Benimde bir geyik topiğim olsun dimi:)

Hoşgeldin:))
valla doğudayiz biz zorunlu gorev sebebi ile.
buranin kisi agir ama yazlarida bi o kadar keyifli:)
serin gunduz kuru sicak var ama suan cok iyi balkonda keyif yapiyorum:)
siz nerdesiniz
Hb dum. Bizde sizin gibi tayin sebebiyle 1 yıla yakın burdayız akdenizin sıcak nemli memleketlerinden biri. Kışı beklicez artık uyumak için :)
Tanıdık eş dostta yok göçebe misali yaşıyoruz valla.

Hb dum. Bizde sizin gibi tayin sebebiyle 1 yıla yakın burdayız akdenizin sıcak nemli memleketlerinden biri. Kışı beklicez artık uyumak için :)
Tanıdık eş dostta yok göçebe misali yaşıyoruz valla.
Ya akdeniz baskadir ama:)
bizdensiniz,ogretmenim tatile girdikkimse yok bizimde yaz tatiline girdik kimse de kalmadi .bizde memeleket,tatil dolasiyoruz.yollarda gocebe halindeyiz.
haftasonu yine cikacagiz.
21 aylik kziimla biraz zor oluyor surekli duzen degisiyor.
sizin gorev ne

Ya akdeniz baskadir ama:)
bizdensiniz,ogretmenim tatile girdikkimse yok bizimde yaz tatiline girdik kimse de kalmadi .bizde memeleket,tatil dolasiyoruz.yollarda gocebe halindeyiz.
haftasonu yine cikacagiz.
21 aylik kziimla biraz zor oluyor surekli duzen degisiyor.
sizin gorev ne
Ben değil eşim memur adalette. Sizin okul açılacak zamanınız daha dolu geçer çabuk çevre yaparsınız. Bebişde küçükmüş Allah bağışlasın yerime de koklayıver bebek özlemişim yaa.
Ben ev hanımıyım çocuklar da büyüdü öyle takı kursu falan takılıyorum.
Çocuklar okula başladı mı yer değiştirmek daha kötü oluyor hadi bize neysede bütün düzenleri tepetaklak oluyor. Neyseki ekonomik sebeplerden dolayı tayinler durdurulmuş Bi kaç yıl rahatız yani :).
Akdeniz güzel evet eskiden Bi ton yol yapardık buralarda denize girmek için şimdi canımız istemiyor mayıştık mi ne :))
Sizin bölüm nedir. Sınıf öğretmenliği mi ya da

Ben değil eşim memur adalette. Sizin okul açılacak zamanınız daha dolu geçer çabuk çevre yaparsınız. Bebişde küçükmüş Allah bağışlasın yerime de koklayıver bebek özlemişim yaa.
Ben ev hanımıyım çocuklar da büyüdü öyle takı kursu falan takılıyorum.
Çocuklar okula başladı mı yer değiştirmek daha kötü oluyor hadi bize neysede bütün düzenleri tepetaklak oluyor. Neyseki ekonomik sebeplerden dolayı tayinler durdurulmuş Bi kaç yıl rahatız yani :).
Akdeniz güzel evet eskiden Bi ton yol yapardık buralarda denize girmek için şimdi canımız istemiyor mayıştık mi ne :))
Sizin bölüm nedir. Sınıf öğretmenliği mi ya da
ya ne guzel ama:) ben daha yolun basindayim,kizim daga 21 aylik.
operim tabi:)
sizin cocuklsrinizida allah bagislasin.
bizdr her yaz antalyay geliyoruz side ve manavgat arasi.
seviyoruz oralari ciddeb.
burda 2. senemi bitirdim.
resim ogretmeniyim.
konyada yasiyorduk esimde memurdu.
ben ataninca oda yanima tayin istedi.
konyadada gurbetteydi. ailem istanbulda orda buyudum.
ciktik geldik doguya alistik bi sekilde duzen kurduk:)
2 senemiz daha var.
kafamizda burdan sonra antalyaya yerlesme fikri var bakalim nasip kismet:)

X