Bhcg 167 den 102 ye düştü

xelyum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
96
0
42
17 TEMMUZ AŞILAMA.
1....bhcg değeri...15
2....bhcg değeri...167 (kanama oldu doktor proluton depot verdi kanama durdu)
3....bhcg değeri...102

bebeği kaybediyor olabilirmiyiz?
bu bhcg değeri iğnenin etkisi ile azalmış olabilirmi?
tekrar artış olurmu bhcg değerimde?
düşük yada dış gebelikmi?

acilllll cevap arkadaşlar lütfen

canım seni üzmek istemem ama
değerin düşüyor
yani bebeği kaybediyorsun
bildiğim kadarıyla tekrar yükselmez bhcg değeri
çok üzgünüm
geçmiş olsun

canım ben böyle yazdım ama
sen bu bhcg leri ne zaman yaptırdığını yazmamışssın cnm
onlarda önemli

aynı yerde mi testi yaptırdın....bu da çok önemli...
inşallah bebeğin duruyordur canım...

03.08.2009..............................15.6
10.08.2009...............................167.34
15.08.2009................................102.94

167den 102 ye düşmesinin arasında 4 gün var.
ve ben kanamam dursun diye yani 102 cıkan günün akşamı iğne vuruldum arkadaşlar acaba iğneden dolayımı değerim düştü.

Canım benimde bhcg değerlerimde bir düşüş yaşanmıştı ama sonra tekrar yükseldi....tüp bebek yaptırdım...transferin 12. gününde 51 iki gün sonra 40 iki gün sonrada 95 çıktı...tekrar iki gün geçti 258 bir hafta geçti 1662 çıktı....Yani arada bi düşüş oldu bendede ama tekrar yoluna girdi....ınşallah sendede öyle olur canım ...Doktorum benimde tedavimi kesmedi progesteron iğne ve östrojen bantlarına devam ettim çok şükür bi aksilik olmadı...ınşallah bundan sonrada olmaz....Aklına kötü şeyler getirme canım dualarım seninle allah yardımcın olsun...

xelyum senin için buldum bu yazıyı hamilelik belirtileri son sayfanın bir öncesinde beta hgcyle ilgili bi konunun içinde hemen kopyalayıp yapıştırayım dedim ama çıkmışsın.

xelyum çok geçmiş olsun cnm.çok üzme kendini.düşen bebekler sağlıklı olmazmış zaten.herşeyde bir hayır vardır.tez zamanda rabbim tekrar verir inş.

Cok gecmis olsun. :teselli:
Teselli olurmu bilmem ama önemli olan hamile kala bilmen,düsük yasamis olsam bile hamile kalabildigini gördün, hala hamile kalabilecekmiyim diye düsünen arkadaslarimiz var insallah. Insallah bi dahaki sefere bebegin daha iyi tutunur. Allah yardimcim olsun.

X