Güneş Kremleri Beyaz tenim

Güneş kremleri, bronzlaşma
Bende beyaz tenli sayılırım.
Yazın güzel bornzlaşıyorum ama kışın eski halime dönüyorum hemen.
Kızım benden de beyaz adeta derisinin altı görünüyor beyazlıktan ama yazın 50 faktör mineral bazlı güneş kremini sık sık uygulamamıza rağmen bronzlaşıyor tuhaf bir şekilde. Sanırım bana benziyor o konuda.
Bahsettiğiniz tarz kremlerden kullandım çok önceden ama kullanması cidden zor. Onu eşit uygulamak sıkıntı,uygularken ellerdeki kuruyup bronz avuç içleri ile gezmek çok olası. Terleyince ton farklılıkları da oluyor,kullanışlı ve pratik değiller anlayacağınız.
Ben maksimum 2 kez kullandım,üşendim kenara koydum,sonra da çöp.
Yakın zamanda hafif simli vucut spreyi görmüstüm,daha şeffafa yakın renkteydi hemde sprey formunda olduğu için belki daha kolay kullanılır diye düşündüm hatta o dönem. Bir bakın deneme boyu varsa deneyin derim. Bakarsınız daha kullanışlıdır benim eskiden kullandığıma nazaran.

Ben de yeni çıktım mapustan. Dört gün ceza yemiştim. Dört günü de arkadaşımın kayıp kedisini arayarak dolu dolu yaşadım, zaman su gibi aktı. Kedi de geldi. Cezam da bitti, mutlu son.[/QUOTE]
Kedi dolaşmaya mı gitti acaba :)))
Az banlanın yahu bazen benide yolluyorlar belki diyorum Müne üzülmüş beni affetmiştir diye :KK53:on dakika da bir hata duvarına çarpıyorum
sonra Kendimi başka işlerle meşgul ediyorum goblendi cilt bakımıydı temizlikti sonra salıveriyorlar beş günden sonra :KK53:

cnm mis gibi beyaz tenlisin daha ne istiyosn ki??ben maalesef bembeyaz değilim,ne kremler kullanmadım kar beyaz olmam için,ne pirinç maskeleri kullanmadım ki...
beyaz ten güzelliği hiçbir şeyde yok cnm,boşver sen kıskananları,bana da allah istediğim beyazlığı nasip eder inşAllah

X