Bir garip ödünç kıyafet mevzusu

Kıyafetlerin aciliyeti yoksa ben de olsam hemen almam. Sırf kıyafetler için de gitmem. Yakınlarından geçerken uğrarım veya buluşursak alırım. Kargo yerine elden teslim almak isterim. Tercih meselesi.

Kıyafetlerin aciliyeti yoksa ben de olsam hemen almam. Sırf kıyafetler için de gitmem. Yakınlarından geçerken uğrarım veya buluşursak alırım. Kargo yerine elden teslim almak isterim. Herkesin kendi tercihi.
hah işte benim anlatamadığım şey bu aslında. arkadaşla konuşup geri istediğimi söyleyip o da tamam dedikten sonra artık kıyafetlerle ilgili endişelenmeyi bıraktım. bir sonraki ilk bir araya gelişimizde almaya karar verdim. bu arada bir kaç kez plan yaptık ama olmadı. yaz planlarından dolayı görüşemedik. ama bu duruma burdakiler inanamadı, rahatlığım olay oldu. taksi paranı biz verelim diyenler mi olmadı, küçük çocukları var kargoya gitmesin dediğim için bunla ilgili laf sokanlar mı...ben de aynen sizin gibi ilk görüşmemizde elden teslim almak istiyorum, ille de yarın görüşelim diye darlamıyorum kimseyi. alıp almamakla igili bir kaygım yok çünkü artık.

Beklenen an geldi...Kupelerimi de kiyafetlerimi de bugün aldım:KK70: burda kah birlikte dertlestik kah dalastik :KK70: özellikle merak eden arkadaşlar için guncellemeyi borc bilirim
Bu artik sadece sizin konunuz degil bu artik milli bir mesele 😂 ,cok sukur sinuna geldik.
Bu karsilasmayla ilgi biraz daha detay verebilir misiniz kinu sahibi .kim ne dedi, kuyafetler tam miydi.karsi taraf mahcup oldu mu kusura bakma dedimi,hepsi gene bir merak konusu👏👏👏

Kargolar evden almaya geliyr .Sadece dolap vs gibi uyglamalardan satislarda almaya gelmiyorlar.
Aman ne kargosu! Ablamdan tatile gidicem efil efil güzel elbiselerinizden varsa yollayın dedim 3 adet elbiseye 56 tl istedi kargo 😳 kadın şimdi konu sahibine bir de karşı ödemeli fln yollar bi poşet kıyafet için vereceği parayı düşünemiyorum. Konu sahibini istediğine pişman eder vallahi 😂😂😂

Edit: hee iyi bari gelmiş kıyafetler 😁

Bu artik sadece sizin konunuz degil bu artik milli bir mesele 😂 ,cok sukur sinuna geldik.
Bu karsilasmayla ilgi biraz daha detay verebilir misiniz kinu sahibi .kim ne dedi, kuyafetler tam miydi.karsi taraf mahcup oldu mu kusura bakma dedimi,hepsi gene bir merak konusu👏👏👏
Bugün bana gelip getirdi. Valla gayet rahatti, hatta sanki al da rahat et der gibiydi. Posetin ne kadar agir oldugundan, zor tasidigindan falan dert yandi :KK70: cok kiyafet verdigim icin suclu cikacaktim nerdeyse :KK70: Ben dolaba koymasina çok sasirdigimi, onun yerinde olsam odunc verildigi bana soylendikten sonra bir an önce kiyafetleri ulastirma derdinde olacagimi söyledim. Ya bu kiza başka seylerden de ayar oldum Ben aslında, bu bambaşka bir mevzu. Kendi icimde bir daha samimi olmama ve seyrek görüşme karari aldim

Queen aklında rahatlığınla kalacaksın
Bir konu açtığını görünce diyeceğim ki aman sal bu sana koymaz :KK70:

Neyse ki almışsın
Aslında tam tersi biliyor musun, gayet evhamli bir tipim. Sadece sorunlu seylerden kacip erteleme huyum var. Kendi kendimi yiyorum sadece huyum kurusun. Ama Bu konu kizla konusup sana odunc vermiştim geri alayım deyip o da tamam dedikten sonra cozuldu sanki benim için:KK70:

Bugün bana gelip getirdi. Valla gayet rahatti, hatta sanki al da rahat et der gibiydi. Posetin ne kadar agir oldugundan, zor tasidigindan falan dert yandi :KK70: cok kiyafet verdigim icin suclu cikacaktim nerdeyse :KK70: Ben dolaba koymasina çok sasirdigimi, onun yerinde olsam odunc verildigi bana soylendikten sonra bir an önce kiyafetleri ulastirma derdinde olacagimi söyledim. Ya bu kiza başka seylerden de ayar oldum Ben aslında, bu bambaşka bir mevzu. Kendi icimde bir daha samimi olmama ve seyrek görüşme karari aldim
Küpeler de geldi mi? Bütün kıyafetleri getirmiş mi?

Ne kadarı geri geldi. Alırken laf soktunuz mu detay verin hahahaa
Hepsi geldi. Illa eksik çıkar diye bekliyordum buna sasirdim mesela. Lafimi da söyledim. Ben sana odunc verdigimi soylemistim halbuki nasil unutup veya yanlış anlayip da dolaba koydun anlayamadim dedim. Sonrasinda ben olsam odunc seyleri bir an once geri vermek icin ugrasirdim dedim Başta gayet rahatti, hatta posedin agirligindan vs yakındi ama ben bunları soyleyince pek bsy diyemedi dogru mogru geveledi

X