Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Bb krem mi cc krem mi ?

Peri-Tozu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2015
553
621
Gercekten bir derdim var.Kizlar ben daha once fondoten kullanmiyordum fakat bikac aydir kullanmaya basladim.Ama cildimde cok belli oluyor.Bb kremin ciltte farkedilmedigini soyluyorlar.Simdi bir de cc krem cikmis.Ben cildimde beyazlik ve puruzsuzluk istiyorum fondoten gibi yani.Sizce hangisini kullanmaliyim ? Bu konuda bilgi sahibi olanlar lutfen yardimci olun

Fondoten goruntusu istiyorsan fondoten kullan.
Fircayla suruyorsun di mi?
Hangi marka fondotenin?
Seciminde hata olmasin?

Bb ya da cc dersen de cc kullan. Bbnin bi tik ustu.

Şimdi fondoten gibi dursun diyorsan bb krem de belli olur yüzünde. Mesela misshanın bbleri baya kapatıcı ama yüzde gayet belli oluyo bence. Mesela ben kiehls kullanıyorum bb yi. Hiç kapatıcılığı yok ama ciltte belli de olmuyor böyle bir aydınlık canlılık veriyor hepsi o. Cc hiç almadım

bb kullanıyorum aşırı memnunum. beyazlık veriyor hafif. temiz ve pürüzsüz bir görüntü oluyor. ben fırçayla sürüyorum

Gercekten bir derdim var.Kizlar ben daha once fondoten kullanmiyordum fakat bikac aydir kullanmaya basladim.Ama cildimde cok belli oluyor.Bb kremin ciltte farkedilmedigini soyluyorlar.Simdi bir de cc krem cikmis.Ben cildimde beyazlik ve puruzsuzluk istiyorum fondoten gibi yani.Sizce hangisini kullanmaliyim ? Bu konuda bilgi sahibi olanlar lutfen yardimci olun

Missha'nin bb'leri cok iyi biraz pahalida olsa kendi cildine uygun olani secebilirsin umarim memnun kalirsin kore menşeeili urunler genelde iyi oluyor.

Firca kullaniyorum ama acil bir seyse elimle suratima bulayip cikmisligim da cok. Bbde cok fark etmiyor ama fondotende cok fark ediyor el firca olayi.

yahu ben deneme amaçlı aldım bb yi ..ama sürmeyi beceremiyorum sanırım:)) fondotön gibi ağır duruyor.. fırça dediğiniz minik fırçalar dimi? öyle deniyim birde.. milletin yüzünde görüyorum makyaj yapmış ama abartmamış düzgün düzgün duruyor.:)

yahu ben deneme amaçlı aldım bb yi ..ama sürmeyi beceremiyorum sanırım:)) fondotön gibi ağır duruyor.. fırça dediğiniz minik fırçalar dimi? öyle deniyim birde.. milletin yüzünde görüyorum makyaj yapmış ama abartmamış düzgün düzgün duruyor.:)

Bende real techniques firca seti var.
Onu kullaniyorum.
Allik fircasi gibi dusun oyle minik minik degil.

Fondoten goruntusu istiyorsan fondoten kullan.
Fircayla suruyorsun di mi?
Hangi marka fondotenin?
Seciminde hata olmasin?

Bb ya da cc dersen de cc kullan. Bbnin bi tik ustu.
Fondotenin kapaticiligini ve beyazligini seviyorum ama dogal olsun istiyorum.O yuzden bb kremi denemek istiyorum.Cc kapatici ozellige sahip degil diyorlar dogru mu bilmiyorum

Bende real techniques firca seti var.
Onu kullaniyorum.
Allik fircasi gibi dusun oyle minik minik degil.

hımm şimdi nerde yanlış yaptığım ortaya çıktı:))
ben şu göz altı kapatıcısı için kullandığım fırçayla cebelleşiyordum:))
tşk ederim deniyim yarın bakalım..

Ben de bb almak istiyorum. Açık tenliyim, sivilcem yok, sadece renk esitlemek için bana hangi markayı önerirsiniz.

Kesinlıkle cc krem florman deneyın cc sını bb de garmıerde fena

ben diadermine cc krem almıştım.. kapatıcı özelliği yok.hem de hiç. azıcık yüzümü aydınlattı.kullanmadım bi kenarda bekliyor.. garnier bb krem kullanıyrm. eskiden formülü daha mı iyiydi bilmiyorum.severek kullandığım ürün artık hoşuma gitmiyor.. missha yı çok duydum,kk de baya yorum var hakkında..ondan sipariş edicem:oops:

ben diadermine cc krem almıştım.. kapatıcı özelliği yok.hem de hiç. azıcık yüzümü aydınlattı.kullanmadım bi kenarda bekliyor.. garnier bb krem kullanıyrm. eskiden formülü daha mı iyiydi bilmiyorum.severek kullandığım ürün artık hoşuma gitmiyor.. missha yı çok duydum,kk de baya yorum var hakkında..ondan sipariş edicem:oops:
Florman cc de ıyı

X