Bulaşık Makineleri Bulaşık Makinesi Hakkında Yardim

LimonReceli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2017
2.620
5.789
37
Arkadaşlar Merhaba,
Beyaz eşya ve mobilyada kdv ve ötv indirimi 1 hafta sonra bitiyor. Bu sabah bulaşık makinem bozuldu ve indirim bitmeden acil bulaşık makinesi almam lazım. Eski makinem boschtu ve çok da memnun değildim.
Etrafımdakiler samsungu tavsiye ediyor ama ben kararsizim. Halen satışta olan ve memnun olduğunuz makineleri tavsiye eder misiniz?

Ben arçelikten bir model beğendim ama emin değilim. (Arcelik 6343 modeli) Fiyati da cok uygun, 1250 tl. Acil yardımınız gerekli :)
Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden tesekkurler.

(Lütfen konumu hemen taşımayın, belki benim durumumda olan arkadaşlara da fayda sağlar:))

marka tavsiye edemiyeceğim ama şunları göz önünde bulundurun;
Tek sepet yıkaması olsun,
Çok fazla programı olmasına gerek yok zaten en çok iki farklı program kullanılıyor, program sayısı arttıkça fiyat da artıyor,
Servis ağı geniş bir marka olsun,
En üstte kaşık çatal rafı olmasını asla tavsiye etmem, tabi ayrı bir çatal kaşık sepeti varsa o ayrı.
Bir de içi metal olsun. :)

marka tavsiye edemiyeceğim ama şunları göz önünde bulundurun;
Tek sepet yıkaması olsun,
Çok fazla programı olmasına gerek yok zaten en çok iki farklı program kullanılıyor, program sayısı arttıkça fiyat da artıyor,
Servis ağı geniş bir marka olsun,
En üstte kaşık çatal rafı olmasını asla tavsiye etmem, tabi arı bir çatal kaşık sepeti varsa o ayrı.
Bir de içi metal olsun. :)
Çok teşekkür ederim :)
Söylediğiniz özellikler bugün tavsiye edilen makinede var. Sanırım doğru yoldayım:) 4 program da fazlasıyla yeter muhtemelen, eski makinemin de tek programını kullanıyordum.

Çok teşekkür ederim :)
Söylediğiniz özellikler bugün tavsiye edilen makinede var. Sanırım doğru yoldayım:) 4 program da fazlasıyla yeter muhtemelen, eski makinemin de tek programını kullanıyordum.
Program sayısı tamamen para tuzağı bence :) ben de hep aynı programı kullanıyorum, makinam tek programlı bile olsa olurmuş :))
Beyaz eşya biraz şans işi, inşallah içinize sinen bir makina alırsınız, arçelik de iyi markadır

Yıllardır Arçelik kullanıyorum, içinin tekeri vs kırıldı biraz da çok taşındığımdan pas yaptı çarptıkları yerler.
Değiştirmeyi istiyorum ama daha bir kere bile servise ihtiyacım olmadı maaşallah taş gibi. Tertemiz yıkar ne çizilme ne kurutmama olayı yaşamadım o yüzden kıyamıyorum.

5 programlı ama içi az doluysa 1 saatlik tamamen doluysa 2:15 lik programı kullanıyorum program işi tamamen sahtekarlık.

Ama beyaz eşya şans işi. İyi şanslar :KK66:

Yıllardır Arçelik kullanıyorum, içinin tekeri vs kırıldı biraz da çok taşındığımdan pas yaptı çarptıkları yerler.
Değiştirmeyi istiyorum ama daha bir kere bile servise ihtiyacım olmadı maaşallah taş gibi. Tertemiz yıkar ne çizilme ne kurutmama olayı yaşamadım o yüzden kıyamıyorum.

5 programlı ama içi az doluysa 1 saatlik tamamen doluysa 2:15 lik programı kullanıyorum program işi tamamen sahtekarlık.

