beklenen gün 24 ekim

kızlar 8 kasım perşembe akşam saat 17:00 de aşılmamı oldum. dr.um eşimim yıkma sonucundaki sperm değerlerini çok iyi buldu. ultrasonla muayenede de yumrtalarımn çatladığını söyledi ve aşılamayı yaptı.
sonrasında 1 saat kadar yattım. ama bu ay nedense hafif lekem geldi ve kasıklarımda ağrı ağrılar oldu. cuma günü hep yattım ve şimdi 15 günlük maratona başladım.
dualarınızı bekliyorum.....

canım herşey gönlünce olsun...
inşallah hamile kalmışsındır...

kızlar 8 kasım perşembe akşam saat 17:00 de aşılmamı oldum. dr.um eşimim yıkma sonucundaki sperm değerlerini çok iyi buldu. ultrasonla muayenede de yumrtalarımn çatladığını söyledi ve aşılamayı yaptı.
sonrasında 1 saat kadar yattım. ama bu ay nedense hafif lekem geldi ve kasıklarımda ağrı ağrılar oldu. cuma günü hep yattım ve şimdi 15 günlük maratona başladım.

canım hayırlısı olsun..mevlam gönlüne göre versin inşallah..
inşallah tutar yaaaaaa.........:)))

hayırlı olsun morgül'cüm inş.tutar lekelenmeyi doktora sordun mu? canım bana da dua et...ilacım bitti ve pazartesi kontrol var...sonra da nasipse diğer günlerin birinde aşılama...KORKUYORUM...

aşılamadan sonra mı oldu lekelenmen? Benimde öyle olmuştu geçen ay biraz daha fazlaydı bu ay oldukça belirsiz çok açık pembe taze kandı.Sanırım rahmi açıyorlar ya ondan oluyor.Hem benim yaramda var olması benim için çok normal.

Ne güzel 1 satt yatmakla iyi etmişsin.her ne kadar dr lar 15-20 dk yeter deselerde bizi tatmin etmiyor bir türlü.beni 15-20 dak anca yatırdılar.Bende hastaneden iner inmez arabada yattım 1 buçuk saat kadar ama arabaya kadar yürüdüm mecburen.
Gerçi bunlar hep bahane olacağı zaman gelirse herşeye rağmen oluyor.
Canım inşallah güzel haberlerimizi arka arkaya yazacağız bizde.
Benim daha göğüslerde hassaslık başlamadı:Geçen ay ne zaman başlamıştı acaba unuttum :))
Hep diyorum kendini dinleme die ama yinede aklım hep orda :)
Hayırlı olur umarım.

canım arkadaşım canım kardeşim.içime doğuyor ki bu sefer inşallah yüce mevlam emeklerini çabalarını boşa çıkarmayacak. ve o güzel gönlündekini rahmine koyacak.tatlım bu 15 günlük maratonda stres yok.ağır iş yapmak yok ve kafaya hiç bi şeyi takmak yok.inşallah bu 15 gün sonunda o hayırlı haberi bize vereceksin.ve burda sevinç gözyaşları akıtacağız.ben bunu hissediyorum.allaha emanet ol ve sağlıcakla kal.:1hug:a.s.

öncelikle iyi dileklerde bulunan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. allahım hepimizin gönlünün muradını en kısa zamanda versin.
floret korkacak bişey yok canım herşey çok güzel olacak....
darkinlife inşallah burdan arka arkaya patlatacağız hamişlik haberlerimizi güzelim.
esmacım o iyi dileklerin için allah senden razı olsun senin bu güzel kalbin var ya.... allahım en kısa zamanda gönlünün muradını versin

canım arkadaşım morgül,GÜNAYDIN...anniş adayımız bugün nasıllarmış efendim?

iyiyim canım. bugün çalışmaya başladım çok ayakta kalınca ağrılarım oluyor onun dışında rahatım sen nasılsın?

ben de iyiyim çok şükür...bugün doktora gideceğim inş...ve aşılama için gün tespit edilecek...nolur dua et canım...2.aşılama tutsun...

kızlar bugün vucut ısımı ölçmeye başladım ve 36.8 çıktı adetime şuan 8 gün kaldı ve hergün ölçmeye devam edecem öğrendiğim kadarıyla adet olacağımız zaman vücut ısısı düşüyormuş sadece tecrübe etmek istedim bizden sonraki arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla......

Allahım hepimize bu ay nasip eder inşallah kızlar...kimsenin yüreğinde bebek hasreti bırakmaz inşallah...hepimizi bebişlerimize kavuşturur umarım...
bende 26 kasımı bekliyorum bu arada tabi o zamana kadar adet olmazsam:KK43:(((çünkü 24 kasım benim adet günüm......

X