Buz lazer terörü

en mükemmel ve kesin sonuç veren ikiliyi yapıyorlarmış bana da ilk alexsandrite yapılmıştı benim zamanımda buz lazer yoktu buz lazer yerine lumia aldım buz lazer yaptırsam belki de daha etkili olurdu
Valla inşallah dökülür bıktım çünkü artık. Ben ilk seansa girdim dökülmedi. Ara kontrol için gittim sadece alexsandrite kullanan yere tekrar atış yaptılar. Diyorum ki dökülmedi nokta nokta ama içinde derinin. Bu dökülme aşamasında işte dediler. Ben mi görmüyorum dökülen yerleri anlamadım valla :) çıkmadığı için de tereddüt ettim. Buzlazer yapılanlar yerler döküldü. Alexsandrite yapılan yer hâlâ tertemiz garip geldi bana. Olmazsa o bölgeye de Buzz lazer yaptıracağım.

Kararma ile ilgili bilginiz var mı
leke açıcı kremler var düzenli kullanmak gerek kullanırken de güneş kremi sürmelisiniz mesela bacaklara uygulayacaksanız... özel bölge içinde özel kremler var eczanede satılan iyi ve uygun fiyatlı markalarda var ama çok düzenli uygulamalısınız 1 kere bile aksatmayın ki o melanin baskılansın içerikli kremler işe yarasın

Merhabalar, buz lazer pahalı bir teknoloji. Tüm vücut ancak seans başına 1200 olur hadi olsun olsun 1000 olsun. Ben sadece kola bile 900 lira veriyorum 6 seans için ve alex. Sizinki ipl denen türden bir cihaz olabilir. Lazer işlerini iyi araştırmak lazım.

1200 iyiymiş ama kandırılmış olma ihtimaliniz var ben 4 sene önce 4000 den fazla para ödedim buz lazere etkisini de gördüm ilk seanstan itibaren
Tüylerim siyah ondan mı bilmiyorum ama size tavsiyem guvenilir bir yere başvurmanız , hastaneler önceliğiniz olsun

Annemde beyaz tenli ama kıllar siyahtı onda da çok etkili olmadı o 2. Paketi aldı.
Krem, o bu bizde aldık ama işe yaramıyor beğenmedim onları
Hastane fiyatları şuan aşırı yüksek ama memnun olan çok insan var.
Bana da genital için yüzde yüz demediler çünkü en garantilisi iğneli epilasyon onunda acısı çok korktum almadım.
Bir ağda var tüy azalma ve inceltme garantili.
Ben bir kez denemek için kullandım 13 yılı geçti hâlâ orada kıl yok.
Biraz pahalı ama çok beğenmiştim.
İsterseniz onun resmini atayım bulursanız bı deneyin.
Nedir acaba ismini paylaşabilir misiniz 😊

K Karadutlu ten renginiz nedir esmer misiniz?
Kumralım. Esmer değilim beyaz da değilim. Ama tüylerim açık kahve ve inanılmaz ince. Cımbızla almak istesem bile elimde kalıyor. Batık sorunum da var bu sebepten. Çıkamıyor kıllar derinin üstüne. Şükürler olsun baska saglik sorunum yok ama boyle ipek gibi tüysüz bi ten hayalim var

Ben 2 seans bir yere gittim bayağı azaldı benim hatta koltuk altım %90 kolum %80 özel bölge %40 bitti nerdeyse sonra dolandırıldım şimdi başka yere başlayacağım. Normalde ilk seanstan sonra dökülmeye başladı benim . Hatta özel bölge de elimle tuttum mu elime geliyordu direkt dökülmeler

Ben aşırı beyaz tenli ve açık renk tüylü bir insanım. Buz lazerden çok memnun kaldım. Tamamen yapan yer ve kişiyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Klinik tarzı bir yerde yaptırın derim. Bir iki kez aynı yerde başka bir uzman yapmak zorunda kaldı, hiç beğenmedim. Hele merdiven altı güzellik merkezimsi yerler hiç beceremiyor bu işi. Bırakın bitirmeyi bir arkadaşım boydan boya yandı öyle bir yerde. Benim bacaklarımda hiç çıkmıyor şu an, yıllardır epilasyon yapmıyorum. Koltukaltı ve genital bölge içinse 6 ayda bir atış yaptırıyorum bu kadar.

Bir de bana ilk başladığımda jiletle alıp öyle gelmem söylenmişti. Normalde hiç jilet kullanmış biri değildim. Aklınızda olsun.

Internetten buldum gittim. Yeni bir şehre taşınmıştım. Ilk isim bu kıl tüy muhabbetini cözmekti . Instagram falan var mı bi bakayım. Hiç aklıma gelmedi öyle araştırmak falan.
Netten baktınız mı cihazları orjinal mi ve bakımlarını aksattırmadan yapıyorlar mı?

