Çorbalar Beyran Çorbası (Gaziantep Yöresi)- İyi Et Uzman Kasap Sponsorluğunda

Bayıldım, ellerine sağlık canım, sunum harika,eminim tadı da çok güzeldir 😋

Yaaa yinemiiii gollll yinemiiiiiiii :KK70:
İnsan kardeşine az tüyo verir demi ablaaaaa
Aşkolsun :KK70: :KK70:
Ellerine sağlık ablacımmmm
Enfes görünüyor enfessss :KK36:

Yaaa yinemiiii gollll yinemiiiiiiii :KK70:
İnsan kardeşine az tüyo verir demi ablaaaaa
Aşkolsun :KK70: :KK70:
Ellerine sağlık ablacımmmm
Enfes görünüyor enfessss :KK36:
Yok kuzum ben sana gol atar mıyım :KK23:
Antep Mutfağı ile Hatay Mutfağı kardeş bilmiyor musun :rolleyes::rolleyes:
Teşekkür ederim o senin enfesliğin. :KK200:

Ablaaaaa sen naptın böyleee, bu çorbayı hep şehir tanıtım belgesellerinde görürdüm evde yapılamaz sanıyodum o_O baaayılllldımmmm ağzımın suyu aktı:confused::KK37::KK200: vallahi döktürmüşsün inşallah birincilik getirecek:KK9:
Manzarayı hiç konuşmayalım :KK12: :KK70: ellerine sağlık cankuşum 🥰❤️

Ablaaaaa sen naptın böyleee, bu çorbayı hep şehir tanıtım belgesellerinde görürdüm evde yapılamaz sanıyodum o_O baaayılllldımmmm ağzımın suyu aktı:confused::KK37::KK200: vallahi döktürmüşsün inşallah birincilik getirecek:KK9:
Manzarayı hiç konuşmayalım :KK12: :KK70: ellerine sağlık cankuşum 🥰
Teşekkür ederim bitanem. :KK200:
Beyrani eve getirdim. :halay:
Eşime sordum nasıl Antep'te yediğin gibi olmuş mu dedim. Daha güzel demesin mi :KK57:
..Sarımsağıni biberini iyi ayarladın mi birebir aynı oluyor kuzum . Bak dene gerçekten lezzetli oluyor.
Maşallah mutfağımızın bütün çorbaları çok güzel olmuş. Kulüp bu alanda bayağı uzmanlaşti. Dışarıda hiç tarif bakmıyorum artık...Lilim ne iyi ettin de geldin. :KK36:

Teşekkür ederim bitanem. :KK200:
Beyrani eve getirdim. :halay:
Eşime sordum nasıl Antep'te yediğin gibi olmuş mu dedim. Daha güzel demesin mi :KK57:
..Sarımsağıni biberini iyi ayarladın mi birebir aynı oluyor kuzum . Bak dene gerçekten lezzetli oluyor.
Maşallah mutfağımızın bütün çorbaları çok güzel olmuş. Kulüp bu alanda bayağı uzmanlaşti. Dışarıda hiç tarif bakmıyorum artık...Lilim ne iyi ettin de geldin. :KK36:
Yapabilirmiyim aceba diye şimdi bidaha detaylı bakcam abla :confused: hiç tatmadım ama nasıl canım çeker bu çorbayı gördükçe içim giderdi :KK70:
Aynen valla çorbalar şahane oldu bu sene, gerçekten birbirinden güzel özel tarifler var bir sürü ekran resmi aldım :KK66:

Yapabilirmiyim aceba diye şimdi bidaha detaylı bakcam abla :confused: hiç tatmadım ama nasıl canım çeker bu çorbayı gördükçe içim giderdi :KK70:
Aynen valla çorbalar şahane oldu bu sene, gerçekten birbirinden güzel özel tarifler var bir sürü ekran resmi aldım :KK66:
Dünyanın en kolay çorbası. Evde bakır iki kulplu tavan var mı...ben memlekette bırakmıştım getirmedim o olsa daha güzel olacaktı. Çorbalarimiz şahane. :KK36:

Ey dilber-i rânâ
ey tesadüf-i müstesna
meleğiiiiim bu ne veciz sözler beni ziyadesiyle mesud ettiğinin farkında mısın :KK23::KK23:
Kendimi ifade etmeye çalıştım inşallah bir kusur yoktur yazdiklarimda ablacım gerçekten muhtesem olmuş az bile söyledim :KK60:

[
Kendimi ifade etmeye çalıştım inşallah bir kusur yoktur yazdiklarimda ablacım gerçekten muhtesem olmuş az bile söyledim :KK60:
Çok ince çok tatlı bir meleksin sen. :KK36: :KK36: :KK36: :KK36:
Begenmesen de ben seni yine çok severdim.
Ayrıca kusursuz yazmışsın çok da güzel...:KK200:
Osmanlican bayağı seviyeli...:super:

Yarın yasak yok doğru kasaba gidiyorsun yarım kilo et yeter sana...:KK55:
Teşekkür ederim tatlım...:KK36:
Yarın belki karantina da olabilir bizim ev 🤷:KK43:
Olmazsa ya da bitince yapıcam eşimde kaç gündür söylüyodu valla videosunu izleyip yapalım diye :)
Afiyet olmuştur size :) :)

Yarın belki karantina da olabilir bizim ev 🤷:KK43:
Olmazsa ya da bitince yapıcam eşimde kaç gündür söylüyodu valla videosunu izleyip yapalım diye :)
Afiyet olmuştur size :) :)
Allah yardımcınız olsun virüsten esirgesin kuzum. Dikkat edin kendinize . Sağlıkli olun inşallah yaparsınız canım.
Teşekkür ederim çorbalar her zaman şifa deposu hepimize afiyet olsun. :KK36:

Allah yardımcınız olsun virüsten esirgesin kuzum. Dikkat edin kendinize . Sağlıkli olun inşallah yaparsınız canım.
Teşekkür ederim çorbalar her zaman şifa deposu hepimize afiyet olsun. :KK36:
Aminn Allah razı olsun hepimizi de korusun rabbim. Sizlerde dikkat edin.
Evet şifa deposu gerçekten :)
Hemşehrim :) :)

Aminn Allah razı olsun hepimizi de korusun rabbim. Sizlerde dikkat edin.
Evet şifa deposu gerçekten :)
Hemşehrim :) :)
Hele hele Anteplimmmm :KK200: :KK200: :KK200:
:halay::halay::halay::halay::halay::halay:
Tatlım fazla geciktirme beyrani enişteme
Allah'a emanet olun güzel haberlerinizi beklerim.:KK36:

Hele hele Anteplimmmm :KK200: :KK200: :KK200:
:halay::halay::halay::halay::halay::halay:
Tatlım fazla geciktirme beyrani enişteme
Allah'a emanet olun güzel haberlerinizi beklerim.:KK36:
😀😀😀♥️♥️♥️
Tamam inşallah şu günleri atlatalım ilk yemeğim :) :)
Allah razı olsun.
yazıcam inşallah yapınca :) :)
Hayırlı geceler 😘

X