Bugün ne aldin kaç tl harcadin

Bu harcama konusunda güzel bir ayara ihtiyacım var.

Arkadaşıma gittim döndüm yol parası 14 tl.
Sigara su elma ceviz çikolata aldım 30 tl ödedim.
Normalde sigara içmiyorum canım çekti aldım :eek:

Günü 44 tl ile kapattım. Yarın işe servisle gidicem. Öğlen yemeğini yemek kartıyla yicem. Bir kargo göndermem gerek 10 tl tutar.

Bugün: 44 tl
Yarınki hedef: 10 tl

bu yıl sebze meyve acayip pahalı geliyor gözüme. Pazara gitme alışkanlığımız yok zaten vakitte yok. Ben mandalinayı 2 seferdir 4.95e alıyorum yani daha uygunları varda satsuma bu fiyat. Muz 6-7lira mecbur alıyoruz, kabak da 4tl idi almadım mesela, zaten artık hazırladığımız kışlıklardan takılırım ben. Deepfreeze de bamya, doğranmış yeşil biber, semizotu, barbunya, bezelye, karışık kızartmalık, yeşil fasulye var. Domates konservesi yaptık bir de herşeye kullanıyorum ben çok pratik oluyor.

Kumbaramdan alarak bende bi takim ihtiyaclarimi aldim
2 tane sifir kol.
3 tane tayt
Eşime kişlik corap
Bi tane bluz.
Ceviz kayisi parlatici :)
100 ü buldu. Bugun çarşi gunuydu gitmisken eksiklerimi aldim

bende 2 gündür 100 e yakın harcadım. hesabımda 80lira vardı onu da harcadım. eger o paraya gram alsaydım harcamazdım. nakit durunca harcanıp bitiyo bunu kesin kez anladım

pazar yaptım bugün 30 lira ile yazın sebzemi meyvemi alıyodum. artık 50lira haftalık pazara bütçe ayıracağim

bende 2 gündür 100 e yakın harcadım. hesabımda 80lira vardı onu da harcadım. eger o paraya gram alsaydım harcamazdım. nakit durunca harcanıp bitiyo bunu kesin kez anladım
benim de hesabımda 240 tl vardı gram olarak bozdurdum ve şuan 100 tl kaldı ki ayın sonuna kadar öyle bir meblağ da olmayacak kesin. en iyisi gözden uzak tutmak ya da tl de bulundurmamak.

bugün ekmek alıp geçeceğim eve tek masrafım o olur sanırım.

X