Burberry Body İntense/Chloe Signature

Canım ben parfumevrenim den alıyorum instagramdan alacağım zaman memnun kaldım
Poudree orjinaldi ama ben üstüme sıkınca kalan geniz yakıcı kokusunu sevemedim. Mağazada koklayıp sevmiştim zaten poudreeyide mağazadan aldım instagramdan değil

Poudree orjinaldi ama ben üstüme sıkınca kalan geniz yakıcı kokusunu sevemedim. Mağazada koklayıp sevmiştim zaten poudreeyide mağazadan aldım instagramdan değil
Hımm anladım canım.
Ben de şimdiye kadar parfümevrenim den alıyordum memnundum, ilk defa kozmetikcim1 den aldım memnun kalmadım. Dekant olarak almıştım nr for her ve nr poudree, kesinlikle sahte olduğunu düşünüyorum canım. Bir daha da asla ordan almam zaten.

Teşekkür ederim canım. Code yi biliyorum arkadaşım kullanıyordu çok hoş zarif bir koku, ama kalıcılığı nasıldır bilmiyorum. Arkadaşım kışın kullanıyordu ama yazın nasıl oluyor bilmiyorum?

canım ben beyaz tenliyim mesela kalıcılığı yaz kış iyi..en azından birçoğuna göre daha iyi ama daha kalıcı bir parfüm önerin varsa alabilirim ben de deneyebilirim değişiklik iyidir.

Hımm anladım canım.
Ben de şimdiye kadar parfümevrenim den alıyordum memnundum, ilk defa kozmetikcim1 den aldım memnun kalmadım. Dekant olarak almıştım nr for her ve nr poudree, kesinlikle sahte olduğunu düşünüyorum canım. Bir daha da asla ordan almam zaten.
Muscent tavsiye ederim. Orjinaline çok yakın kokular

Muscent hiç bilmiyorum canım. Nerelerde var? Hangi kokuları iyi? Poudree var mı?
İnstagramda satışı var canım birde bazı eczanelerde sen takip et bence. Poudrede var ama denemedim crystal noir ile chanel chance başarılı ben birde coco noiri beğeniyorum

Aslında bunu da çok merak ediyorum. Ama hiç bir yerde tester ına denk gelmedim, kokusunu hiç deneyemedim bile. signature ile love storyi kıyaslayabilir misiniz?
tabii..
signature bana daha ağır gelir çiçek kokusu baskındır love story i düğünümde kullanmıştım çok masum ayrıca pudramsı çiçeksi harika bir koku denemenizi tavsiye ederim ayrıca thierry mugler allien de ek olarak tavsiye ederim masumiyet ve çekicilik içeren kokulardır

tabii..
signature bana daha ağır gelir çiçek kokusu baskındır love story i düğünümde kullanmıştım çok masum ayrıca pudramsı çiçeksi harika bir koku denemenizi tavsiye ederim ayrıca thierry mugler allien de ek olarak tavsiye ederim masumiyet ve çekicilik içeren kokulardır
Yaa tam istediğim gibi galiba. Testerına denk gelsem mutlaka deniycem ama, nasip olmadı bir türlü.
Alien çok önceden denemiştim, çok güzel bir koku ama çok çok yoğun, açılıp hafiflemesi baya zaman almıştı diye hatırlıyorum, bir de benim tarzıma göre günlük kullanım için uygun bulmamıştım diye hatırlıyorum.

Yaa tam istediğim gibi galiba. Testerına denk gelsem mutlaka deniycem ama, nasip olmadı bir türlü.
Alien çok önceden denemiştim, çok güzel bir koku ama çok çok yoğun, açılıp hafiflemesi baya zaman almıştı diye hatırlıyorum, bir de benim tarzıma göre günlük kullanım için uygun bulmamıştım diye hatırlıyorum.
O zaman love story i çok seversin bunun yanında pudralı olarak benim şuan kullandığım guerlain l instant magic deneyebilirsin muhteşem ❤️

O zaman love story i çok seversin bunun yanında pudralı olarak benim şuan kullandığım guerlain l instant magic deneyebilirsin muhteşem ❤
Tatlım guerlain l instant magic bir ara bunu da deli gibi merak ediyordum, malesef bunun da testerına hiç denk gelemediğim için deneyemeden vazgeçtim bu parfümden. Zaten baya pahalı bir parfüm denemeden alınacak gibi de değil. Peki madem kullanıyorsun o zaman detaylı bir şekilde yorum bekliyorum senden, kokusu kalıcılığı yayılımı nasıl, yaza uygun bir koku mu? vs vs.
Cevaplarsan sevinirim canım :KK200:

Tatlım guerlain l instant magic bir ara bunu da deli gibi merak ediyordum, malesef bunun da testerına hiç denk gelemediğim için deneyemeden vazgeçtim bu parfümden. Zaten baya pahalı bir parfüm denemeden alınacak gibi de değil. Peki madem kullanıyorsun o zaman detaylı bir şekilde yorum bekliyorum senden, kokusu kalıcılığı yayılımı nasıl, yaza uygun bir koku mu? vs vs.
Olsun kuzum sana mesaj atcağım akşam üzeri şimdi geceden geldim uyumamm lazım parfümle ilgili alabileceğin biryer var ☺️

X