Bir bey size herkesten farklı davranıyorsa?

Bana size gıcık olmuş gibi geldi
İşimi yapıyorsan niye gıcık okadar karisilcak sey var benim oturmam kalkmam normal, iş de ciddiyetim abartilmayacak normallikte masada oturur işimi yaparım yalaka değilim sesli gülmem ama pantolon varken babacak bacak üstüne atarım oda bayanlar arasında beylere karşı değil manyak mi adam

İşimi yapıyorsan niye gıcık okadar karisilcak sey var benim oturmam kalkmam normal, iş de ciddiyetim abartilmayacak normallikte masada oturur işimi yaparım yalaka değilim sesli gülmem ama pantolon varken babacak bacak üstüne atarım oda bayanlar arasında beylere karşı değil manyak mi adam
Siz neden böyle yaptığını düşünüyosunuz siz cevaplayın madem

E herkes işini yapıyor ama bazı is arkadasalrina gıcık oluyoruz.
Mesela senin oturmana kalkmana laf edecek neyini gördü de uyardı? Uyarması için bir şey görmüş olması gerekiyor. Ki o bile rahatsız edici. Ya da sen konusunca neden sessiz ol diyor? Acaba desibelin mi yüksek? Benim sevgilimin de sesi çok fazla çıkar çoğu zaman 'volumü düşür' diye işaret yaparım öyle sesini normale alır. Öyle bir durum mu var sizin farkında olmadığınız?
Eğer her şey çok normal diyorsan adamın amiri varsa git ona mobbing sikayetinde bulun. Ya da kendine benzer daha iyi bir iş bak derim ben. Bazen amirler sırf ego tatmininden birine takıyorlar, iş günlerini rezil ediyorlar

İs yerinde amiriniz sayılır bir bey diğer bayanlar rahat konusabiliyorken siz konuşunca sizi susturuyor, oturusunuza bile dikkat ediyor mudahele ediyor. Kaşı gözüyle durduruyorsa bu nedemek?Ama Herkesle oturup muhabbet edip sizi gormezden geliyorsa.
Sizi sevmiyor demek. Ne yapsanız batıyor demek.

E herkes işini yapıyor ama bazı is arkadasalrina gıcık oluyoruz.
Mesela senin oturmana kalkmana laf edecek neyini gördü de uyardı? Uyarması için bir şey görmüş olması gerekiyor. Ki o bile rahatsız edici. Ya da sen konusunca neden sessiz ol diyor? Acaba desibelin mi yüksek? Benim sevgilimin de sesi çok fazla çıkar çoğu zaman 'volumü düşür' diye işaret yaparım öyle sesini normale alır. Öyle bir durum mu var sizin farkında olmadığınız?
Eğer her şey çok normal diyorsan adamın amiri varsa git ona mobbing sikayetinde bulun. Ya da kendine benzer daha iyi bir iş bak derim ben. Bazen amirler sırf ego tatmininden birine takıyorlar, iş günlerini rezil ediyorla

Sesli konuşmam iş dışında konusmam özelimi anlatmam başkalarının meselerini merak etmem sakinim biraz sessiz. Bacak bacak üstüne attım bayan arkadaşla otururken muhabbet ediyorduk arkadaşta öyle oturuyordu normal oturamiyir musum ? İyide erkeklere karşı oturmuyorum pantolonum bol sınavlardan konuşuyorduk kahve iciyorduk.

Sesli konuşmam iş dışında konusmam özelimi anlatmam başkalarının meselerini merak etmem sakinim biraz sessiz. Bacak bacak üstüne attım bayan arkadaşla otururken muhabbet ediyorduk arkadaşta öyle oturuyordu normal oturamiyir musum ? İyide erkeklere karşı oturmuyorum pantolonum bol sınavlardan konuşuyorduk kahve iciyorduk.
Erkeklere karşı bacak bacak üstüne atıp oturunca ne oluyormuş? Sizde de var biraz gariplik.

Burda bayan yazmış hoslanihordur diye gıcık bı tip ne yaptığı belli olmayanlardan ondan supelendim bakışı falan normal
O bayanlar espri yapıyor. Her şeyi bu kadar ciddiye almayın. Gelinlik al diyen de olmuş, alacak mısınız?

Rahat bir yapım yok konuşmaya dalınca kendini kaybeden bir yapim yok yoksa herkes nasıl oturursa otursun

X