkçe dublaj indir, ingilizce alt yazısını yükle gitsin :KK1:

Filmi ben buldum bi sitede hatta 1 ve 2 bir arada 4.56 gb diyor

Link yolladım dediğim gibi o site bana çok yardımcı oluyor film konusunda 250 gb lık indirme yapmışım sadece o siteden :KK1:

Lambım Türkçe dublaj bolca mevcut..Türkçe dublaj indir, ingilizce alt yazısını yükle gitsin :KK1:

Bazen böyle akilsizligim tutuyor iste Türkce hic aramak aklima gelmedi iyi mi, cok utandim. :KK17:
Ne yapayim sevgilimi de düsünmek zorundayim. :KK31:

Lambcım epey baktım ama download seçeneği dışında bulamadım bende :26:

Birde sen bir mesajı iki kez beğenmeyi nasıl başardın ayıptır sorması :))

Usha ben iki kere bir mesaji nasil begenmisim ki :nazar:
Nazar degmesin diyelim, sistem bana kiyak geciyor. :KK14::KK14::KK51::KK51::KK51::KK47::KK47:

Link yolladım dediğim gibi o site bana çok yardımcı oluyor film konusunda 250 gb lık indirme yapmışım sadece o siteden :KK1:

Tesekkürler sedulu, bu aksam halledecegim ben onu sayende. :KK53::KK53::KK53:

Bende anlamadım canım nasıl bir sinerji varsa aramızda :KK52:
30.11.2013 21:49 tarihli mesajıma bak bu konudaki :KK60::KK60::KK60:

30

Bende anlamadım canım nasıl bir sinerji varsa aramızda :KK52:
30.11.2013 21:49 tarihli mesajıma bak bu konudaki :KK60::KK60::KK60:

30

Inanamadim gözlerime! :) Kazen`e sormak lazim bu konuyu. :) Benden baska bir Lambrusco mu var bu sitede? :KK52:
Teknoloji kurbani olmus bence mesajimiz. :KK1::KK1::KK1:

3 idiots güzel bi film ayrıca
ilk aşk ilk dans
felekten bir gece
yaşam şifresi
kalbine ses ver
filmleri de izlemeni tavsiye ederim :KK53::KK53::KK53::KK53:

Geçen gün "Bir ayrılık" filmini izledim, Iran filmiydi.
Hikayesi ahım şahım değildi ama gerçek hayattan bi kesitti. Oyunculuklar harikaydı, insanı filmden sogutan çıplaklıklar yoktu. Daha önce persepolisi izlemiştim (şimdi hatırlamıyorum ama) ama bu film İran'ın nasıl bir ülke oluşuna dair ilk bakışım oldu diyebilirim. Islam'dan dolayı benzer özellikleri taşıdıgımızı gördüm. Hiç, Baba, tercih filmde yakaladıgım Türkçe ve Farsça'daki ortak kelimelerdi.
ve tabiki film çok üzücüydü, bir ara filmi izlemeyi bırakmayı düşündüm ama bitirdim yine de. hayat da öyle çünkü :)

bu akşam yeniden izledim ve yine çok sevdim "House of Spirits" Ruhlar evi...Meryl Streep, Geremy Irons, Winona Ryder, Antonio Banderas

Sonuna kadar okumadım konuyu tavsiye eden oldumu bilmiyorum yada izledinizmi onuda bilmiyorum ben heryere yazıyorum bu filmi yaavv burayada yaziim :) my name is khan çok harukulade bir film tam istediğiniz gibi eğitici cinsel içerikli olmayan etkileyici bir filmdir duygusaldır :KK31:

X