Beenmediiniz popler parfmler ?

ya o kadar övgü almış diye nina ricci premier jour aldım hem de 100ml ama ne bileyim basit ya böle eskilerden birilerinin kullandığı bi parfüm sanki hani eskiden almanya da gelen parfümler olurdu ya... ya beğenmedim beğenemedim ama bitene kadar kullanılacak denemeden aldığım için ceza bana...

hypnotic poison, orijinalini almıştım. nefret ediyorum, merhem kokusu gibi. isteyen olursa antalya'dan değişim yapabiliriz. duruyo daha toplasan 10 fıs sıkmışımdır. kremide yanında süs niyetine..

alien sevenler alinmasin ama sisesi oylece biblo gibi duruo tenime siktim olmadi kiyafete siktim genne olmadi cok.sentetik geldi bana agir parfumleri cok sevmeme ragmen bunu bi turlu sevemedim

Kullanan varsa kızmasın ama jadore ve ck euphoria neden çok beğeniliyor anlamış değilim

amor amor
birde adını bilmediğim bir parfüm var.açık parfümlerde candy adıyla satılıyor. o kadar çok kullananı var ki.her dışarı çıktığımda duyuyorum bu kokuyu :KK25:

britney spears hidden fantays kokuya danamayip oldugu gibi atmistim cope bi de avon parfumleri hic hosuma gitmiyor bi de amor amor esim almis cok bayilarak kullanmiyorum ama nefret edecegim kadar kotu bulmuyorum

Son düzenleme:
gucci rush cok cok bogucu bence bi de herkesten özenip ck euphoria aldım pişman oldum

Bir zamanlar benm de kullanmş olduğum bir koku ve kadınlar tarafndan ya çok beğeniliyor ya da nefret ediliyor...

hypnotic poison.... !! :KK52: :KK52:

gerçekten artk kasiyerinden iş kadınına, ev kadınından öğrencisine, yaşlı teyzelerden ergenlere kadar kızılay dağıtmış gibi herkesde bu koku. Duyunca direk tanıyorum zaten ve burnum kırılıyor :KK25:

kullanan kullansn tabiki bşy demiyorm sonuçta bn de kullandm bir zamanlar ama artık herkesde var o yüzden sıkıldm belki de bilemiyorum...

Ha bir de açık parfümcülerin ürettiği (aslında olmayan) bir koku varki o da herkesn üzerinde... buramm buramm jelibon kokmak isteyenler için ideal.. :

Chanel candy.... :)

Son düzenleme:
oriflama da bi parfum var adı aklıma gelmedi volare mı oyle bıseydı nasıl koudur o resmen hayalkırıklıgım olmustu :/ :KK19:

Lancome tresör in love (pembe şişede olan) hangi akla hizmet aldım bilmiyorum birkaç kez kullandım nasıl tarif etsem bilemiyorum ecza deposu gibi kokuyordu :) ben hiç sevemedim arkadaşıma hediye ettim ayıla bayıla kullanıyor : ))

Hypnotic poision, CH 212 sexy, CD addict, Chole Love, Escada magnetism,Lancome miracle forever ve son çıkan La viest belle, Pacorobanne xs yani tatlı baygın ağır kokular.

Diesel in tatu ve loverdose unu dün denedim onlarıda çok beğenemedim :KK43:

Chloe Love bu parfümün kokusu benimde midemi bulandırıyor. 1-2 kez sıkmıştım yazın başında ama yok hiç bana göre değil. Vanilyasız çiçek kokuları genelde benim midemi bulandırıyor

Zevkler ve renkler tartışılmaz, kullanan ve sevenlere saygı duyarım. Ancak benim hiç beğenmediğim ve bedava verseler bile asla kullanmam dediğim parfümler şu şekilde;
Burberry Classic
Burberry Weekend
Chloe Love
Gucci Rush
Lancome La Vie Est Belle
Kenzo Flower
For Away (avon)
Lolita Lift (dp)
Chopard Casmir (orijinalini bilmiyorum ama dp versiyonu felaket resmen)

X