Bu belirtileri yaşayan var mı

Hayırlı olsun inşallah 🌸 benimde 7 gün var belirtilerin bazıları bende de var ama özellikle yatma isteği var sürekli normal test yaptım çok silik çıktı erken test alıp yapmak için sabırsızlanıyorum
Allahım gönlümüze göre versin inşallah inanın zaman hiç geçmiyor sizi çok iyi anlıyorum pozitifi görünce de bu sefer diyorsun kanda ne çıkacak acaba 😅 inşallah güzel haberler alacağız inanıyorum mutlaka haber verin 💜

Evet ovulasyon testi kullandım 😇
İlk denemenizde oldu yani dimi? Ya bende bir hafta tarlusal kullandım adet olabilmek için düzensizim. Kullanmadan önce kan testi vermiştim negatif çıkmıştı. Dün bi deniyim dedim ovulasyon pik çıktı, bugünde denedim bugün de pik çıktı. Anlamadığım yani ilaçtan mı böyle çıkıyor acaba, yoksa hamile miyimdir bilemedim ya

Eklentiler

• IMG_7939.jpeg
    IMG_7939.jpeg
    86,7 KB · Görüntüleme: 8
Allahım gönlümüze göre versin inşallah inanın zaman hiç geçmiyor sizi çok iyi anlıyorum pozitifi görünce de bu sefer diyorsun kanda ne çıkacak acaba 😅 inşallah güzel haberler alacağız inanıyorum mutlaka haber verin 💜
Evett insanın sevinci hemen kursağında kalıyor hemen aklına başka olumsuz sorular geliyor 🙈 Amin inşallah hepimiz güzel haberler alalım 🌸

Adetimi 3 gün geçti erken gebelik testi yaptım hafif silik çıktı ama adet olacakmışım gibi sancım var hafifte kahverengi akıntım yardıöcı olurmusunuz

Adetimi 3 gün geçti erken gebelik testi yaptım hafif silik çıktı ama adet olacakmışım gibi sancım var hafifte kahverengi akıntım yardıöcı olurmusunuz
Canım sancı bana da arada giriyor özellikle anı hareket edince ve dün mesela yorulmuştum akşam daha çok ağrım olmuştu uzun süreli değil girip çıkan sancılarım vardı, yerleşme kanaması ne hiç bilmiyorum yaşamadım ama belki odur yarın sabah mutlaka tekrar test yap bence Rabbım yüzümüzü güldürsun inşallah ❤️

1000006495.jpg

Canım sancı bana da arada giriyor özellikle anı hareket edince ve dün mesela yorulmuştum akşam daha çok ağrım olmuştu uzun süreli değil girip çıkan sancılarım vardı, yerleşme kanaması ne hiç bilmiyorum yaşamadım ama belki odur yarın sabah mutlaka tekrar test yap bence Rabbım yüzümüzü güldürsun inşallah ❤️
Tamam teşekür ederim,❤

Canım var gibi bence benim de bu şekilde çıkıyor şu an bata 2 günüm var yarın nasipse kan vereceğim bence sen de ver hem emin olursun ❤️ bir de senin farklı olarak gecikme de var
İnşallah pozitif çıkar rabbim isteyen herkese versin kanama ağrı felan olunca biraz korktum 3 düşük yapmıştım

X