Ama beyaz eşya şans işi. İyi şanslar :KK66:
Öncelikle makinenize maşallah deyim :)
Teşekkür ederim cevabınız için. Program konusunda katılıyorum bu arada

Benim makinem samsung 1 yıl önce 750 lira gibi komik bir rakama almıştım 3 programlı çok memnunum kirli çıkarmıyor. Tek sorunu ses yalıtımı konusunda pek iyi değil bulaşık yıkanırken yanında olmadığım için sorun teşkil etmiyor.

Benim makinem samsung 1 yıl önce 750 lira gibi komik bir rakama almıştım 3 programlı çok memnunum kirli çıkarmıyor. Tek sorunu ses yalıtımı konusunda pek iyi değil bulaşık yıkanırken yanında olmadığım için sorun teşkil etmiyor.
Aaa ciddi misiniz, fiyatı cidden çok uygunmuş. Modelini paylaşabilir misiniz?
Bu arada maşallah:)

Aaa ciddi misiniz, fiyatı cidden çok uygunmuş. Modelini paylaşabilir misiniz?
Bu arada maşallah:)
Sabah dm model bilgilerini atayım (mutfağa gitmeye üşendim) :) üst sepetin yüksekliği ayarlanabiliyor. Tek sepet yıkıyor. Su kesik emniyeti var. Buzdolabım bulaşık makinem süpürgem samsung ve çok memnunum bozulsa tekrar samsung alırım ürün özelliklerine göre piyasadaki diğer markalardan çok daha uygun fiyatları

Ben de arçelik marka kullanıyorum 12 yıl oldu alalı 3 programlı ve çok memnunum.
Benimde tavsiye edeegim şey exspres yıkama olsun kurtarıcıdır.
1 saat bile olmuyor hem yuksek ısı da hem de harika yıkıyor.
Çok programlı olunca ben de sevmiyorum boş gibi geliyor

Merhaba şuan evimde Arçelik 6233 modeli var daha yeni aldık valla çok memnunum . 3 programlı tek sepet özelliği mevcut deterjanı Harika eritiyor fiyatı da uygun diye biliyorum çünkü tüm beyaz eşyayı mayısta 6000 tl gibi bir rakama almıştık. Onun dışında fazla özellikli olması sana birşey kazandırmıyo bence . Ki daha fazla sorun çıkartmasına sebeb oluyo sanki. Arçelik’in servis ağı Harika müşteri hizmetlerinde n kayıt oluşturuyorsun yarın evindeler. Annem yıllardır Arçelik kullanır başka asla bir marka kullanmadım çok memnunuz sevgiler

Uc asagi bes yukari hepsi ayni isleve sahip ama gonlumden gecen Samsung olur. Dilerim çok guzel gunlerde kullan :KK36:

Arkadaşlar Merhaba,
Beyaz eşya ve mobilyada kdv ve ötv indirimi 1 hafta sonra bitiyor. Bu sabah bulaşık makinem bozuldu ve indirim bitmeden acil bulaşık makinesi almam lazım. Eski makinem boschtu ve çok da memnun değildim.
Etrafımdakiler samsungu tavsiye ediyor ama ben kararsizim. Halen satışta olan ve memnun olduğunuz makineleri tavsiye eder misiniz?

Ben arçelikten bir model beğendim ama emin değilim. (Arcelik 6343 modeli) Fiyati da cok uygun, 1250 tl. Acil yardımınız gerekli :)
Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden tesekkurler.

(Lütfen konumu hemen taşımayın, belki benim durumumda olan arkadaşlara da fayda sağlar:))
Grundig kullanıyorum canım 5 programlı olanı 3 yıldır çok memnunum. Arçelik servis garantisinde zaten arçelik ürünlerinden şaşma derim. Annem de en az 10-15 yıllık bir arçelik bulaşık makinesi kullanıyor bi kaç kere servis gördü hala taş gibi.

X