Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Bilen biri?

Strawberry95

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2014
726
192
29
Gözümde yaklaşık 1 yıldır kan giibi küçük bi leke var hiç geçmiyor önceleri çok küçüktü hiç anlaşılmıyordu ama şimdi boyutu büyümüş baya anlaşılıyor hatta bi arkadaşım fark etti ben mi çıkmış dedi ben olduğunu düşünmüyorum kan lekese giibi çünkü geçmesini istiyorum bu aralar daha da kafama taktıp çok şükür görmemde bi problem yok ama geçmesini istiyorum daha önce başına böyle bişey gelen var mı randevuma daha var doktora göstericem ama içim içimi yiyor ya geçmezse korkuyorum :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayir olmadi sen dr.'la görüş ikna olursan yaptirirsin benim arkadasim görmesinde problem yoktu sadece görsel olarak rahatsiz ediyordu işlem yaptırdı arastir sende

Gözümde yaklaşık 1 yıldır kan giibi küçük bi leke var hiç geçmiyor önceleri çok küçüktü hiç anlaşılmıyordu ama şimdi boyutu büyümüş baya anlaşılıyor hatta bi arkadaşım fark etti ben mi çıkmış dedi ben olduğunu düşünmüyorum kan lekese giibi çünkü geçmesini istiyorum bu aralar daha da kafama taktıp çok şükür görmemde bi problem yok ama geçmesini istiyorum daha önce başına böyle bişey gelen var mı randevuma daha var doktora göstericem ama içim içimi yiyor ya geçmezse korkuyorum :KK43:
1 yıldır gecmemiş aklıma et geldi annem iki gözünden de ameliyat oldu ben çocukken etten ötürü. Keşke daha erken gitseydiniz doktora.

Evet ilerlemişti annemin ameliyat oldu hatta bir gözünden 2 kere oldu o zamanlar lazer yoktu dikişliydi.

Doktorunuz ne diyecek bakalım 1 yıldır gecmediği için aklıma et geldi
Evet hatta gittikçe büyüdü çok üzülüyorum baya korkuyorum ameliyattan

Ablamın çıkmıştı çok uzun zaman kaldı alerjik mış, tedaviden sonra geçti.
Bir öğrencimin vardı doğuştanmış geçmiyordu.
Doktor en sağlıklı cevabı verir.

Yeni bi lekeyse göz damlasıyla geçme ihtimali vardır bence.ama uzun süreli birşeyse ameliyat gerekebilir.

Sarı leke dedikleri sey olabilir mi acaba ? Bazen gözün ic kisminda ben cikaniliyor o kizarık bir förüntü yapıyor kardesimin cocukken öyleydi büyüyünce geçti. Belki ameliyatsiz rf ile hallettirirsiniz doktorunuza sorun

X