Bu instagram çekilişinden bişey kazanan var mı?

Çekiliş dediğiniz tam olarak ne anlamadım ama mesela kitap blogları var, onlar instagram hesaplarından kitap çekilişi filan yapabiliyorlar. Bazen yayınevleri de yapıyor. Ama dolandırıcılar da var. Size nasıl zarar verebilirler, herhangi bir özel bilginizi istiyorlar mı gibi kısımlara bakarsanız, zaten niyetlerini anlarsınız bence.

Yeğenim çanta kazandı bende inanmıyordum ama kazanan varmış🤣
Hatta annesine anne çanta kazandım demiş annesi hadi ordan demiş iki gün sonra kargo gelince anlamış🤣🤣
Şansa bak ya ne güzel bana bi çekiliş çıksa aşırı mutlu olurdum. Tanıdığın birinin aldığı hediyeden daha heyecanlı.

Çekiliş dediğiniz tam olarak ne anlamadım ama mesela kitap blogları var, onlar instagram hesaplarından kitap çekilişi filan yapabiliyorlar. Bazen yayınevleri de yapıyor. Ama dolandırıcılar da var. Size nasıl zarar verebilirler, herhangi bir özel bilginizi istiyorlar mı gibi kısımlara bakarsanız, zaten niyetlerini anlarsınız bence.
Takipçi kasmak için siteler var değişik hediyelerverip istenilen sayfaları takip etmeniz isteniyor ve çekilişle hediye veriliyor piskolojimi bozdular daha ne gibi zararı olacak 😂

Ya çıkarsa diye umut ediyoruz anca :KK48:

Ben de şef bıçağı kazandım ama geneli reklam takipçi için oluyor. Hediye falan vermiyorlar

Valla benim annemin bir arkadaşı kolye kazanmış :KK70:

Altın ,yada çok pahalı hediye kazananların linklerine baktığımda hepsi sahte face yada tanıdığı .. 8 tane fake hesap varsa 2 tane normal gerçek kişi kazanıyor.. 10 kiisi kazanmıyor 2 kişi yani.. çok dikkat ettim buna.. bir kaç kez tek tek inceledim bu tarz çekilişleri .. ufak tefek küçük çapta hediyeler tamam evet ama .. diğerleri inandırıcı degil

Altın ,yada çok pahalı hediye kazananların linklerine baktığımda hepsi sahte face yada tanıdığı .. 8 tane fake hesap varsa 2 tane normal gerçek kişi kazanıyor.. 10 kiisi kazanmıyor 2 kişi yani.. çok dikkat ettim buna.. bir kaç kez tek tek inceledim bu tarz çekilişleri .. ufak tefek küçük çapta hediyeler tamam evet ama .. diğerleri inandırıcı degil
Fake dediginizide sonucta bir insan acmis benimde bir tane gercek hesabim birkac tanede cekilis icin actigim hesabim.var gercek hesabimada ciktigi oluyor cekilis icin actiklarimada para kazandigimda oldu canta yuzuk vsde ustelik cekilis yapan hicbir tanidigim yok inanmak zorunda değilsiniz tabiki ama cikoyor yani

Fake dediginizide sonucta bir insan acmis benimde bir tane gercek hesabim birkac tanede cekilis icin actigim hesabim.var gercek hesabimada ciktigi oluyor cekilis icin actiklarimada para kazandigimda oldu canta yuzuk vsde ustelik cekilis yapan hicbir tanidigim yok inanmak zorunda değilsiniz tabiki ama cikoyor yani
Her heee

Her cekilis sayfasi gercek degil ama bu isi hakkiyla yapan sayfalarda var yeni nesil reklamcilik diye bir kavram var.koskoca 2milyonluk sayfalar isi gucu yok saatlerini harcayip insanlari kandirmak icin adlarini karalamazlar.sen inanma canim biz kazananlara yer acilsin sansimiz artsin😉

X