Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

3 gün 10.000 adım cezasına başlanmadi canım. Hatırlatmak istedim. Leslie yi 15 dk daha yapıp kanıt göndermiş olsan 45 dk egzersiz de geçerlidir. Saatinde egzersiz başlatma ayarı varsa süreyi o şekilde de kanıtlayabilirsin
O 3 gün muydu ben 1 kez sanıyordum bugün başlayayım. Kanıt egzersiz kaydi olarak mi

Geldim kaptanim, dün cok yorgundum. Hatta eve gelirken bi ara gözüm kapandi anlik Allah korudu. Kendime geldigimde yan seride gecmisim biraz.

Eve gelince normal yedim, aksam cocuklara makarna yapmistim ondan da yedim maalesef.

Sabah
Yok
Ögle 15.30
3 dilim ekmek
Kabak corbasi
2 yk kavurma
Auch ici kafat Antep fistigi
4 5 dilim karpuz

Aksam 18.00
Bi tabak makarna

Adim yok maalesef.

Maalesef yorgunluktan ne varsa yedim.
Cezam varsa da yoksa da bugun yürümeye calisacagim. Suan bile yediklerim midemde hala cok rahat hissetmiyorum kendimi.

geçmiş olsun canim ,arac kullanirken bilr insan yorgun düşüyor Allah korumuş minik naneli seker yada sakizlardan bulundursan boyle zamanlarda biraz kendine getirir yorgunken insan ne yediginide bilmiyor

Geldim kaptanim, dün cok yorgundum. Hatta eve gelirken bi ara gözüm kapandi anlik Allah korudu. Kendime geldigimde yan seride gecmisim biraz.

Eve gelince normal yedim, aksam cocuklara makarna yapmistim ondan da yedim maalesef.

Sabah
Yok
Ögle 15.30
3 dilim ekmek
Kabak corbasi
2 yk kavurma
Auch ici kafat Antep fistigi
4 5 dilim karpuz

Aksam 18.00
Bi tabak makarna

Adim yok maalesef.

Maalesef yorgunluktan ne varsa yedim.
Cezam varsa da yoksa da bugun yürümeye calisacagim. Suan bile yediklerim midemde hala cok rahat hissetmiyorum kendimi.
Dikkat et kendine suspuscum ❤️ nasıl yorulmuşsun öyle 😟
Bugün yürümek mideni de yatıştırır. Su an daha iyiysen tabi
O 3 gün muydu ben 1 kez sanıyordum bugün başlayayım. Kanıt egzersiz kaydi olarak mi
Haftalık sonuçta + gelme cezası 3 gün canim

Kilo vermemzsem mi yani
Aynen. Ama haftalık sonuçta 10 gram bile versen ceza yok.
Aylık sonuçta da sınırın altında verenlerden 5 gün bekliyoruz. Hiç veremeyen 1 uyarı alıyor. Sınır, 70 + kilo olanlar için -1.5, 70 - kilo olanlar için -1
Kilo vermeye engel rahatsızlığı olanlar için 800 gram

Merhabalar, Grubunuza Katılmak istiyorum, Ama Adım Bilgili Falan Nasıl Verebilirim, Telefonu Sürekli Yanımda Taşımıyorum 1 Buçuk Yaşında Bebeğim Var Ve Gurbette Olduğum İçinde Pek Fazla Yer Bilmediğim için yürüyüş Yapma İmkanım Az, Yürüyüş Yerine Evde Spor Yapıyorum Her Öğün, 30 Dk Kadar, Akıllı Saatimde Yok, Bilgilendirmeler Nasıl oluyor Beni bu Konuda Bilgilendirir deniz Sevinirim, Teşekkürler

Arkadaşlar merhaba. bu sabah itibatiyle tartıda durum 78.5 çıktı. Yaş 39 Boy 1.64… Bu saat oldu ebi toparladım, çoculara yemek hazırladım, ödev takibi okul hazırlığı falan derken henüz hiçbir şey yemedim. Birazdan öğle yemeği yiyip sporuma başlıyorum bakalım :) Gitsin kilolar inşallah.

