Burhan'ın Çeyiz Topiği

Güzel olabilir önyargılı olmayayım ama ne bileyim aklıma hiç gelmez oradan almak. 😁 Benim bir Karaca var 12 kişilik. Çeyiz setinin içindeydi o. Nehir var günlük, marketten aldım, 6 kişilik. Bir de goldlar var o da Fecra diye bir marka. Onu evlendikten sonra aldım. Güzel çıktı, makinede yıkanıyor bir şey olmadı. 😁
Fecrayı aldım trendyoldan 900 TLye geldi. Bir de normal alıyım dedim. Karacada kalmamıştı, gittim Madame Cocodan aldım hahsh

Çeyizciler huu nerdesiniz yahu Madame Cocoda Pierre Cardinde English homede yüzde 70 indirim varmış. Peki bu salak Burhan ne yaptı gitti Madame Cocodan çatal kaşık bıçak seti aldı hepppsi çizikkk. Onun yerine git nevresim takımı alsana diyesin. İade edicem. Neyse sizden fikir alayım bilgilendiriym dedim.
Margaret Hale Margaret Hale Y yenGEnC @minerva1988
Ben yıllardır interin çatal kaşık bıçak setini kullanıyordum. Kararma bile yapmadı. Hem misafir, hem günlük almıştım. 🙈

Sunumluk çok güzel şeyler var nevoş. Bilirsin, Uygun AVM'de görmüştüm. 😁
Evet kare, yuvarlak minik tepsileri iyi oluyor. Üzerine beyaz minik porselen kaseler ile kahvaltı ya da kuruyemiş için güzel oluyor. Tabakları oluyor. Beyaz porselen ile çok yakışıyor.

X