bu hafta sonuç alanlar

ebrizm

Prenses Beril in annesi
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
2.133
13
Arkadaşlar bu hafta sonuç alanlar lütfen buraya yazarak bizlerle paylaşsınlar. Bizlerde tadamadığımız bu duyguyu sizinle tatmaya çalışalım. Sevgiler

Ebrucum özelede Yazdim Sana Idrar Testim Negatif Ne Yazki Kiii...
Ama Hayirliysa Olsun Demiştim Demek Ki Değilmiş O Nedenle üzülmüyorum.... Sen De üzülme

Ama Hayirliysa Olsun Demiştim Demek Ki Değilmiş O Nedenle üzülmüyorum.... Sen De üzülme

Kısmet tatlım ya inşallah 2. denemelerimiz olumlu sonuçlanır. Hakkımızda hayırlısı.:teselli:

Arkadaşlar bu hafta sonuç alanlar lütfen buraya yazarak bizlerle paylaşsınlar. Bizlerde tadamadığımız bu duyguyu sizinle tatmaya çalışalım. Sevgiler

Benim test tarihim 28 ocak yani pazartesiye.İnşallah olumlu olur.Beklemek çok zor.Bir gün iyi bir gün kötüyüm moral bakımından.Bugün iyi günüm.İnşallah Allah hepimizi görür de bizlere yardım eder.Çok zor bir şeyle savaşıyoruz gerçekten .Sevgiler...........

Arkadaşım kan testi pozitif çıkar belki niye moralini bozuyorsun

Benim test tarihim 28 ocak yani pazartesiye.İnşallah olumlu olur.Beklemek çok zor.Bir gün iyi bir gün kötüyüm moral bakımından.Bugün iyi günüm.İnşallah Allah hepimizi görür de bizlere yardım eder.Çok zor bir şeyle savaşıyoruz gerçekten .Sevgiler...........

beklemek zor ama inşallah pozitif sonuç alırsın ve her şeye değer.

:teytey::teytey::teytey:Kızlar çok mutluyum Allah herkese nasip etsin İnşallah. Kanda hcg pozitif çıktı.

Ebrizm nerdesin benim pozitif çıktı.

allahım bizi sevindirdi ççok sevindim tatlım ya sabahtan beri öldüm meraktan teminden beride siteye giremiyorum. Allahım dualarımızı kabul etti deüerin kaç çıktı?

Hala inanamıyorum biliyormusun. Doktorumla görüştüm, Niye sevinmiyosun dedi bana.

Allahım çok şükür sana yarabbim. İnşallah sana da nasip etsin.

Hcg 127 çıktı..............:sm_cool:

Yanımda olsan seni öpücektim tatlım valla inanamazsın şu an kalbim acayip atıyor allahım inşallah tamamına erdirir kucağına almayıda kısmet eder 17 gün sonra kese yi görebiliceksin heyyyyoooo. Bu arada helin hivdadan hiç haber yok.Şeniz

Yanımda olsan seni öpücektim tatlım valla inanamazsın şu an kalbim acayip atıyor allahım inşallah tamamına erdirir kucağına almayıda kısmet eder 17 gün sonra kese yi görebiliceksin heyyyyoooo. Bu arada helin hivdadan hiç haber yok.Şeniz

Canım benim sen bana çok destek oldun saol. Allah seninde yüzünü güldürsün inşallah.:içelim:

:teytey::teytey::teytey:Kızlar çok mutluyum Allah herkese nasip etsin İnşallah. Kanda hcg pozitif çıktı.

canım çok sevindim allah analı bablı büyütsün inşallah darısı benim ve tüm isteyenlere inşallah :dance::teytey::teytey: helin ne yaptı peki onuda mera ediyorum

Canım benim sen bana çok destek oldun saol. Allah seninde yüzünü güldürsün inşallah.:içelim:

daha 9 ay birlikteyiz. Bazen gerçekten aynı durumu yaşıyor olmakla anlaşılıyor. Banada millet teselliler verirken eşim ve annem bile anlamadılar ama burda birbirimizi anlıyoruz aynı aşamalardan birebir geçtiğimiz için. Allahım inşallah ikizdir. O konuda bir şeyler dedilermi.

X