bebişlerimi beni terk etti kızlar:(

CANIM ÜZÜLDÜM.
GEBELİĞİN DEVAM ETSEYDİ BELKİ DE SAĞLIKSIZ OLACAKTI,
HERŞEYİN HAYIRLISI ALLAHTAN.
BU SEViNCİ TEKRAR YAŞAMAN ve SAĞLIKLI BEBEKLERİNİN OLMASI DİLEĞİYLE...

kızlar hepinize verdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ederim inşallahrabbim en kısa zamanda doldurur kucağımızı ne kadar ağlasam üzülsemde meleklerim geri gelmiyo onlarsız yaşamaya çalışıyorum işte çok zor rabbim kimseye yaşatmasın

kızlar ikizlerimi bıraktı annelerini beni tanıyan arkadaşlar bilirler tüp bebek yolculuğumuz mutlulukla sonuçlanmıştı ama bu mutluluk uzun sürmedi 4 5 gündür oyu renkte akıntım vardı doktorumu aradım normal olduğunu yatıp dinlemem gerektiğini söledi ama o akıntı geldikce benim içimden bişeyler kopuyodu sanki günlerce yalvardım rabbime bebişlerimi bana bağışla die ama ..... olmadı düngece ağrım ve kanamam başladı tam doktora gitmek için hazırlanırken ayağa kalktığımda ikiside akı verdi bebişlerim artık yoktu çok kısa bi süreydi ama ben çok alışmıştım onlara allahım bi yolu olmalıydı bukadar kolay bırakmamalıydı bebişlerim beni 4 yıl sonunda yakalamıştık bu mutluluğu yarım kalmamalıydı hala ümidimi kesmeiştim kızlar belki teki demiştim hiç olmazsa biri duruyor demiştim ama oda gitmişti kardeşiyle beraber annelerini yapayalnız bırakmışlardı artık hiç bişey onları geri getiremezdi ağlamak yalvarmak boşaydı allahım sabır ver nasıl dayanıcam nasıl 4 hastane gezdik hala inanmıyordum beni bıraktıklarına ama en sounda tamm dedim artık yoktu annesinin kuzular onlara bişey olmasın die günlerce yatmıştımm ANNEM sizin canınız yanmasın demiştim ama rabbim nasip etmeyince olmuyo allahım inş yaşatır bu mutluluğu tekrar bütün bebeiş bekleyenlere inşallah uzun ömürlü sağlıklı bebekler nasip etsin rabbimsenağlamasenağlamasenağlama

Geçmiş olsun, allah sabır versin ve bir daha yaşatmasın.Önemli olan senin sağlığın, kendini çok üzmemeye çalış.İnşallah bebişlerine kavuşacaksın.

kızlar ikizlerimi bıraktı annelerini beni tanıyan arkadaşlar bilirler tüp bebek yolculuğumuz mutlulukla sonuçlanmıştı ama bu mutluluk uzun sürmedi 4 5 gündür oyu renkte akıntım vardı doktorumu aradım normal olduğunu yatıp dinlemem gerektiğini söledi ama o akıntı geldikce benim içimden bişeyler kopuyodu sanki günlerce yalvardım rabbime bebişlerimi bana bağışla die ama ..... olmadı düngece ağrım ve kanamam başladı tam doktora gitmek için hazırlanırken ayağa kalktığımda ikiside akı verdi bebişlerim artık yoktu çok kısa bi süreydi ama ben çok alışmıştım onlara allahım bi yolu olmalıydı bukadar kolay bırakmamalıydı bebişlerim beni 4 yıl sonunda yakalamıştık bu mutluluğu yarım kalmamalıydı hala ümidimi kesmeiştim kızlar belki teki demiştim hiç olmazsa biri duruyor demiştim ama oda gitmişti kardeşiyle beraber annelerini yapayalnız bırakmışlardı artık hiç bişey onları geri getiremezdi ağlamak yalvarmak boşaydı allahım sabır ver nasıl dayanıcam nasıl 4 hastane gezdik hala inanmıyordum beni bıraktıklarına ama en sounda tamm dedim artık yoktu annesinin kuzular onlara bişey olmasın die günlerce yatmıştımm ANNEM sizin canınız yanmasın demiştim ama rabbim nasip etmeyince olmuyo allahım inş yaşatır bu mutluluğu tekrar bütün bebeiş bekleyenlere inşallah uzun ömürlü sağlıklı bebekler nasip etsin rabbimsenağlamasenağlamasenağlama

sürecini biliyorum sinemcim kısmet böyleymi çok zor bir durum biliyorum ama her şey allahtan inşallah en yakında toparlanır ve yine bebişlerine kavuşursun allah bu kez tamamına erişmeyi nasip etsin.Kucağında görmek dileğimle.:teselli:

sinemcim üzntümü sana anlatamam o kadar kötü oldumki inan okurken ağlamaya başladım.Allahım bir daha yaşatmasın ne kadar zor bir durum olduğunu anlayabiliyorum.sen kaybetmemek için elinden geleni yaptın ama gerisi allahın takdiri ,elden bişiy gelmez.İnşallah kavuşuruz yavrularımıza en hayırlı zamanda...senağlama

Çok üzüldüm canım yaaaa
Allah sabır versin.Demekki kısmet değilmiş.Rabbim öyle olmasını istemiş.Allahım tüm isteyene versin.........

canım yaaa. üzülme demek olmuyor. banda ikiz kaybettim.umarım allah onların ömrünü yeni gelecek olan bebeklerimize verir..