Ben aşırı beyaz tenli ve açık renk tüylü bir insanım. Buz lazerden çok memnun kaldım. Tamamen yapan yer ve kişiyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Klinik tarzı bir yerde yaptırın derim. Bir iki kez aynı yerde başka bir uzman yapmak zorunda kaldı, hiç beğenmedim. Hele merdiven altı güzellik merkezimsi yerler hiç beceremiyor bu işi. Bırakın bitirmeyi bir arkadaşım boydan boya yandı öyle bir yerde. Benim bacaklarımda hiç çıkmıyor şu an, yıllardır epilasyon yapmıyorum. Koltukaltı ve genital bölge içinse 6 ayda bir atış yaptırıyorum bu kadar.

Bir de bana ilk başladığımda jiletle alıp öyle gelmem söylenmişti. Normalde hiç jilet kullanmış biri değildim. Aklınızda olsun.
Jilet yasak dediler. Evdeki epilatörün traş başlığını da beğenmediler. Bahane üzerine bahane sundular. Dökülmeyecek ama Anladim. Kandırıldım resmen . Şimdi gitsem tüketici mahkemesine sonuç da alamam. Ben en iyisi şehir merkezinde bi özel hastane ayarlayayım

Annemde beyaz tenli ama kıllar siyahtı onda da çok etkili olmadı o 2. Paketi aldı.
Krem, o bu bizde aldık ama işe yaramıyor beğenmedim onları
Hastane fiyatları şuan aşırı yüksek ama memnun olan çok insan var.
Bana da genital için yüzde yüz demediler çünkü en garantilisi iğneli epilasyon onunda acısı çok korktum almadım.
Bir ağda var tüy azalma ve inceltme garantili.
Ben bir kez denemek için kullandım 13 yılı geçti hâlâ orada kıl yok.
Biraz pahalı ama çok beğenmiştim.
İsterseniz onun resmini atayım bulursanız bı deneyin.
Banada atarmisiniz🤗

Az önce baktım. Sahteymiş. Nasıl araştıracağımı da şuan öğrendim. Neyse geçmiş olsun bana.
Çok geçmiş olsun. En azından cildiniz yanmadı. Umarım bulunduğunuz yerde orjinal bir yer bulur kışa tekar başlarsınız. Bir ara böyle yerleri kapatacaklarını söylediler. Epilasyonu sadece dr kontrolü olan yerlerde yaptırmak gerekiyor. Askıda kaldı sanırım asla gitmemek gerek.

Nedir acaba ismini paylaşabilir misiniz 😊
Laviiaa Laviiaa
Screenshot_2021-05-28-20-59-05-95_8e92da805446de3460a04639a669955c.jpg

Benim farklı bir bakış açım var konu sahibesi, madem açık tenlisin tüylerin de açık uğraşmasab? Ben olsam görünmeyen tüy için uğraşmazdım bile boşu boşuna zaman ve para😐 Avrupada insanlar kıla tüye bizim toplum kadar takık değil, çoğu Alman kadının bacağında kolunda bu tip tüyler var, çok yakından bakınca fark ediliyor sadece. Büyük bir nimet aslında, o şekilde kıl rengim olsa herhalde uğraşmazdım bile😐

Ben de zamanında bacaklarım ve koltuk altım için gittim ancak pek bir fark göremedim. (bacak için farklı bir merkez k.altı için farklı bir merkeze gittim). Artık bu merkezlerin kandırmaca olduğunu düşünüyorum. Şimdiki aklım olsa bu merkezlere hiç gitmez, o parayla gardrobumu yenilerdim. Yazdan yaza da komple ağda yaptırırdım bitti gitti işte. Bu arada beyaz tenli sarışınım. Kıllarım kahverengi çıkıyor ve köklü.

ince tüylügillerdenim ben de. 3 yıl lazere gittim. tam olarak bitmedi. lazer kalın ve siyah tüylerde etkili daha çok maalesef

Ben de zamanında bacaklarım ve koltuk altım için gittim ancak pek bir fark göremedim. (bacak için farklı bir merkez k.altı için farklı bir merkeze gittim). Artık bu merkezlerin kandırmaca olduğunu düşünüyorum. Şimdiki aklım olsa bu merkezlere hiç gitmez, o parayla gardrobumu yenilerdim. Yazdan yaza da komple ağda yaptırırdım bitti gitti işte. Bu arada beyaz tenli sarışınım. Kıllarım kahverengi çıkıyor ve köklü.
E koca yaz 1 ağda yetecek mi bu bir, ikincisi kışın kıllı mı gezecek konu sahibi?

X