Bu belirtileri yaşayan var mı

deryaozan34

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
239
76
Kızlar merhaba bat 7 gün var benim iki gündür ateşim çıkmış gibi iç üşümesi derler ya o tarz bir durum yaşıyorum ateşimi olcuyoruz ama gayet normal, bir de diğerine göre küçük olan göğüs ucum aşırı sert ve çevresi daha da kızardı diğerine göre, bu durumları yaşayan var mı 🤦🏻‍♀️

Edit: Bir de genelde ayağa kalkınca belime ve kasıklarıma çok anlık regl sizisi gibi sizi giriyor ama anlık ve şiddeti çok hafif 🤷🏻‍♀️

Benim ilk belirtilerim çok acıkma geğirme :) ondan mı bilmiyorum çok uykum geliyordu sağ kasığıma iğne batıyordu sanki bide göğüslerim baya şişti ama ağrı yoktu

Benim ilk belirtilerim çok acıkma geğirme :) ondan mı bilmiyorum çok uykum geliyordu sağ kasığıma iğne batıyordu sanki bide göğüslerim baya şişti ama ağrı yoktu
Ben de de ilk zamanlar batma vardı ama şu an çok hissetmiyorum ama halsizlik yaşıyorum gerçekten çok yoruluyorum 😮‍💨😮‍💨

Kızlar merhaba bat 7 gün var benim iki gündür ateşim çıkmış gibi iç üşümesi derler ya o tarz bir durum yaşıyorum ateşimi olcuyoruz ama gayet normal, bir de diğerine göre küçük olan göğüs ucum aşırı sert ve çevresi daha da kızardı diğerine göre, bu durumları yaşayan var mı 🤦🏻‍♀️

Edit: Bir de genelde ayağa kalkınca belime ve kasıklarıma çok anlık regl sizisi gibi sizi giriyor ama anlık ve şiddeti çok hafif 🤷🏻‍♀️
Benim karnım alt tarafı biraz sertti ve şişkinlik var gibiydi goguslerdr hassasyi ama genel olarak adet belirtileri oldu regl gününe kadar sonrasında batmalar başladı kasikta

Ben hamilelik yaşamadım 😣ama en yakın arkadaşım göğüsleri o kadar acıyordu ki ağlayarak sütyen takıyorum çok sert diyodu sonra hamile olduğunu öğrendi inşallah sizdede vardır rabbim isteyen herkese nasip etsin

Bence herkesin belirtisi farklı . Ben erken gebelik testi yapmıştım tek çizgiydi masaya bırakıp dışarı çıkmıştım 4 saat sonra geldiğimde o kadar hafif bi çizgi belirmişti sonraki gün daha belirgin çıkmıştı aslında sizde erken gebelik testi yapsanız çıkar

Bence herkesin belirtisi farklı . Ben erken gebelik testi yapmıştım tek çizgiydi masaya bırakıp dışarı çıkmıştım 4 saat sonra geldiğimde o kadar hafif bi çizgi belirmişti sonraki gün daha belirgin çıkmıştı aslında sizde erken gebelik testi yapsanız çıkar
Yarın 6 gün kalmış olacak sabah bir yapayım dedim ben de 🥹

Merhaba bir buçuk yıldır evliyim ve bir senedir çoçuk denemelerimiz oldu bir gebelik yaşadım . Ve düşük yaptım sağlıksız ilerlediği için geçen ay takvime göre yumurtlama günü ve sonraki günü değerlendirdim maalesef hamilelik oluşmadı en son regl I’m 29 Nisan da bitti 28 gün sürüyor nisanın 2 5 7 sinde birliktelik oldu takvime göre 8 yumurtlama günüydü adetime dokuz gün kalmasına rağmen sağ kasığımda şiddetli ağrı var dizlerim ağrıyor fazlasıyla gaz var adet belirtiler için çok erken mi forumdan okuyorum yaşadığım herşey hamilelik belirtileri gibi . Bu ay birliktelik yaşarken doggy pozisyonunda birlikte olduk sperm daha çok içerde kalıyormuş diye kaşık ağrıları fazlasıyla can sıkıcı olmaya başladı bu şekil olup hamile kalan var mı

Benim ateş değil ama sıtma tarzı anlık üşümem oluyor , göğüslerde ağrı, kızarıklık ve sertlik var bel kaşık ve bacak ağrılarım da var bir ara geçer gibi oluyor sonra yine devam ediyor 2 gün sonra da regl günüm

Eklentiler

• IMG_20240519_145128.jpg
    IMG_20240519_145128.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 25
X