bebişlerimi beni terk etti kızlar:(

sinem8484

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2007
1.032
27
kızlar ikizlerimi bıraktı annelerini beni tanıyan arkadaşlar bilirler tüp bebek yolculuğumuz mutlulukla sonuçlanmıştı ama bu mutluluk uzun sürmedi 4 5 gündür oyu renkte akıntım vardı doktorumu aradım normal olduğunu yatıp dinlemem gerektiğini söledi ama o akıntı geldikce benim içimden bişeyler kopuyodu sanki günlerce yalvardım rabbime bebişlerimi bana bağışla die ama ..... olmadı düngece ağrım ve kanamam başladı tam doktora gitmek için hazırlanırken ayağa kalktığımda ikiside akı verdi bebişlerim artık yoktu çok kısa bi süreydi ama ben çok alışmıştım onlara allahım bi yolu olmalıydı bukadar kolay bırakmamalıydı bebişlerim beni 4 yıl sonunda yakalamıştık bu mutluluğu yarım kalmamalıydı hala ümidimi kesmeiştim kızlar belki teki demiştim hiç olmazsa biri duruyor demiştim ama oda gitmişti kardeşiyle beraber annelerini yapayalnız bırakmışlardı artık hiç bişey onları geri getiremezdi ağlamak yalvarmak boşaydı allahım sabır ver nasıl dayanıcam nasıl 4 hastane gezdik hala inanmıyordum beni bıraktıklarına ama en sounda tamm dedim artık yoktu annesinin kuzular onlara bişey olmasın die günlerce yatmıştımm ANNEM sizin canınız yanmasın demiştim ama rabbim nasip etmeyince olmuyo allahım inş yaşatır bu mutluluğu tekrar bütün bebeiş bekleyenlere inşallah uzun ömürlü sağlıklı bebekler nasip etsin rabbimsenağlamasenağlamasenağlama

canım yaa allahım tekrar nasip etsin inşallah ve kucagına sağsalim almayı nasip etsin üzülme demek dile kolay gelir bilirim o duyguyu ama allahtan gelen bişey duz etmekten başka çare yok

çok saolun kızlar ilk defa hamile kaldım ve ilkide düştü çok kötü bi duyguymuş allahım kimseye yaşatmasın en kısa zamandada inşallah sağlıklı uzun ömürlü hayılı bebişlerim olur cümlemizin inşallah

canım çok üzüldüm,allah güç versin,inşallah son yaşadığın acı olur,daha çok gençsin bir acı yerine bir sevinç getirir nerden biliyorsun belki kısa süre sonra o kucağın bebişinle dolacak ben inanıyorum..haydi allaha sığın ve vardır bunda da bir hayır sen en iyisini bilirsin de...

canım çok üzüldüm.
umarım en kısa zamanda tekrar anne olursun.
kısmet değilmiş.
muhtemelen sağlıklı değillermiş.
allah sana ve tüm bebiş bekleyen herkese annelik duygusunu yaşatsın,sağlıklı bebişler nasip etsin.

çok saolun kızlar ilk defa hamile kaldım ve ilkide düştü çok kötü bi duyguymuş allahım kimseye yaşatmasın en kısa zamandada inşallah sağlıklı uzun ömürlü hayılı bebişlerim olur cümlemizin inşallah

bi arkadaşım vardı ilk bebişine hamile idi büyük heves ve özlemle bebeğini bekledi eşiyle ve çok paralı yerde doğum yaptı dün.ve bebeğinin down sendromlu olduğunu kucağına alınca öğrendi..o yüzden hayırlısını dilemek en önemlisi...:enbuyukkk:

gecmiş olsun canım üzülme bak 1 defa olmuş tekrar yine olur herşeyde 1 hayır vardır

cok üzüldüm sinem ama insallah tekrardan yüzün güler ALLAHIM herkesi evlat sahibi etsin herseyin hayirlisi olsun

geçmiş olsun.senin duygularını bizler anlayamayız ama hayırlısını dilemek gerekir.allahım seni tekrar anne yapacak inşallah.bebişlerin bu kez sağlıklı olacaklar.buna canı gönülden inanıyorum.hemen ümitsizliğe kapılma.allahın gücüne gider.şu an sana kötü görünse bile allahın yaptığı her işte hayır vardır.

canim inanki cok üzüldüm yaa.ama mutlaka bundada bir hayir vardir insallah rabim tez zamanda bu mutlulugu tekrar ve sonsuz dek yasatir sana

herseyde bır hayır vardır Allahım sabır ve saglıklı bır bebek nasıp etsın... Allah gonlune gore versın canım kendını toparlamaya calıs daha cok gencsın...

