Boşanma davası actim babamın evindeyim

incican7272

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2015
32
1
Boşanma davası açtım mahkeme evi bana tahsis etti sizce babaminn evinde kalmakmi eve geçmek mi calismiyorum şuan bir yaşında bebeğim ve on yaşında oğlum var

Boşanma davası açtım mahkeme evi bana tahsis etti sizce babaminn evinde kalmakmi eve geçmek mi calismiyorum şuan bir yaşında bebeğim ve on yaşında oğlum var

Çocukların düzenini bozmamak için madem evi verdiler evde otur tabiki. 10 yaşındakinin okulu var, ne işi var kalabalık evde. Ödev yapacak ders çalışacak. Banyosu var vs

Evde huzursuzluk verirmi size ....bilemedim çocukların düzeni degismese iyi olurdu ama hayat işte. ...babanızın huyu suyu eski eşinizin tavrı önemli bu konuda....nerede huzur olacaksa orayı tercih edin diyorum

Nasıl gecineceksin ? Kira yok da elektrik su ,market vs. Aynı sehirdeyseniz annen çocuğa bakabilirse baksın sen de ise gir. Kendi düzenin olması daha iyi hem senin hem çocukların için.

Çalışmadan nasıl geçineceksiniz ? O eve geçseniz evi nasıl geçindirecekseniz ? Büyük çocuk zaten okula gidiyordur küçüğüde annenize bırakıp iş bulun bebce biran önce. Yoksa o eve geçmenin hiç bir mantığı yok paranız olmadıktan sonra. Nafaka bağlanır ama o hiç birşeye yetmez. Çalışmayacaksanız annenizin evinde durmaya devam edin.

Mahkeme verdiyse boşanana kadar evinde kal. Kalmadığının tespitini talep edebilirler.

Boşandıktan sonra zaten yüksek ihtimal döneceksin annenlere.

Siz iki yıl önce yani 2022 de yine boşanma davası açmışsınız 7 yaşında tek çocuğunuz varken. Barışıp bir çocuk daha yapıp yine mi boşanma davası açtınız? Çocuğunuzun aşağıda anlattığınız psikolojisi bu iken neden ikinci çocuğu bu derde ortak ettiniz yazık değil mi?

Herkese merhaba bir ay evvel boşanma davası actim 7 yaşında bir oğlum var kıyameti yaşıyorum desem yeridir oğlum babasına çok düşkün asla bosanmamizi istemiyor yemeden içmeden kesildi babası annen ne derse ne şartı varsa kabul ederim demiş ama annen senin için birşey yapmıyor demiş çocuk beni suçluyor var mı daha evvel başına gelen veya avukat arkadaşlar aynı şeyleri yapması halinde çocuğun velayetini bana vereceğine hiçbir hak talep etmeden bosanacagina dair imzalata bileceğim bir sözleşme veya senet herhangi hukuki gecerliligi olabilecek bir durum

X