BENİM DERDİM ÇOK BÜYÜK NE OLUR YARDIM EDİN

SIBELEYLUL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2014
1
0
34
Merhaba bayanlar 8 yıllık evliyim ve eşimle aram şuan çok bozuk boşanma davam açılmadı halen ama 6 aydır ailemin yanında kalıyorum.Bu arada çalışıyorum ve iş yerinde müdürüme aşık oldum.nasıl oldu bende anlamadım ama ben onu görmeden yapamıyorum yalnız bu durumdan hiç haberi yok ve ben her şeyi uzaktan içimde yaşıyorum.Aşık olduğum insan benden 15 yaş büyük bekar bir erkek.Bana karşı yaklaşımı çok kibar ve saygılı devamlı başımı çevirdiğimde bana bakarken yakalıyorum ama bu bakışının ne anlama geldiğini çözemiyorum,erkekleri tanımıyorum çünkü sadece hayatıma eşim girdi.O da benden hoşlanıyor diyebileceğim tek şey bana iyi davranması ve bazen yakaladığım bakışları.Bu durumun bana abi olarak mı yaklaştığı yoksa hoşlandığı için mi olduğunu çözemiyorum bir türlü.Bir başka konuda boşanma sürecinde olduğumu ailemin yanın da kaldığımı biliyor ve asla bana ne yaptığımı şuan ki durumun ne olduğunu sormuyor.İş yerinde durumumu bilen az sayıda ki arkadaşlarım soruyorlar ama o asla sormuyor.Sormama sebebini de anlamıyorum bu kadar kardeş olarak değer verdiğin birisine neden sormaz ki insan. Benden hoşlandığını nasıl anlarım ben...

Kardeş olarak değer veriyorsa nasıl hoşlansın ki?
Bence kendinize zaman tanıyın resmi olarak boşanın önce bi.

yani yuvası dağılan bir insanın sağlıklı kararlar verebileceği aşamada değilsiniz. hepsini geçtim hala birisinin soyasını taşıyıp, başaka biriyle ilişki düşünmek de çok çirkin.
hele boşanıp, kendinizi bir toparlayın da ondan sonra düşünürsünüz bu işleri.
çirkinleşmenin kimseye faydası yok.

Merhaba bayanlar 8 yıllık evliyim ve eşimle aram şuan çok bozuk boşanma davam açılmadı halen ama 6 aydır ailemin yanında kalıyorum.Bu arada çalışıyorum ve iş yerinde müdürüme aşık oldum.nasıl oldu bende anlamadım ama ben onu görmeden yapamıyorum yalnız bu durumdan hiç haberi yok ve ben her şeyi uzaktan içimde yaşıyorum.Aşık olduğum insan benden 15 yaş büyük bekar bir erkek.Bana karşı yaklaşımı çok kibar ve saygılı devamlı başımı çevirdiğimde bana bakarken yakalıyorum ama bu bakışının ne anlama geldiğini çözemiyorum,erkekleri tanımıyorum çünkü sadece hayatıma eşim girdi.O da benden hoşlanıyor diyebileceğim tek şey bana iyi davranması ve bazen yakaladığım bakışları.Bu durumun bana abi olarak mı yaklaştığı yoksa hoşlandığı için mi olduğunu çözemiyorum bir türlü.Bir başka konuda boşanma sürecinde olduğumu ailemin yanın da kaldığımı biliyor ve asla bana ne yaptığımı şuan ki durumun ne olduğunu sormuyor.İş yerinde durumumu bilen az sayıda ki arkadaşlarım soruyorlar ama o asla sormuyor.Sormama sebebini de anlamıyorum bu kadar kardeş olarak değer verdiğin birisine neden sormaz ki insan. Benden hoşlandığını nasıl anlarım ben...
boşluktasın ve duyguların bu adamakayıyor, şu anak içindoğru zaman değil,önce boşan sonra bir toparlan, ha bir de işyerinden kesinlikle aşk yaşama, bedeli büyük oluyor, orası senin ekmek teknen, sadece işine odaklan

merak etmiyordur. ayrıca iyi davranması senden hoşlanıyor anlamına gelmez. iyi bir insan olduğuna delalet eder. bunu bir düşün

Son düzenleme:
Bence asik olmamissin sadece duygusal boslukta oldugun icin siginacak lima ariyosun kendimden biliyorum ben de esimden ayriyim suan ailemin evindeyim

Neden davayi acmiyorsunuz bir an once açın bosanin sonra bisey varsa acilir zaten adam. Su an hoslandigini ogrenseniz bile ne olacak ki resmen evliyken yeni bir iliskiye baslayacak degisiniz sanirim...

senden hoşlanmıyor net.sadece çalışanı olarak değer veriyordur oda çalışanı olduğun sürece başka birime geç yüzüne bile bakmaz.ilaveten erkek neticede bunca yıl bekar kalmış adam kurnaz tilki ve son derece akıllı ayakları yere basan biridir.bana göre silkelen bir an evvel sonunda üzülmemek adına.

