Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Günaydın arkadaşlar. Dünden bugüne 200 gram verebilmişim ben daha fazla bekliyordum ama sanırım regl olmak üzere olduğumdan ödem falan topluyorum🤒 Migrenim de devam ediyor, bakalım bugün nasıl geçecek.
1 haftadan önce tartilmak pek sevdiğimiz bir şey değil canım çünkü insanın motivasyonunu bitiyor. Doğru sonuçta vermiyor bilgin olsun 🌹

O alt soldaki 3 kat atılmış haliydi
Eki Görüntüle 3428486

Ohh mis gibi olmuş. Koyu renk özellikle ışıksız yerlerde boğuyor insanı gerçekten. Benim ev de ilk geldiğimizde komple koyu kahverengiydi. Taşınırken en açık griye çevirdik şimdi daha açık bi renk istiyorum ama sizin gibi kendim yapmaya cesaret edemem ben☺️

Ohh mis gibi olmuş. Koyu renk özellikle ışıksız yerlerde boğuyor insanı gerçekten. Benim ev de ilk geldiğimizde komple koyu kahverengiydi. Taşınırken en açık griye çevirdik şimdi daha açık bi renk istiyorum ama sizin gibi kendim yapmaya cesaret edemem ben☺️
Bir dönem çok beğenerek yaptık bu grileri. O zaman öyleymis demek. Şimdi sadelik ferahlık istiyor insan değil mi

Bantladim ama bazı yerlere yetmedi ya. Kapıları da bantladim güya ama sildim durdum. Yine de değdi biliyor musun beyaz beyaz 🥰 karabasan gibi üstüme geliyordu o gri. Bugün de oğlumun okuma bayramı var. Yarın misafirim var. Yine hazırlık temizlikle geçer. Pazar günü dinlenirim artık

Cıss 7.000 geliyaa ☠️❤️ bu arada zaten adım cezan yoktu dbsmkaak çünkü uyarı gelince ceza kalkıyor bilirsin. Baktım atıyorsun sesimi cikarmadim 😂 ama zaten senin rutinin o şekilde 😏

Ay doğru ya tamam canım 👑

ahaha sohbet edelim derken ceza yedik iyi mi :confused:

cok uykum var choco gene bugun, yaz bana ceza da birazcik acilayim.

bugun cocuklari oradan oraya tasicam, aralarda yururum ins.

Sonunda kendime akıllı saat aldım bu vesileyle 😅 2 bin adım daha atmıştım ama akıllı saat telefona bağlandığında ilk attığım 2 bin adım silindi sıfırlandı Yani Toplam 4bin adım normalde🥲 Sporada Devam 😌
IMG_20240517_131422.jpg

Cezamız 10.000 adımdı canım ekran görüntüsü gelmemiş. 10.000 atamayanlar için Leslie yapılacaksa 45 dk demiştik. Kardiyo için 30 dk. Bugüne ait görüntü varsa bekliyorum
Yok kaptanim bisiklet sürdüm yarim saat vide 5.000 kusur adimim var.
Menüm dün tek ögün

Ikindi 16.30
Yogurtlu kabak Spagetti
2 dilim Pizza

6 7 Antep fistigi

Cok yorgunum , daha ders calismam gerek. Ev temizlenecek ,yemek yapmam lazim.

Ya ben ayak uyduramiyorum sanki ;( 😢 eve yorgun geliyorum , evdekiler de ac oluyor ben de kendime özel biseyler hazirlamaya enerjim kalmiyor bazen.

canim zaten kendine gore bir duzen olusturmalisin.

atiyorum bugun menunde fastfood var, onun yanina hazirlikli olup bir salata cikabilsen mesela, yedigin miktari dusurup bir denge kurabilirsin. (bu arada senin secimin de kotu degil, sadece ornek olarak yazdim, bence senin menun guzel olmus.)

Ben en azindan kendim icin boyle bir duzen kurmaya calisiyorum. Yoksa full ev yapimi olsun, kalorisi az olsun, besleyici olsun vs vs diye zorlarsam olmuyor aynen dedigin gibi.

Ya ben ayak uyduramiyorum sanki ;( 😢 eve yorgun geliyorum , evdekiler de ac oluyor ben de kendime özel biseyler hazirlamaya enerjim kalmiyor bazen.
Çok iyi anlıyorum. Zaten sağlıksız şeyler pişmiyordur genelde. Porsiyon kontrolüyle hallet. “Porsiyonları azalt"😬
Müsait olduğun vakit önden iki üç günlük hazırlık ya da ön hazırlık yapmayı dene. Allah kolaylık versin.