Canım çok çok geçmiş olsun!!Dua edelim ki meleklerin uçup giderken senin sağlığından da birşeyler götürmemişler!!Kendini toparlar toparlamaz tekrar hamiş olursun işallah arkadaşım:))Allah(c.c.) hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın :emir_bebek:

canım inan yazını dün gördüm ama üzüntümden yazacak hiçbirşey bulamadım. Ben de dün kan tahlili sonucumun negatif olduğunu öğrendim.en azından hamile kalabildiğini öğrendin canım. böyle bir üzüntünün avunması ancak bu olabilir bence. kendimizi toparlayabilmemiz için küçük küçük avunma noktaları bulursak; bizim için hayat biraz daha çekilebilir olur değil mi canım...

canım inan yazını dün gördüm ama üzüntümden yazacak hiçbirşey bulamadım. Ben de dün kan tahlili sonucumun negatif olduğunu öğrendim.en azından hamile kalabildiğini öğrendin canım. böyle bir üzüntünün avunması ancak bu olabilir bence. kendimizi toparlayabilmemiz için küçük küçük avunma noktaları bulursak; bizim için hayat biraz daha çekilebilir olur değil mi canım...

canım çok üzüldüm takip ediyordum seni ama takdir ilahi vardır bi hayır deyip öle avutucaz kendimizi dediğin gibi en azından hamile kalabildiğimi gördüm rabbim herkeze nasip ettsin ilk denemendi galiba canım seninde doktorum 2 ay sonra tekrar deneyebilirsin dedi aban tabi kendini toparlayabilirsen dedi inş rabbim kucağımızı boş bırakmaz hiçbirimizinsenağlama

çok saolun kızlar ilk defa hamile kaldım ve ilkide düştü çok kötü bi duyguymuş allahım kimseye yaşatmasın en kısa zamandada inşallah sağlıklı uzun ömürlü hayılı bebişlerim olur cümlemizin inşallah

üzülme arkadaşım bende 1 hafta önce düşürdüm ilk bebeğimi .biliyorum banada çok söylediler üzülmemi olmuyor.Unutmaya çalış daha az üzülüyorsun .Sen şimdi sankı hiç hamıle kalmamışsında hamıle kalmak istiyormuşsun gibi hisset kendını.Ben öyle yapıyorum.

canım çok üzüldüm takip ediyordum seni ama takdir ilahi vardır bi hayır deyip öle avutucaz kendimizi dediğin gibi en azından hamile kalabildiğimi gördüm rabbim herkeze nasip ettsin ilk denemendi galiba canım seninde doktorum 2 ay sonra tekrar deneyebilirsin dedi aban tabi kendini toparlayabilirsen dedi inş rabbim kucağımızı boş bırakmaz hiçbirimizinsenağlama

Olamaz ya çok üzüldüm canım benim diyecek bişey bulamıyorum, ama dediğin gibi en azından olabiliyomuş bunu öğrenmekte güzel bidahaki sefere inşallah :çok üzgünüm:

canım gercekten cok üzüldüm. Allah tekrar anne olmayı nasip etsin , Allah cümlemize tüm isteyenlere nasip etsin. Daha yaşın cok genc insallah tekrar olur.

Çok üzüldüm deyip yaranı deşmek istemem. Her şeyde bir hayır vardır, arkadaşlar doğru söylemişler. Sağlıklı olmadıklarından tutunamadıklarını düşün, doğanın kendine göre yöntemleri oluyor. En azından hamile kalabiliyorsun bu da iyi biri şey. Bir daha kine daha güçlü olursun, bebişlerin de daha sağlam tutunurlar annelerine. Sen kendini harap edersen tedavi sürecini uzatmış olursun. Yumurtalar 2-3 ay öncesinden oluşmaya başlarmış. Senin şu anda üzülerek gelişimini engellediğin yumurtalar bir daha ki denemende gerekli olacak unutma. Geçmişe bir sayfa kapatıp yola devam.

çok üzüldüm canım.
allahım sana sabırlar versin.
inşallah bi an önce toparlanır ve yoluna devam edersin.
en kısa zamanda bebişine kavuşman dileğiyle.
kendine iyi bak. allaha emanet ol canım.

X