Siz baya baya "Bu adama nasıl yürürüm veya ışık yakarım?" diye mi soruyorsunuz, yoksa ben mi yanlış anlıyorum inşallah?

Ayrıca bence adamın meyli olsa sorar eder, ilgilenirdi. Düzgün biri sanırım kendisi. Gereksiz samimiyete girmemiş.

Önce bi davayı açın eşinizin soyismini kullanırken edepli olun, gerisi olur gider ne diyeyim.

çok büyük olacak bir dert yok ortada.
önce bir boşan.
kafanı bir denkleştir.
düzenin kur.
gerisine sonra bak.
yanlış zaman, yanlış hareketler bunlar.

Yaş kaç ve çocuğunuz var mı acaba bunları merak ettim öncelikle

Bence sadece kafanız karışmış, 8 yıllık ilişkinin bitmesi kolay değil. Belki eşinizden intikam amaçlı belki yalnız kalma korkusundan dolayı gereksiz bi duygu hissetmeye başlamışsınız, bu duygunun gerçek olduğunu sanmıyorum. Öncelikle kendi hayatınızdaki sorunları halledin ve sonra yeni başlangıçlar yapın. Lütfen kendinize dikkat edin, duygusal olarak kandırılmaya müsait gibi göründünüz bana. Aranızda hiç bi şey yokken bakışlardan bile anlam çıkarma derdine düşmüşsünüz. Müdür bu, çalışıyo musunuz işinizin başında mısınız laklak mı ediyosunuz diye bakıyo bile olabilir. Ayrıca elin adamı niye sizin özel hayatınızla ilgili durumları merak edip sorsun ki. Sizin ilgiye ihtiyacınız var. Lütfen temkinli olun. İki tatlı söze kanacak kadın avcısıyla dolu ortalık, özellikle boşanmış kadınlar kolay av olarak görülüyor. Siz öncelikle boşanma işini halledin. Allah yardımcınız olsun.

Bence sadece kafanız karışmış, 8 yıllık ilişkinin bitmesi kolay değil. Belki eşinizden intikam amaçlı belki yalnız kalma korkusundan dolayı gereksiz bi duygu hissetmeye başlamışsınız, bu duygunun gerçek olduğunu sanmıyorum. Öncelikle kendi hayatınızdaki sorunları halledin ve sonra yeni başlangıçlar yapın. Lütfen kendinize dikkat edin, duygusal olarak kandırılmaya müsait gibi göründünüz bana. Aranızda hiç bi şey yokken bakışlardan bile anlam çıkarma derdine düşmüşsünüz. Müdür bu, çalışıyo musunuz işinizin başında mısınız laklak mı ediyosunuz diye bakıyo bile olabilir. Ayrıca elin adamı niye sizin özel hayatınızla ilgili durumları merak edip sorsun ki. Sizin ilgiye ihtiyacınız var. Lütfen temkinli olun. İki tatlı söze kanacak kadın avcısıyla dolu ortalık, özellikle boşanmış kadınlar kolay av olarak görülüyor. Siz öncelikle boşanma işini halledin. Allah yardımcınız olsun.
+1
Kesinlikle aynı fikirdeyim..
Duygusal bir boşlukta konu sahibi ve yılların yorgunluğu var üstünde..kanmaya ve kandırılma ya çok müsait. Şuan için uzak durmak en iyi çözüm ve tabi mantığı elden bırakmamak..

Bosanmakta kararlı iseniz önce o işi halledin.
Diger adam size birşeyler hissediyorsa bosandiginizi ogrendiginde açılacaktır.

Önce onun hislerini ogreneyim ona gore boşanma kararı alayım diyosan bilemiyorum tabi........o zaman yanlışa düşe bilirsin.

X