Günaydın arkadaşlar. Dünden bugüne 200 gram verebilmişim ben daha fazla bekliyordum ama sanırım regl olmak üzere olduğumdan ödem falan topluyorum🤒 Migrenim de devam ediyor, bakalım bugün nasıl geçecek.
Günlük değişimler çok realistik olmaz. Haftalık en iyisi. Aç karnına, boşaltılmış bir sindirim ve boşaltım sistemiyle mümkün olduğunca az kıyafetle :)

Kalkar Kalkmaz Ilık Limonlu Su

Sabah 11 de kahvaltı
2 Yumurta
4 yeşil zeytin
2 dilim Salatalık
1 Dilim Peynir
Yeşil Çay

Saat 14.00 Ara Öğün
4 Kaşık Yoğurt içine 1 dilim salatalık üstüne de zencefil, pul biber, kimyon, karabiber

Saat 18.00 Akşam Yemeği
4 Kaşıl Bulgur Pilavı
4 Kaşık Tavuk Yemeği
Biraz Ezogelin Çorbası
Bolca salata

Adımı gece atacağım bende spor sayımla birlikte 😊

Bayıldım. 😍😍 Ellerine emeğine sağlık.
Ellerine sağlık canım, çok güzel olmuş ferah ferah :KK19::nazar:💐
Çok teşekkür ederim kızlar 🤗🌹

Sonunda kendime akıllı saat aldım bu vesileyle 😅 2 bin adım daha atmıştım ama akıllı saat telefona bağlandığında ilk attığım 2 bin adım silindi sıfırlandı Yani Toplam 4bin adım normalde🥲 Sporada Devam 😌
Eki Görüntüle 3428583
Yaa çok iyi yapmışsın 😍 bak gör artık onsuz şuradan şuraya gitmek istemezsin 😁 sanki vücudumun bir parçası gibi oldu
Yok kaptanim bisiklet sürdüm yarim saat vide 5.000 kusur adimim var.

Menüm dün tek ögün

Ikindi 16.30
Yogurtlu kabak Spagetti
2 dilim ☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️ Pizza☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️

6 7 Antep fistigi

Cok yorgunum , daha ders calismam gerek. Ev temizlenecek ,yemek yapmam lazim.
Suspuscum ceza tamam olmadığı için malesef 1 uyarı daha vermek durumundayım. 2. Uyarı oldu. 3. Uyarı diskalifiyedir dikkatli olalım.
Uyarıyı sildirmek için grup yıldızı olmak gerekir. 2 aydir benimde 2 uyarım vardı. Aylık sonuçta + gelerek almıştım. Ama grup yıldızı ola ola sildirdim. Böyle ceza diskalifiye falan bakınca sevimsiz görünüyor olabilir ama bize bunlar yaradı biliyor musun. Ben 3. Uyarıyı almamak için elimden geleni yaptım. Çünkü burada olmak istiyorum. Hedeften sapmamak istiyorum. Bu kurallar bizi bir noktada kendimize getiriyor

Bu arada 7.000 adım ilistirdim 🏃 diyet dışı adı vardı

Evde ne varsa canım biraz biraz yeniyor böyle durumlarda yapacak bir şey yok. Bende hep kendine özel diyet yemeği yapanlara çok ozenirim. Değişik değişik kürler bir şeyler üşenmeyip hazırlarlar. Şu sıra bende o kadar yoğunum ki. Yemeklerin yanına corba yapmaya çalışıyorum mümkün olduğunca. Çünkü o bana uygun olur. Kızartma yerine az yağla fırınliyorum. Böyle ufak ufak değişiklikler.
Kendini üzme ♥️

Çok teşekkür ederim kızlar 🤗🌹

Yaa çok iyi yapmışsın 😍 bak gör artık onsuz şuradan şuraya gitmek istemezsin 😁 sanki vücudumun bir parçası gibi oldu

Suspuscum ceza tamam olmadığı için malesef 1 uyarı daha vermek durumundayım. 2. Uyarı oldu. 3. Uyarı diskalifiyedir dikkatli olalım.
Uyarıyı sildirmek için grup yıldızı olmak gerekir. 2 aydir benimde 2 uyarım vardı. Aylık sonuçta + gelerek almıştım. Ama grup yıldızı ola ola sildirdim. Böyle ceza diskalifiye falan bakınca sevimsiz görünüyor olabilir ama bize bunlar yaradı biliyor musun. Ben 3. Uyarıyı almamak için elimden geleni yaptım. Çünkü burada olmak istiyorum. Hedeften sapmamak istiyorum. Bu kurallar bizi bir noktada kendimize getiriyor

Bu arada 7.000 adım ilistirdim 🏃 diyet dışı adı vardı
7.000 küsur adim tamamdir. 🫡

Grup yildizi olmak icin de en cok kilo vermem gerek degil mi ?

Kizlar bana karbo degeri düsük karabugday, kinoa gibi alternatif önerilerizi bekliyorum. Dolaba haslanmis koyacagim ki bi yerden gelince salata vs yapmam kolay olsun.

X