bhcg sonuçları acilll

h2o

All Izz Well :)
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
298
4
36
kızlar adetimden 3 gün geçti kan testi yaptırdım değerlerim 0.508 çıktı.
dr 5 gün sonra tekrar yapalım dedi tam emin olmak için .sizce nasıl değerler bilgisi olan varmı.
şimdiden teşekkürler.

3 hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

cnm hamilesin büyük ihtimal :))) tebrikler

valla bişey diyemicem.gebelik yoksa 0.100 veya 0.1 çıkar hep ama 5 in üstünde olunca gebelik var gibi deniliyor.seninki yeni tutunuyor olabilir.yada çatlatma iğnesi filan kullandınmı oda birazcık değeri yükseltiyo.idrar testi yaptınmı peki.

istiyorsan eğer inşallah hamilesindir.allah bizede nasip etsin.aylardır uğraşıyorum.sen doğal yoldanmı hamile kaldın.

canım öncelikle rabbim tüm dileyenlere versin hayırlısıyla,
benimkinide varsa muhafaza etsin maşallah diyim.
ben polikistik overim 4 aydır gulukofen kullanıyorum aşılama çatlama vs. gibi hiç bi aşamaya girmedim.

canım hamile olabilirsin yoksa hiç çıkmazdı değerin fena eğil belki yeni gelişiyodur hamileleik inşallah herşey gönlünce olur.

Değer o sıfırla başladığı için negatiff sayılıyorşutarafagitti

cnm inşallah en kısa zamanda meleğine kavuşursun ama 0-5 arası değerler negatiftir opuyorumnanaktan

Değer o sıfırla başladığı için negatiff sayılıyorşutarafagitti

hadi ya dr bana yok diyemem dedi varsa çok yeni pazartesiyi bekleylim dedi değerlerin katlanması için öyle bişey olsa dr derdi bana.
özellikle sordum hamile olmayan birinde kaç çıkar diye değerler 100 dedi.
kafam karışıttıııııııııı

>5 ve asagisi negatif..O nasil doktormus anlamadim belki ezberi zayiftir kaydirigubbakcemile3

bnm de daha önce 0.5 li bi sonuc cıkmıstı ve hamile değildim.dr.un sölediği cok tuhaf geldi bana

cnm acaba yanlışmı yazdın başında 0 varmı arkadaşların dediği gibi varsa negatif olması gerekiyor çünkü.hakkında hayırlısı olsun cnm.

hadi ya dr bana yok diyemem dedi varsa çok yeni pazartesiyi bekleylim dedi değerlerin katlanması için öyle bişey olsa dr derdi bana.
özellikle sordum hamile olmayan birinde kaç çıkar diye değerler 100 dedi.
kafam karışıttıııııııııı

valla canım bende cok kez test yaptırdım ama hep 2 cıkıyodu sonuncuda 700 cıktı :kedi:
ayrıca 100 diye deger soylemesı sacma olmus bence 50-60 bile supheli var denir ama 5in altına avr diyebilirim demeside garip... :uhm:

canım değerin 0.508 miş çok çok çok düşük yani 1in bile altında seni üzmek istemem ama hamile olmayabilirsin:gitme:

tekrardan gittim dr. a bu seferki değer 0.82 çıktı evet negatif .
ilk değer daha yüksekti 0.508 neden acaba anlam veremedim.
ve ben hala adet olmadım 10 gün oldu geçiyor günümden.

tekrardan gittim dr. a bu seferki değer 0.82 çıktı evet negatif .
ilk değer daha yüksekti 0.508 neden acaba anlam veremedim.
ve ben hala adet olmadım 10 gün oldu geçiyor günümden.

ilk değerin daha yüksek değilmişki,ikiside sıfır sayılıyor...doktorunn seni ümitlendirmesi çok kötü olmuş...eğer hamilelik olsaydı çok yüksek çıkardı benim 400 çıkmıştı daha adetim bikaç gün geçince......

CANIM üzülme ama doktorun dediği çok saçma 0,508 hamilelik yok demek keşke olsaydı da biz yanılsaydık
ayrıca 0,82 değerde 0,508 değerden büyük benim değerim 2,89 du doktor hamile değilsin dedi ve hiçte testi tekrarlamadı o yüsden böyle söyledim canım inşallah umutların öbir aylarda gerçekleşir geçikmenin sebebi streste olabilir tatlım

slm arkadaşlar bende geçen hafta b-hcg yaptırdım orda hamilelikte 4.hafta değerde 10000 çıkmış acaba bu değerler normal mi önümüzdeki hafta doktora gitcez ama şimdiden içim rahat etsin die size soruyorum

senin deger bayagı yüksek cıkmıs belkide ikizdir hadi hayırlısı

X