Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

20 Mayıs menü
12 PM 1 yumurtalı avokadolu domatesli tortilla.
Kayısılı çay
4 çilek
1 kahve granül(sevmem ama başka kahve yoktu masada)
Oruç tutamadım ama bir ziyafet sofrasından granül kahveyle kalkmak gibi bir imtihan atlattım. Chocolita Chocolita
Adım son gece yürüyüşü ayarıyla15074. Dutt Dutt
20K hayal oldu.
Tartılmak için sabahı beklersem oradasaat öğlen 2 gibi olacak. Beklemezsem en az yarım kilo fark olacak bazen 1. Çok zor bir durum ne dersiniz my captains Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• E05097CD-D7C6-4116-BCB3-6FF4EF61F641.jpeg
    E05097CD-D7C6-4116-BCB3-6FF4EF61F641.jpeg
    56,8 KB · Görüntüleme: 8
20 Mayıs menü
Kayısılı çay
4 çilek
Oruç tutamadım ama bir ziyafet sofrasından granül kahveyle kalkmak gibi bir imtihan atlattım. Chocolita Chocolita
20K hayal oldu.
Tartılmak için sabahı beklersem oradasaat öğlen 2 gibi olacak. Beklemezsem en az yarım kilo fark olacak bazen 1. Çok zor bir durum ne dersiniz my captains Chocolita Chocolita Dutt Dutt
kaptanım daha iyi bilir ama gormedi sanirim mesajı oglumun kursu var demisti bugun icin ,ikiyi gecmemek kaydiyla kabul ediyordu tartilari mesajlara aksamuzeri toplu bkicagini soylemisti ,eksi gormek daha cok motive eder 🥰

Benim 14 günlük helikobakteri vardı.Gerçeği ben 13 güne kadar ancak dayanabildim.16 Mayıs Perşembe günü bitirdim. O günden sonra sadece lansor isimli mide koruyucu kullanıyorum. Daha önce ilaç içtikten sonra ara ara olan sağ kulak çınlaması ilaçları kestikten sonra şimdi gece gündüz demeden ara vermeden devam ediyor. Solda da hafif çınlama var.Bu normal mi yani geçici mi? Sizde de oluyor muydu? Bu saatte sesle uyandım ve inanılmaz bir şekilde çınlıyorlar.😥😥😥
Çok geçmiş olsun. Yanlış yere yazdınız sanırım

20 Mayıs menü
Kayısılı çay
4 çilek
20K hayal oldu.

Salı günü öğlen 2 aç olduktan sonra herkes için geçerli canım gönderebilirsin

Günaydın ☀️
Güzel bir gün diliyorum.

İlk Bildirim Gelsin 💕

21 Mayıs Kilo Bildirimi

7 Mayıs 76,25

21 Mayıs 75,85

Fark : -400 gram

Yüzdeliği : -0,524 gram Chocolita Chocolita 💕
Eki Görüntüle 3430172

Gayet güzel sonuç aslicim ♥️

Bu güzel birşey 🥺 75 idim ilk tartıldığımda yami Perşembe günü, ama fotoğraf çekememiştim 🥺 boyum 1.62 Hedef kilo 60 Chocolita Chocolita
Eki Görüntüle 3430180

Başlangıç kabul edicez ama sen kendi başlangıcını biliyorsun önemli olanda bu 🌷eksildikce gelen mutluluk 🤗 çok daha fazlasını vereceksin.

Gunaydin kizlar
Gecen hafta: 72.30
Bugun: 71.50
Fark 800 gram
Yuzde %1,106
Chocolita Chocolita

Nurccc resmen döndüğünü belli ettin şu an 😍 maşallah yine süpersin

Chocolita Chocolita
Geçen hafta 75,8
Bu hafta 73,8
Fark -2 kg
Yüzdem 2,6385
Eki Görüntüle 3430192

Sonuç mük 😱😱😱😍😍😍 liste ise yaramış bu nee 🔥

Chocolita Chocolita ben sabitim ☹️ cok yoruldum haftasonu, odemdir diye düşünüyorum, az da olsa eksiyimdir. Ama cok eksi olmayi hedeflemistim 😕

Eki Görüntüle 3430204

Olsun haftaya güzel fark atarsın. Güzel adimladin bu hafta. Belli ki bir şeyler ters gitmiş. Bende regl + siyla gelicem şimdi

Verilen -100 gr
Yüzde olarak 0,156 🥲🥲

Chocolita Chocolita
Hep söylediğim gibi eksi eksidir 💥
İleriye doğru bir adım varsa sonuç iyidir

X