Eklentiler

• IMG_0147.jpeg
    IMG_0147.jpeg
    94 KB · Görüntüleme: 8
Merhabalar, Grubunuza Katılmak istiyorum, Ama Adım Bilgili Falan Nasıl Verebilirim, Telefonu Sürekli Yanımda Taşımıyorum 1 Buçuk Yaşında Bebeğim Var Ve Gurbette Olduğum İçinde Pek Fazla Yer Bilmediğim için yürüyüş Yapma İmkanım Az, Yürüyüş Yerine Evde Spor Yapıyorum Her Öğün, 30 Dk Kadar, Akıllı Saatimde Yok, Bilgilendirmeler Nasıl oluyor Beni bu Konuda Bilgilendirir deniz Sevinirim, Teşekkürler
Merhaba hoş geldiniz 🌺 akıllı saat olsaydı adım yerine yakılan kalori de sayılırdı. Adım yapamiyorsak sadece ceza adımları için geçerli 45 dk kanıtlı egzersiz bekliyoruz. Bir arkadaşımız daha vardı burada akıllı saati yoktu, 10.000 adımı da tamamlayamiyordu. Şimdi kanitta bu şekilde imkanı olmadığı için 45 dk Leslie yapıp başlarken ve Bitiste YouTube fotoğraf gönderip süreyi o şekilde kanıtlıyordu. Yaptığı hafta da hep kilo vererek döndü. Sizde de bu şekilde yapabiliriz

Merhaba hoş geldiniz 🌺 akıllı saat olsaydı adım yerine yakılan kalori de sayılırdı. Adım yapamiyorsak sadece ceza adımları için geçerli 45 dk kanıtlı egzersiz bekliyoruz. Bir arkadaşımız daha vardı burada akıllı saati yoktu, 10.000 adımı da tamamlayamiyordu. Şimdi kanitta bu şekilde imkanı olmadığı için 45 dk Leslie yapıp başlarken ve Bitiste YouTube fotoğraf gönderip süreyi o şekilde kanıtlıyordu. Yaptığı hafta da hep kilo vererek döndü. Sizde de bu şekilde yapabiliriz
Hoşbulduk Teşekkürler, En Yakın Zamanda İnşallah Akıllı Saat Edineceğim O zaman 😊 Ben Leslie Şeklinde Değilde Telefon Uygulamalarından Yapıyorum Sporu, Örnek Olarak Atayım Hemen, Bu Arada Boyum 1.62,kilo 75 🥲 Hedef Kilo İnşallah 60

Arkadaşlar merhaba. bu sabah itibatiyle tartıda durum 78.5 çıktı. Yaş 39 Boy 1.64… Bu saat oldu ebi toparladım, çoculara yemek hazırladım, ödev takibi okul hazırlığı falan derken henüz hiçbir şey yemedim. Birazdan öğle yemeği yiyip sporuma başlıyorum bakalım :) Gitsin kilolar inşallah.
İnşallah, tekrar hoş geldiniz 🥰 ay Tank Girl e düşeceksiniz herhalde 😍 bayagidir bizim gruba denk gelen olmadı. Gruplar kilo durumuna göre sıralanır. Eve dönünce bakayım 🤗

Şu şekilde, bu sadece bir kısmı

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-16-13-50-09-489_fitnesscoach.workoutplanner.weightloss.jpg
    Screenshot_2024-05-16-13-50-09-489_fitnesscoach.workoutplanner.weightloss.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 5
Hoşbulduk Teşekkürler, En Yakın Zamanda İnşallah Akıllı Saat Edineceğim O zaman 😊 Ben Leslie Şeklinde Değilde Telefon Uygulamalarından Yapıyorum Sporu, Örnek Olarak Atayım Hemen, Bu Arada Boyum 1.62,kilo 75 🥲 Hedef Kilo İnşallah 60
Akilli saat alana kadar ihtiyacım olduğunu bilmiyordum çok kullanışlı oluyor tavsiye ederim. Topikte de kanitlarda çok işe yarıyor. Dün çok adım atamadım ama evi boyadım 1500 kalori yakmisim. Ne ceza kalir ne bir şey 😅 ama olmasaydi kanitlayamazdim.
Kiloyu tartı fotoğrafıyla alıyorum ☘️ tartı günümüz salı günü. İster bugünden atın isterseniz salı atarsınız. Çünkü başlangıç kilonuza göre yüzde alıyoruz. İlk sayfayı okudunuz değil mi? Aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz

X