Bölgesel İncelme Bel eğitici Korse Deneyimim...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Omuzdan askili olaninda hic kullanan olmadi mi ? Askili olanlar da ayni sonucu veriyor mu lutfen biri paylassin

@brunettee canım korse ile aranız nasıl.Ben biliyorsunuz sıkılaşmak için istemiştim.
Siz bana link vermiştiniz özelden ,aynısını paypal ile alacaktım kapandı alamadım.
Ben de Yamuna alacağım.Zaten xs var orada .Queen olanından alacağım .
Çok olumsuz yorumlar ama merak ettim resimlerde en çok oranın ürünlerini beğendim.
Ne zamandır araştırıyorum.Kısmet bakalım ne olacak.Gelince yazarım...

Acaba hangi siteden aldınız uzun zamandır araştırıyorum kötü yorum yazan da oluyor Çelik baleni kırılan kopcasi kopan bu konuda benide bilgilendirirseniz sevinirim

Yamuna güvenilir gelmedi bana ben bi yorum yaptım ve msj attım kopcasi kopuyor mu iade garantiniz var mı diye ama cvp vermediler yorumda da emin olamıyorum dedim hep aynı kullanıcı yorum yapıyor diye anında sildiler ve engellediler brunette den haber bekliyorum kullanan birinin tavsiyesine daha güvenirim

Yamuna güvenilir gelmedi bana ben bi yorum yaptım ve msj attım kopcasi kopuyor mu iade garantiniz var mı diye ama cvp vermediler yorumda da emin olamıyorum dedim hep aynı kullanıcı yorum yapıyor diye anında sildiler ve engellediler brunette den haber bekliyorum kullanan birinin tavsiyesine daha güvenirim
Ben Yamuna aldım iki tane o kadar memnunum anlatamam.
Öncelikle duruşum oturuşum değişti.
1 ayda 2 cm incelme sağladı bende.Halen takıyorum.
Ama başkasında ne olur bilemem.Aldıklarımda çok kaliteli çıktı.
Müşteri hizmetlerini aramıştım tam 45 dakika sorular sordum hiç bıkmadan da yanıtladılar.
Siz böyle yazınca da şaşırdım.
Zaten almadan evvel olumsuz bir kaç yorum okumuştum ama dinlemedim aldım.
İyi ki de almışım diyorum.Bende gören bir kaç arkadaşımda aldı.
Siz Brunette haber bekleyin mutlaka yazar.Ona göre alırsınız.
Ali expresten almıştı sanırım.Size kolay gelsin...

Ose yariyormu bunlar ya ?? Ben elli kiloyum ama gobusluyum ve ekstradanda tembelim.spor yapamiyorum yariyorsa denemek isterim sahsen

Bende merak içindeyim denemek istiyorum bi sürü satış yapan yer var doğumdan sonra biraz göbek kaldı zaten hep simitleri vardı gider diye umut ediyorum bebeğim küçük olduğu için spora vakit ayıramıyorum şimdilik kullanıp deneyimlerine paylaşanlara ihtiyacım var

Canım ben zaten kullandıkça gelişmeleri burada yazıyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/yamuna-korse-kullanmaya-basladim.965106/
Bir ara da resim eklerim:KK28:
Ose yariyormu bunlar ya ?? Ben elli kiloyum ama gobusluyum ve ekstradanda tembelim.spor yapamiyorum yariyorsa denemek isterim sahsen
Ben de kilolu değilim ama karnımda şişlik Ve de duruş bozukluğu vardı.
Onlar için kullanıyorum.
Kilolu arkadaşlarımda kullanmaya başladı.Biz memnunuz başkalarını bilemiyorum.

Canım ben zaten kullandıkça gelişmeleri burada yazıyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/yamuna-korse-kullanmaya-basladim.965106/
Bir ara da resim eklerim:KK28:

Ben de kilolu değilim ama karnımda şişlik Ve de duruş bozukluğu vardı.
Onlar için kullanıyorum.
Kilolu arkadaşlarımda kullanmaya başladı.Biz memnunuz başkalarını bilemiyorum.
Verdigin linki takibe aliyorim canim gaza gelir bende kullanmaya baslarim belki

Verdigin linki takibe aliyorim canim gaza gelir bende kullanmaya baslarim belki
Canım evet en iyisi öyle çünkü kullanılan ürünlerin kullanım sırasında ve sonradan olan etkileri benim için daha önemli.Kalıcı olması yani.Ben de deniyorum.
Sırayla yazacağım:KK73:Zamanla okuyup karar verirsiniz:KK28:

Galiba brunettee cevap vermicek bnde merakla bekliyorum rica etsem BLUEGREENBLUE BLUEGREENBLUE sen cevaplar mısın yada özelden yazar mısın acıl korse almam lazım yamuna ya pek guvenemıyorum acaba aliexpreste hangi satıcıdan almış arkadas
Merhaba canım.Bana çok önceleri link atmıştı ben de oradan alacaktım.
Mesajı da dün kontrol ettim ama silmişim.
Kesin oradan almak isterseniz en yüksek puanlı satıcıları tercih ediniz.
Ancak arkadaşımın biri Ali expresten aldı sorunlu çıktı.
Geri yolladı yine olmadı.Ben de vazgeçtim.Birazda şans işi.
Sonra araştırdım Yamunayı buldum ve çok ama çok memnunum çıkarasım gelmiyor.
Çok kişi gerçekten güvenmiyor .Siz neden güvenmiyorsunuz acaba merak ettim.
İnanın ben ve arkadaşlarım çok memnunuz.Zaten verdiğim linkte ara ara yazıyorum:KK24:

Merhaba canım.Bana çok önceleri link atmıştı ben de oradan alacaktım.
Mesajı da dün kontrol ettim ama silmişim.
Kesin oradan almak isterseniz en yüksek puanlı satıcıları tercih ediniz.
Ancak arkadaşımın biri Ali expresten aldı sorunlu çıktı.
Geri yolladı yine olmadı.Ben de vazgeçtim.Birazda şans işi.
Sonra araştırdım Yamunayı buldum ve çok ama çok memnunum çıkarasım gelmiyor.
Çok kişi gerçekten güvenmiyor .Siz neden güvenmiyorsunuz acaba merak ettim.
İnanın ben ve arkadaşlarım çok memnunuz.Zaten verdiğim linkte ara ara yazıyorum:KK24:
Merhaba canım ben zaten yamunayı takıp ediyorum bir suredır biçok yerde gördüm ayni urunden fiyatıda uygun ama güvenemiyorum çelık balenlerin çıktığı yonunde çok şikayet var yamunayı almayı düşündüm ama iyimi çıkar bilemiyorum o kadar para verip elimde kalsın istemiyorum bide organların yeri değişiormus bu korselerle yapılan yorumların yalan olduğunu okudum yani kafam çok karıştı aliexpereste buldum fiyatıda gayet uygun ama kararsız kaldım açıkçası

Galiba brunettee cevap vermicek bnde merakla bekliyorum rica etsem BLUEGREENBLUE BLUEGREENBLUE sen cevaplar mısın yada özelden yazar mısın acıl korse almam lazım yamuna ya pek guvenemıyorum acaba aliexpreste hangi satıcıdan almış arkadas

Merhaba. Burada birçok kez aldığım site ile ilgili açıklama yapmıştım. Aliexpress sitesinden aldım. Yorum sayısına ve yapılan olumlu yorumlara bakarak aldım. Hiçbir problemde yaşamadım. Hâlâ kullanabiliyorum. Fiyatı da yamunadan filan daha ucuz. İyi akşamlar. :KK54:

Merhaba. Burada birçok kez aldığım site ile ilgili açıklama yapmıştım. Aliexpress sitesinden aldım. Yorum sayısına ve yapılan olumlu yorumlara bakarak aldım. Hiçbir problemde yaşamadım. Hâlâ kullanabiliyorum. Fiyatı da yamunadan filan daha ucuz. İyi akşamlar. :KK54:
Merhaba bende doğumdan kalma göbek var acaba bu korse işe yarar mi sizde sadece simitlerde mi işe yaradı

Merhaba canım ben zaten yamunayı takıp ediyorum bir suredır biçok yerde gördüm ayni urunden fiyatıda uygun ama güvenemiyorum çelık balenlerin çıktığı yonunde çok şikayet var yamunayı almayı düşündüm ama iyimi çıkar bilemiyorum o kadar para verip elimde kalsın istemiyorum bide organların yeri değişiormus bu korselerle yapılan yorumların yalan olduğunu okudum yani kafam çok karıştı aliexpereste buldum fiyatıda gayet uygun ama kararsız kaldım açıkçası
Merhaba canım.Haklısınız herkes bir şey diyor.
En güzeli de deneme yanılma.Ama fiyatlar yüksek olunca da bu zor .
Evet Ali express uygun.Ama ben önceden dediğim gibi o nedenle almadım.
Arkadaşımız memnunmuş halen kullanıyormuş.Deneyin isterseniz.
Hep diyorum kullanmak ve beden çok önemli.

X