Beta hcg değişkenliği

Eklentiler

• IMG_20240518_225256.jpg
    IMG_20240518_225256.jpg
    121,3 KB · Görüntüleme: 58
E nabızdan iki hcg sonucunuza bu resimdeki gibi bakar mısınız bi 🤗

Eklentiler

• IMG_20240518_225928.jpg
    IMG_20240518_225928.jpg
    105,7 KB · Görüntüleme: 53
Merhaba herkese iyi akşamlar
30 nisanda kan testi verdim 1.85 çıktı 14 mayısta tüp bebek ve aşılama için başvuru yapmaya hastaneye gittiğimde ultrasonda kese göründü ve hcg 344 çıktı dün akşam biraz kanamam oldu hastaneye gittim ve 17 mayısta hcg sonucum 244 çıktı doktor ultrasonda kese göremedim ama şüpheli bir şey var dedi pazartesi tekrar bakalım dedi kanamam yoğun değil ama ara ara devam ediyor pembe renkte ve su gibi bu durumda beni korkutuyor daha önce böyle bir şey yaşayan var mı
Öncelikle hayırlı olsun ınsallah her sey yolunda gıder.Yorumları okudumda ben de kımyasal gebelık gecırdım daha once.Kanda cıkan deger gun gectıkce gerı dusuyor ve kanama oluyor yanı adet oluyor.Kanama fazla oluyor bole ıse kımyasal oluyor.Ama bıde soyle bır sey var leke seklınde olup yerlesme kanaması olma olayıda var bıde sız farklı hastanelerde yapmıssınız testtleri referans degerlerı tamamen farklı olur.Sızın o yuzden ole cıkmıstır hatta kan takıbınde hastane aynı, saat bıle aynı olmalı kı dogru takıp olsun zaten sızınde kanamanız azmıs siz hıc stres olmayın yarın kan verdıgınızde her sey netlescek ınsallah.Bıde kanama durumunuz nasıl var mı yok mu şuan?

Öncelikle hayırlı olsun ınsallah her sey yolunda gıder.Yorumları okudumda ben de kımyasal gebelık gecırdım daha once.Kanda cıkan deger gun gectıkce gerı dusuyor ve kanama oluyor yanı adet oluyor.Kanama fazla oluyor bole ıse kımyasal oluyor.Ama bıde soyle bır sey var leke seklınde olup yerlesme kanaması olma olayıda var bıde sız farklı hastanelerde yapmıssınız testtleri referans degerlerı tamamen farklı olur.Sızın o yuzden ole cıkmıstır hatta kan takıbınde hastane aynı, saat bıle aynı olmalı kı dogru takıp olsun zaten sızınde kanamanız azmıs siz hıc stres olmayın yarın kan verdıgınızde her sey netlescek ınsallah.Bıde kanama durumunuz nasıl var mı yok mu şuan?
Arada damla şeklinde pembeyle kırmızı arası akıntı geliyor bu da sadece küçük tuvalete gittiğimde oluyor çamaşırımda hiç bir leke yok

X