geçmiş olsun senağlama böyle bir durumda ne söylenir bilemiyorum.. umarım allah yarcımcınız olur da tekrar bebişleriniz olur ve ömür boyu sağlıklı yaşarlar

Arkadaşım çok geçmiş olsun. Üzülme desemde faydası olmayacak biliyorum. Ancak sen de bilirsin herşeyde bir hayır vardır. Yüce Rabbim, o yüce annelik duygusunu sana bir daha yaşamayı nasip etsin. Tabi isteyen herkese de beraber.

allahım sana ve bizim gibi tüm dileyenlere hamilelik duygusunu ve bebeklerimiz sağ ve sağlıklı şekilde kucağımıza almayı nasip etsin

sinem çok üzüldüm yaa canımm,,,,,,,,,
böyle düşük olayları beni çok etkiliyooo bende her an korkuyla yaşıyorummmm ,,,,,ama çok zor allahım sabırlar versin canımmm:teselli::teselli:senağlama

kızlar ikizlerimi bıraktı annelerini beni tanıyan arkadaşlar bilirler tüp bebek yolculuğumuz mutlulukla sonuçlanmıştı ama bu mutluluk uzun sürmedi 4 5 gündür oyu renkte akıntım vardı doktorumu aradım normal olduğunu yatıp dinlemem gerektiğini söledi ama o akıntı geldikce benim içimden bişeyler kopuyodu sanki günlerce yalvardım rabbime bebişlerimi bana bağışla die ama ..... olmadı düngece ağrım ve kanamam başladı tam doktora gitmek için hazırlanırken ayağa kalktığımda ikiside akı verdi bebişlerim artık yoktu çok kısa bi süreydi ama ben çok alışmıştım onlara allahım bi yolu olmalıydı bukadar kolay bırakmamalıydı bebişlerim beni 4 yıl sonunda yakalamıştık bu mutluluğu yarım kalmamalıydı hala ümidimi kesmeiştim kızlar belki teki demiştim hiç olmazsa biri duruyor demiştim ama oda gitmişti kardeşiyle beraber annelerini yapayalnız bırakmışlardı artık hiç bişey onları geri getiremezdi ağlamak yalvarmak boşaydı allahım sabır ver nasıl dayanıcam nasıl 4 hastane gezdik hala inanmıyordum beni bıraktıklarına ama en sounda tamm dedim artık yoktu annesinin kuzular onlara bişey olmasın die günlerce yatmıştımm ANNEM sizin canınız yanmasın demiştim ama rabbim nasip etmeyince olmuyo allahım inş yaşatır bu mutluluğu tekrar bütün bebeiş bekleyenlere inşallah uzun ömürlü sağlıklı bebekler nasip etsin rabbimsenağlamasenağlamasenağlama

ahhh arkadaşım ne desem boşş seni basından beri takip ettim dünde görmüştüm yazılarını.. allahtan umut kesilmez canımm vardır bundada bir hayır.. allahım inşallahh en kısa zamanda senin yüzünü tekrar güldürür ama bu seferr kucagına almayıda nasip etsin.. sana sağlıklı bebekler varsin hayatım... :nazar:a.s.:nazar:senağlama

:nazar:
sinem çok üzüldüm yaa canımm,,,,,,,,,
böyle düşük olayları beni çok etkiliyooo bende her an korkuyla yaşıyorummmm ,,,,,ama çok zor allahım sabırlar versin canımmm:teselli::teselli:senağlama

ahh arkadaşım sormaa dün 16,00 gibi sol kasıgıma ara ara bir ağrı saplantıı hala devam ediyor.. ama allahıma şükür kanama falan yok... annemler normal diyorr genişliyormuş ondan kaynaklanıyor diyorlar..:nazar:

canım çok üzüldüm allah sabır versin bundada vardır bir hayır rabbim en iyisini bilendir inşallah anne olmayı tekrar nasip etsin rabbim hayırlısıyla dua et

cok gecmis olsun biliyorum ki hic bir soz seni teselli etmiyecek rabbim en hayirli zamanda saglikli ve hayirli evlatlar nasip eder insallah sana vede butun isteyenlere

Sinemcim Ne Diyceğimi Bilemiyorum Ama Dediğin Gibi Kismet Allahim Isteyen Herkese. Sağlikli Hayirli Evlatlar Nasip Eylesin

X