Bölgesel İncelme Bel eğitici Korse Deneyimim...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
merhabalar bu korseden aliexpress ten bende almak istiyorum ama beden konusunda karar veremedim belim 65 cm. satıcının verdiği tabloya göre s bedene denk geliyor ama müşteri yorumlarında 65 66 cm beli olup xs alanlarda var s alanlarda var hangisini tercih etmeliyim karar veremedim yardımcı olurmusunuz

brunettee brunettee Merhaba, aliexpresste hangi satıcıdan aldığınızı hatırlıyor musunuz? Bir süredir ben de bakıyorum ama emin olamıyorum.
İnstagramdaki sayfalara zaten hiç güvenim yok.

Ben aylarca arştırıp yamuna korse aldm ama sonuç hüsran taktığım anda balenler yamulmaya basladı katlandı çok kotu oldu bide katlanmaz diye bi iddiaları vardı hemen çıkardım iade etmek için mesaj attm değiştirelim tamir edelim dediler ama kabul etmedim çunku tekrar aynı şey olacağını biliyordum kargo ucretıni ödedim üstüne üstlük eksık göndermişler ucretı instagramda yorumlarıda okuyunca çok iyi bişey yapıp iade ettiğimi anladım yazık yani bu paralar kolay kazanılmıyor bı daha korse mi tövbe burdan alacaklara umarım bir örnek olur tabı yınede herkesin kendi kararı

brunettee brunettee Merhaba, aliexpresste hangi satıcıdan aldığınızı hatırlıyor musunuz? Bir süredir ben de bakıyorum ama emin olamıyorum.
İnstagramdaki sayfalara zaten hiç güvenim yok.

Arama motoruna FeelinGirl çelik bones yazın karşınıza çıkacak ben aldım yaklaşık 15 gündür kullanıyorum gerçekten müthiş göğüsleri kaldırıyor, taktığınız anda incecik bi görüntü oluyor. Ayrıca 15 dolara aldım instagramda iki katına satıyolar

Merhaba Kızlar,
Konuyu bir süredir takip ediyordum diğer sayfalardada analiz yapıyorum bu yüzden hala arayış içinde olduğumu belirtmek isterim :)
ALieksprese pek güvenim yok açıkçası, çok iyi bir şeyde geliyor çok kötü bir üründe. Şuan üzerimde fit love korse takılı bedenini bilmiyorum ama bi küçüğü olabilirmiş :KK70: (korse benim değil) bel çevrem 72 cm arkadan ipli bir korse arıyorum ipli korseler her zaman için daha sağlıklıdır. incelme sağlandıkça ipleri daraltabilir ve bu sayede bu beden küçüktü yok kopçalarını kapamadım derdiniz olmaz. Eski dönemdeki özellikle fransız kadınlarındaki korselerde ipliydi zaten bunu heryerde görebiliyoruz. Ancak ben aliekspres dışında bir yerde ipli korse bulamıyorum :KK70:
Demem o ki siz bulabilirseniz ipli korse tercih edin bence...

Arama motoruna FeelinGirl çelik bones yazın karşınıza çıkacak ben aldım yaklaşık 15 gündür kullanıyorum gerçekten müthiş göğüsleri kaldırıyor, taktığınız anda incecik bi görüntü oluyor. Ayrıca 15 dolara aldım instagramda iki katına satıyolar
Merhaba bukorse sizde kalici incelme sagladi mi peki. Ben de bakiyorum

Merhaba. Burada birçok kez aldığım site ile ilgili açıklama yapmıştım. Aliexpress sitesinden aldım. Yorum sayısına ve yapılan olumlu yorumlara bakarak aldım. Hiçbir problemde yaşamadım. Hâlâ kullanabiliyorum. Fiyatı da yamunadan filan daha ucuz. İyi akşamlar. :KK54:
Yaaaa çok beğendim paylaşımlarınızı iyili varsınız bu korsenin adını mesaj atarsanız çok sevinirim şimdiden sağolun :KK200:

Bu konuyu takip eden arkadaşlara özellikle şunu belirtmek isterim ki, instagram da korse satan sayfaları bende takip ettim. Uzun süre izledim ancak aynı korseleri yurt dışından çok daha ucuza alabileceğimi fark ettim ki onlarda o sitelerden getirtip Türkiye de kârına satış yapıyorlarmış. Beklemek istemeyip o sitelerden de alabilirsiniz ancak ben 20 gün kadar bekleyip daha ucuza almayı tercih ettim. Tercih sizin.
Yurt disi derken aliexpress gibi sitelerden mi mesela yardimci olursaniz sevinirim. 😊

X